Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knack 2 TR PSN'de bedava

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
ps'te en çok oynamak istediğim oyundu valla last of us. o yüzden baştan bi hype'ım vardı zaten ama oynadıkça iyice içine çekti. bide diyaloglar falan aşırı iyi. sürekli bi karakter gelişimi var.

fight'lar beklediğim kadar iyi değilmiş açıkçası ama çokta önemli değil. bazı infectedlar özellikle çok canımı sıktı asfdasfd

atmosfer aşırı iyi. bildiğin bazen o çaresizliği hissediyorum oyundaki. bide otel odasında tek başına kulaklıkla oynayınca iyice oyunun içindeymiş gibi hissediyorum

kısaca baya beğendim. umarım kısa sürmüyordur :D baya bir oynadım son 3 günde.
Sosyal ağlarda paylaş

müzikler efsane ya.

bazen işte falan açıp dinliyorum öyle, beni en çok etkileyen oyunlardan birisi oldu ya.

ortamı hikayesi, ilk dk'dan başlayan aksiyonu falan 10/10

keşke hafızamı sildirip tekrar oynayabilsem

elly'nin gelişimi falan çok çok iyi ya 2yi 4 gözle bekliyorum

fightlar da fena değil ya.

yeni ekipmanlar edindikçe yeni taktikler geliştirebilmen güzel, böyle sonraki 4-5 hamleyi hesaplayıp ona göre oynadığım yerler oldu, ama o clicker denen illetler kadar hiç bir şeyden çekmedim sdafa
Sosyal ağlarda paylaş

hah evet müziklerden ve aynı zamanda ses efektlerinden bahsetmemişim cidden aşırı iyi ya. ztn oyunun içine okadar sokabilmesine en büyük katkıda müzikler ve sesler

clickerların allah belasını versin her türlü upgrade'i onlara karşı yapıyorum yemin ederim asfdsadfas

bide bu clickerların bi büyük versiyonları var bomba gibi bişi atan adını hatırlayamadım şimdide yeni derdim onlardan bi tanesi :D vur vur gebermiyo ...
Sosyal ağlarda paylaş

bloater olması gerek, işte onlar için full ekipman harcıyorum ya.

baktım mermim yetişmiyor öldürmeye, paso trap yapıyorum topladığım materyaller ile.

bir de bow upgradelerini yaparsan 1-2 tane, daha çabuk çekme daha sert germe falan gibi.

sessiz sessiz gidiyorsun headshot yapa yapa.. off canım cekti cok fena dsafsa

sesleri öyle güzel kullanmış ki adamlar, tünelden gelen zombi sesleri, üstüne üstüne geldikleri hissini yaratıyor.
bazen gerilim müziği bir giriyor, hızlı bir 360 yapıyorm arkamda birisi var mı diye sdafas

sırf göt korkusundan önce çevreyi dinleme skillini fullemiştim lul
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...