Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 12. Hafta | Basaksehir - GALATASARAY| 11.18.2017 Cumartesi - 19:30

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

applev0dka said:

said:
en azından sunu yapan fazla yoktu. tudor bey falan gibi bir aktivte yapılmadı. Huzurla kovabiliriz.

medyada falan çok yapıldı, östersundz maçınd ıslıklanan tudor sonra kahraman oldu 4-5 haftada.

forumda falan hatırlamıyorum ama tribünde ve sosyal medyada adam baya şişirildi 4-5 haftada.

o zaman da belliydi ama olayın tudor dğeil aç futbolcularda olduğu

yok be abi. takım övüldü sadece ki, takım geçen senekinden çok daha iyi bence. geçen sene 2-3 adamın olağanüstü oyunlarıyla seri yakalamıştık ama takım olarak iyi oynadığımız maç yoktu. ileride gölge presi yapan eren k*rd* yüzünden ortada eksik kaldık, klasik ilk uygulama fernando'yu kitlediler. rodrigues ile mariano nefis eküri olmuştu herif onu da bozunca mariano'da düştü haftalardır. tudor resmen el freni. medyada hiç bir zaman onay almadı tudor. gs'lı yorumcular bile soru işareti diyordu. deplasman karnesi, büyük maçlarda kazanaması hep konuşuldu.

gs bu sezon çok iyi zaten geçen seneye kıyasla da, oyunu iyi mi onu tartışmak gerek.

geçen sene bence yapamasa da bir planı vardı rikerink'in en azından. tudor ile bu asla olmadı.

gs'yi bu puana getiren net gomis fernando maicon ve mariano. takım olarak organize hucum, düzgün bir takım savunması falan göremiyoruz. tudor ile göremeyiz de.

ama işte bursa maçı mesela gereğinden fazla övgü aldı tudor.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Mariano'yu hic bir oyuncu geriye kitleyemez. Sadece tudor kitleyebilir. Bu TDnin korkaklıgı ile alakalı bir problem rakip ile degil.

şu adam büyük balon neyini seviyor gs'liler bilmiyorum açıkçası. azıcık hızlı bir kanat rahat rahat geçiyor yanından. yetersiz rakipte hücumda iyi ama defans hiç yok herifte.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

fenn said:

Beşiktaş kaçırdığına yansın. Gs küçük takımlara artık kaybetmez. Şurada kaybedeğimiz belki bjk maçı var. Böyle giderse şampiyon gene biz oluruz. Başakşehir lütfen şampiyon falan olmasın

neye dayanarak söyledin şunu mesela

Bir ders alırlar artık şu maçtan diye söyledim

Ligde 6 gol yiyen trabzon var, sonra 5 gol yiyen 2 takım var. Galatasaray ve gs nin 5 gol attığı gençler. Ne acayip bir lig
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

applev0dka said:

fenn said:

Beşiktaş kaçırdığına yansın. Gs küçük takımlara artık kaybetmez. Şurada kaybedeğimiz belki bjk maçı var. Böyle giderse şampiyon gene biz oluruz. Başakşehir lütfen şampiyon falan olmasın

neye dayanarak söyledin şunu mesela

Bir ders alırlar artık şu maçtan diye söyledim

Ligde 6 gol yiyen trabzon var, sonra 5 gol yiyen 2 takım var. Galatasaray ve gs nin 5 gol attığı gençler. Ne acayip bir lig

ne bileyim "artık kaybetmez" diyince bu maçta efsane oynadı gs bir ışık gördün de ona dayanarak söyledin sandım.

kaleye gitmekte zorlanıyor gs, ayrıca 5 attığı son sıra takımından bile gol yiyebilen defansı var, artık kaybetmez çok iddialı bir ifade hele başta tudor varken
Sosyal ağlarda paylaş

Gs Alanya 3
bjk-gs 0-1
gs akhisar 3
malatya gs 3
Gs göztepe 3

Belki şu 3 lük maçlarda beraberlik falan gelir 1 kere falan. Toplam 10-13 puan gelir. 36-39 puanla şampiyon kapatma ihtimali yüksek. Gerçi Başakşehirinde zor rakibi kalmamış. Belki Antalya ya veya Kayseri ye kaybedebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk maçında 0 veya 1 puan alırsak oradan gelen tokatla full 3 lük maçlarla kapatırız ilk yarıyı. Benim tahminim böyle ! Öss sisteminin yetiştirdiği gençler olarak bakıyorumda şıklar arasından tercih etmede süpersiniz ama bir tahmin vs yok ! Anca üretileni mahvedin ve yeni bir şey çıkmayınca burada böyle kös kös takılalım. Benim tahminlerim böyle. 5 maçta 10-13 puan aralığında bekliyorum. Ayrıca Başakşehir kayseri ve Antalya maçlarında puan kaybedebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...