Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

klasik crpg

nienna

Öne çıkan mesajlar

Yoo kaleni sen seciyosun heroyu sen seciyosun exp geldikce ozellikleri sen seciyosun. Istersen diplomacy gidip fighta bile gerek kalmadan oyun bitirebilirsin.

Ki bence asil olay campaignleri. Op farkli bisey istiyo tabi. Ama gozlerim dandik grafiklerde kanadigi icin oyle oyunlari pas geçiyorum. En son oynadigim izometrik oyun commandos 1 di mesela. Ondan sonra oynadigim diyaloglu en uzun oyun syberia serisiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

lionheart barcelona o kadar tatliydi ki kalani ayni tadi tutturamayinca herkes sinir olmustu. setting, special sistemi + fantasy, karakter sisteminin geri kalani, factionlar hepsi hostu. muzik, seslendirmeler de iyiydi. muhtemelen erken cikardilar veya planin gerisinde kaldilar. belki de baska hublar planlanmisti, yalan oldu ve oyun arpg'ye dondu. ufak oyunlar yapan bir firmaydi. altindan kalkamamis olabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

ben Tides of Numenerayı tavsiye ederim. Ben de en sonunda başlayabildim.

Sürekli oyunun başında komplex, hiç bilmediğim dünyada sayfalarca süren dialoglara bakıp off oynayamıcam diyip bırakıp tekrar denedim en sonunda o baştaki kaosu atlatıp oyunda ilerledim ve şu an oyunun %60 civarlarındayım. İyi ki de oynamışım. Tamamen non violent takılıyorum full charisma mod. Şu zamana kadar topu topu 3-4 kere girmişimdir combata. Baya sürükleyici ve ilgi çekici bir konusu ve lore u var. Planescape i seviyorsanız, bu onun tırtı hiç keyif vermez diyorsanız, öle demeyin oynayın kesin. Her karşılaştığın karakter her olay gerçekten sınırları zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...