Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

how 2 gitgud

Saeros

Öne çıkan mesajlar

overwatch > hanzo main > go

şaka şaka junkrat al crosshair'i kaldıracaklarmış zaten gerekmiyor diye :P

neyse ow'a gel hakkaten, literally aim almadığın karakter var winston'dır symmetra'dır. zaten öyle bi oyun ki "ben bunu beceremem" ya da "tipe bak kim oynar bunla, uyuz it. seni tasarlayanın doğmamış çocuğunda vergi borcu çıksın inşallah" dediğin char'ı seçince biraz gamesense'in varsa çözebiliyorsun makul sürede.
Sosyal ağlarda paylaş

ha OW aldım bu arada ben. 3 wow token alıp bozdurdum bastım blizzard currency'yi aldım.

daha önce sadece bi kere free weekend'de denemiştim o yüzden feci kötüyüm tabii ama arada eğlenceli anlar da yaşamıyor değilim sdf

alışsam tracer süper olurmuş gibi geliyo ama fazla hızlı gameplay'i var salağa dönüyorum oynarken
ilk yüklediğimde pharah oynayıp sevmiştim bugün biraz daha oynadım güzel, eğlenceli
junkrat denedim ama pek hoşuma gitmedi. ama bi killcam'de junkrat gameplay gördüm hakkaten adam bi köşede durmuş mouse'u hareket ettirmeden bomba spamliyodu asdh

level 10 oldum, level 98456 falan adamlar geliyor karşıma john wick extrası gibi yığılıyorum yere iki saniyede jsdf o biraz tatsız ama yapıcak bişey yok

defense olarak sanırım Mei denedim bi tek ama pek beceremedim
healer'da mercy denedim hoşuma gitti
tank hiç denemedim daha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...