Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çaykovksiki'nin üvertürü (ufak bir rica)

Archangel_

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar. V abimiz old baileyi patlatırken bu üvertürün bir kısmı çalıyor ve o kısmın ses kalitesi iyi versiyonuna feci derecede ihtiyacım var. Daha spesifik olmak gerekirse, şu linke girdiğinizde 0:53 itibariyle başlayan kısım;

https://www.youtube.com/watch?v=G4h7NGMz2RI

ancak video/müzik edit konusunda dummy nin bir alt seviyesinde bilgi sahibi olduğumdan bana yardımcı olabilecek birine ihtiyacım var. Çıkar mı acaba bir kurtarıcı?
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

V filmine güzelim çizgi romanı bok ettiği için prensip olarak karşıyım ben. Modern senfoni orkestralarının kayıtları iyi oluyor, birini Deezer'dan çek, sonra Audacious ile kes işte, V filminden demesen yapardım belki.

Abi ne desem bilemedim, audacious vs bana hayatında bilgisayar görmemiş birinin linux kullanmaya çalışması gibi gelir sanırım, bu aralar ayırabileceğim vakit de yok malesef...

dana22 said:

olm adam dugunde filan kullanacaktir belki bir el atin..

benim arsivde vardir yoksa da torrentten bulunur da hangi uvertur..is yerinden link video vs gorunmuyor..

1812 uverturuymus..

istedigin 1812 ise hem metal versiyonunu hem de klasik versiyonunu buldum ..

Aynen doktorum, salona giriş için 2 farklı şey var aklımızda, biri bu. öm den mail adresimi paylaşacağım, yollayabilirsen çok makbule geçer.

@Feamer;
abi youtubedan çekilen versiyonlarda ses kalite kaybı kaçınılmaz oluyor bildiğim, salon ses sisteminde yüksek sesli çalınırken kulak tırmalamasın işte derdim o.
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

@Feamer;
abi youtubedan çekilen versiyonlarda ses kalite kaybı kaçınılmaz oluyor bildiğim, salon ses sisteminde yüksek sesli çalınırken kulak tırmalamasın işte derdim o.

düzgün bir linkten ve düzgün bir aracı ile çekersen pek sorun olmuyor, ben şahsen araba son ses dinliyorum bazılarını

ama itunes vs gibi yerlerde 2-3tl ye satıyorlar zaten oradan kovala?

olmadı mail atsın biri, benim arşivde de var ama şimdi ulaşımım yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

Feamer said:

Archangel_ said:

@Feamer;

düzgün bir linkten ve düzgün bir aracı ile çekersen pek sorun olmuyor, ben şahsen araba son ses dinliyorum bazılarını

ama itunes vs gibi yerlerde 2-3tl ye satıyorlar zaten oradan kovala?

olmadı mail atsın biri, benim arşivde de var ama şimdi ulaşımım yok :(

itunes mantıklı bak :) oradan indirilen dosyalarda da kırpma kesme vs yapılabiliyor değil mi

@laraken; senin de daha evli olmadığını hatırlatırım kanka :D
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

6 farkli icra versiyonunu arti genis flaclarini gonderdim..ne 1812 im varmissa artik..

aklinda baska seyler vardiysa is yerinde soyleseymissin arasaymisiz..fazla muzik indirmisim zamaninda..

arşiv sağlammış cidden, farkettim :D 1812 üvertürleri hep mp3 gördüğüm kadarıyla ama hele bi insin bakalım :)
+rep :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...