Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 12. Hafta | Basaksehir - GALATASARAY| 11.18.2017 Cumartesi - 19:30

valequenta

Öne çıkan mesajlar

FuCKiR said:

sostizm said:

çevirirse bu maçı tudor utanacak mısınız?

Kaldı 1

peki sen utandin mi?

buna cevap vermiştim birkaç sayfa arkada

sostizm said:

Yooo başakşehiri alkışlayacağım, ne güzel maç izledik be deyip gülümseyerek uyuyacağım.

Gerçekten de çok güzel maç oldu. Başağın golleri çok güzeldi. pozisyon boldu, drama döndü, haftayı lider kapattı GS utanmak için bir sebep söyle bana. Her sene bir küme düşen göztepeyi alkışladık biz kaç sene, sporseverlik kazanınca mı olur sanıyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

valequenta said:

su maca maglubiyet olarak bakanlar futbolu dizi niyetine izleyenlerdir net.

valequenta said:

basaksehir tam istedigimiz tarzda top oynayan rakip. acik futbol, rakibin ustune giden

valequenta said:

sen oyle elia'yla filan gelirsen adami madam eder Mariano

valequenta said:

sen oyle elia'yla filan gelirsen

valequenta said:

adami madam eder Mariano

valequenta said:

adami madam eder

valequenta said:

madam

Zaaaaaa valeqqqqqq
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

valequenta said:

applev0dka said:

aslında ligin pek geçen seneden farkı yok Beşiktaş'ın beklenmeyen kayıpları dışında.

erken kopan fener, yine erken koptu check

hızlı başlayıp, şampiyon olucaz rikerink bey diyen gs, rikernk bay dedi. şimdi yine hızlı başladı tudor övgüleri falan ilk 4-5 hafta oooo şampiyonuz en iyi golculer orta sahalar sonra kaos check

başakşehir yine tepede check

bizim kolay rakiplere verdiğimiz inanılmaz puanlar olmasa aynı geçen sene işte fb-gs'ye 10 puan fark atmış başakşehir ile yarışıyor olacaktık.

gençler kolay 3 puan
kasımpaşa pozisyon vermeden giden 2 puan
dün içeri girmeyen topla 2 puan
ts maçında lens kaçırdı döndü 2-2 oldu giden 2 puan..

şuan ligi bitirmiş olacaktık

valequenta said:

su maca maglubiyet olarak bakanlar futbolu dizi niyetine izleyenlerdir net. basaksehir tam istedigimiz tarzda top oynayan rakip. acik futbol, rakibin ustune giden. sen oyle elia'yla filan gelirsen adami madam eder Mariano. tek cekincem sagdan visca gelecek ona da artik tudor reyis bir cozum bulacak.

umarım zevk almışsındır başakşehirin oyun tarzından

5i 1 yerde

Bir zaaaaaaa da buraya gelsin valeq çiğime
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

dreagloth said:

valequenta said:

sen oyle elia'yla filan gelirsen

valequenta said:

adami madam eder Mariano

valequenta said:

adami madam eder

valequenta said:

madam

şurası çok dramatik ya elia elek etti mariano'yu sdfs elia'yı geçtim kerim frei 80'de oyuna girdi 3 kere yürüyerek geçti yanından herifin

ani adam futbola yabancı ne bekliosun ki..

ezeriz playoff gelir falan dedi 6. bitirdiler ligi 30 puan fark yiyip.

4ten az atarsak ayıp dedi, ilk defa avrupa maçına çıkan takıma elendiler.

negredo ile dalga geçerken negredo maç kazandırdı.

troll ya da değil komik gelmeye başladı sdsafa

twitterda var böyle bir eleman ne dese tersi çıkıyor falan pops-emre-bonsu mu ne nicki.

adamın twit atıp göt olmamışlığı yok resmen ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

FuCKiR said:

TheGreatWall said:

Gs cok dogru bir dizilis ve taktikle cikmis sahaya. Gs yenilebilir ama tudorun dusuncelerini begendim.

ahahhaha afhsgags muhakcuavx

Futbol bilgin 0 ın altında olduğu için anlamaman normal adamın ne yapmak istediğini.
2. yarı başlangıcında müdahale etmeliydi ama ilk yarı oyun planında sıkıntı yoktu.
Bu arada ben gsli değilim ve tudoru da savunmuyorum.
Maça başlangıç planı gayet mantıklıydı.
Ama oyuna müdahele etmemesi büyük hataydı.

Ps. Maçtan önce de Gs üzülecek ve çift forvet başlamalı maça diye yazmıştım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

https://coachdibernardo.files.wordpress.com/2014/07/442diamondformation.jpg

diziliş 4-4-2 değildi, bu arada 2-6-2 gibi şaçma bi taktikle oynadık. bekler açıkta da oynamak zorunda kaldı. bunun sonucunda otobana döndü iki kanat da. şaka maka sol kanat yok diyorduk 2 maçta sağ kanadı da çökertti tudor. şu taktiğin övülecek bi yanı yok. 2011'de ft'de çift forvet çıkarıyordu derbilerde, baros-elmander, necati-elmander ama klasik 4-4-2 oluyordu, iki kanatta da kanat oynama vasfı olan adamlar oynuyordu. emre çolak, engin baytar vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

https://coachdibernardo.files.wordpress.com/2014/07/442diamondformation.jpg

diziliş 4-4-2 değildi, bu arada 2-6-2 gibi şaçma bi taktikle oynadık. bekler açıkta da oynamak zorunda kaldı. bunun sonucunda otobana döndü iki kanat da. şaka maka sol kanat yok diyorduk 2 maçta sağ kanadı da çökertti tudor. şu taktiğin övülecek bi yanı yok. 2011'de ft'de çift forvet çıkarıyordu derbilerde, baros-elmander, necati-elmander ama klasik 4-4-2 oluyordu, iki kanatta da kanat oynama vasfı olan adamlar oynuyordu. emre çolak, engin baytar vs.

baros elmander cift forvet olarak birbirlerini tamamliyor. eren gomis nedir ya ahahha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...