Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yanlış Anlama

Valeron

Öne çıkan mesajlar

yok abi ben o konularda pek önemsemiyorum insanların tavırlarını,mesela recep ivediği sevdiğimi söyledim herkes üstüme çullandı ne çomarlığım kaldı ne başka bişey,ama bu şarkı için-film için- çok arkasında duramam bi kere dinleyip paylaştım,hoş gibi geldi kulağıma,filmi merak ettim ama,bi kaç ünlü isim de var belki güzel olabilir.

samimiyetin için ayrıca teşekkürler Dragon : )
Sosyal ağlarda paylaş

Yok bak onu da anlamadın. Gömme sebebi bu başlık, gömülmeyi hak etmen recep ivediğe olan sevgin. asfds

Bir de bazı çizgiler vardır, zevkler renkler karşı tarafa saygı vs gibi konularda... Mesela tayyibi seviyorum ben dersen saygı göremezsin benden. Recep de öyle :D

Bir de şimdi farkettim konu vizyonda

(facepalm)(facepalm)(facepalm)

Derail etmiyim bari sorry

+

Laraken said:

abi bu forum tek tutunur yanım şu ülkeye olan minicik inancım için, yapmayın etmeyin böyle şeyler, son umudumu da elimden almayın gözünüzü seveyim : (
Sosyal ağlarda paylaş

neyse abi bişey dicektim de senle tartışmaya gerek yok.

sev sevme karşındakinin görüşlerine saygı duymak ZORUNDASIN. Kusura bakma benimle aynı forumu paylaşıyorsun ve bana saygı duyacaksın.

uzatmanın anlamı yok sonu boka sarıcak gene,sen saygı duyma knk sorun yok,senden saygı görmediğim için kendimi balkondan atmayı düşünüyorum
:(
Sosyal ağlarda paylaş

cumali ceber'i sinemada 500bin kişi izledi. adamlar akıllı abi. imkanım olsa ben de çekerim böyle bir film. 100bine film çekiyorsun 1 milyon tl cebe giriyor. daha güzel iş mi var. o yüzden her defasında daha da kötüsü gelir. en kötü yapan kazanıyor.

sen gişede bu adamları rezil etsen. izleyen sayısı 15-20 kişi falan olsa bak bakalım bir daha çekiyorlar mı film.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...