Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 Dunya Kupasi

Sotto

Öne çıkan mesajlar

dünya kupasında kullanılacak diye haberini yazarken demiştim burada bence iyi diye. yanıltmadı da çok güzel iş yaptı. epl ve şl'ye de gelse keşke ama ikisi için de reddedildi sanırım gelecek sezon için.

bi de aldatmaya yöneliklere sarı verdirtseler çok güzel olacak. g.jesus bu maçta yiyeydi mesela bi tane iyi olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

E abi yine eyyam var.

Dün nijeryanın ilk penaltisi baya yalandı. Onu verdiler sonra net olanı vermediler arjantin attı.

Ben futbolun bu kadar dijital olmasini istemiyorum. Cizgi teknolojisi falan yeterli.

Nesini beğenmedin allasen? Bence asıl yalan olan arapların kendi aralarındaki maçta verilen ilk penaltıydı.

Yine de önceki turnuvalara göre ceza sahası içinde çoooook daha net kararlar alınıyor. daha grup maçları bitmedi ama şimdiden bu zamana kadar ki en fazla penaltı kullanılan turnuva oldu.

Gözünü seveyim dijitalin. Hatta AI kodlayıp hakemi kaldırsınlar. AI maçı yönetsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

E abi yine eyyam var.

Dün nijeryanın ilk penaltisi baya yalandı. Onu verdiler sonra net olanı vermediler arjantin attı.

Ben futbolun bu kadar dijital olmasini istemiyorum. Cizgi teknolojisi falan yeterli.

çünkü ikincisi penaltı değildi ?
adamın kafasından eline sekiyor top devam kararı doğru.
ilk penaltıda da baya 2 eliyle çekip indiriyor adamı, doğru karar.

VAR baya başarılı oldu benim gözümde, öyle oyunu çok soğutmuyor da ayrıca. max 5-6 dk uzatma oluyor maçlarda ve futbolcular kararın doğruluğuna güveniyor hakeme şiddetli itirazlar azalıyor maç boyu süren.

dün almanya maçında falan iptal edilen golü tekrar çok güzel geçerli saydı sistem mesela.

Ben de futbolda biraz daha adalet biraz daha doğruluk olsun istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kazanan japonya ile eşleşicek. ama üst tarafta oluyor, sonrasında brezilya, fransa falan gelebiliyor biraz daha zor olmuş üst taraf.

https://www.google.com.tr/search?q=world+cup+2018&oq=world+cup&aqs=chrome.0.0j69i57j69i61l2j69i60j69i59.4427j1j7&client=tablet-alps-full_casper8127_9011l-tr&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#sie=lg;/m/06qjc4;2;/m/030q7;br;fp;1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...