Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

her yüksek topta aklı çıkıyor japonların, dağılıyorlar resmen

anadoluda bile küme düşmemeye takım oynatabilecek hocalarının maçı kurtarma için tek taktiği olan fellaini chadli geldi, her topu şişirin belki atarsınız taktiği resmen boy dezavantajından tutacak...

senin hocalığına sokayım ya. bunları gördükçe cidden beterin beteri var diyip şükrediyorum arada
Sosyal ağlarda paylaş

Japonlar'in futbol ahlaki gozle gorulur sekilde farkli sanirim, hic kendilerini yere attiklarini ya da hakeme agladiklarini falan gormedim sahsen. Var miydi turnuvada oyle hareketleri?

Helal olsun adamlara, 20 once averaj takimiydi bu ulke. Kendi kendilerini gelistirmisler, oyle yurtdisindan falan da oyuncu ithal etmeden adam gibi oynadilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Japonlar'in futbol ahlaki gozle gorulur sekilde farkli sanirim, hic kendilerini yere attiklarini ya da hakeme agladiklarini falan gormedim sahsen. Var miydi turnuvada oyle hareketleri?

Helal olsun adamlara, 20 once averaj takimiydi bu ulke. Kendi kendilerini gelistirmisler, oyle yurtdisindan falan da oyuncu ithal etmeden adam gibi oynadilar.

yalnız turnuvanın en ahlaksız, karaktersiz hareketini bunlar yaptı gruplarda son maç asjkfhsadfs

ah aldılar ah, birazda ondan. başarıya gitmek için bunu yapmalarına gerek yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...