Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beykoz Kiralık Villa 6+1 (Şartlı)

Jeeztro

Öne çıkan mesajlar

Efem selamlar. Çorlu kiralık ev ilanını görünce burada da şansımı deneyeyim dedim.

Beykoz, Elmalıköy' de kiralık bir villamız mevcut. Link https://goo.gl/maps/K18bWyuHYMJ2 -lokasyon olarak burası. Ev resimlerini ayrı paylaşırım.

Ev 6+1, 3 katlı. 1003m2 lik bir arazi içerisinde iki villa şeklinde. Diğerini verdik, Ağustos başında taşınacaklar hali hazırda tadilat yapmaktalar.

Aslında evi isteyen çok, ama bizim şöyle bir sorunumuz var. Bu yüzden ücrette epey inmek durumundayız. Saçma gelebilir. Etrafınızda ihtiyacı olan olabilir. Bir şans burayı deneyeyim istedik. Çünkü zaman daralıyor.

Olay şöyle. Bir adet köpeğimiz var, yaklaşık 9 yaşında, 45 günlükken ben aldım ve Şubat ayına kadar bakıyorduk. American Staffordshire cinsi. Kabaca pitbull. Köpekle ilgili detayları ayrıca anlatırım isteyene.

Şart olarak ise, evi tutan insanın hayvan aşığı olması ve Ares' e bakması gerekiyor. Evin içinde baktık hep, bir kere bile dışarıda yatmadı. Şu an hali hazırda iki kardeş kalıyor evde, ama maddi durumları bir anda alt üst olduğu için çıkmak zorundalar, memleketlerine dönecekler.

Diğer evi 3.000 civarına verdik. Bu evi 1.750TL civarında verme durumumuz var.

Öğrenci grubu olur (6 oda var 10 kişi çok rahat kalır), aile olur, iş yeri olur, ne olursa olur bizim için. Evin kendi bahçesi var diğer evden bağımsız.

Konuşulacak çok detay var tabi. Ben bir ihtimal burdan çıkar birisi diye düşünüyorum. Kirada düşebilirim de biraz. Yeter ki köpek seven birisi gelsin yeter. Köpeğin her türlü masrafı karşılanacak tabi ki.

Evden çok köpeği kiralıyor gibi olduk ama ne yazık ki durum böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

masa gibi adam lazım size, gerektiğinde kedisine handjob yapabilecek kadar gözü kara bir hayvansever. zaten başlangıçta hallederiz tarzı ilerler de, köpeğe nasıl bakılıp bakılmadığını da bilememek kötü olur sizin için. köyünüz yok mu, orada birine verin bence, ticaretle karışacak bir iş değil o sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

baağğren'in dediği doğru. sırf masrafları karşılanıyor diye köpek sahiplenenler var bu ülkede....
köpeği var çok seviyor gibi gözüküyor ama komşularına sorsan sesleri duyuyorlar, hergün dövüyor vs.

köpeği niye götürmüyorlar veya sen niye almıyon? çok zor iş yani birine tamamen güvenip köpeği teslim etmek.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen calimero nun dediği gibi, o yüzden buraya açtım. şimdi buradan birisi dese benim birader için uygundur gibisinden bir referans verse tamamdır hani. zaten internet üzerinden hiç böyle bir ilan vermedik şimdiye kadar.

adamlar götüremiyor çünkü sabit bir işleri yok artık, durumları karışık.

biz alamıyoruz çünkü çeliktepe gibi varoşta yaşıyoruz. ne apartman sakinleri ne de mahalle halkı o köpeği kabul etmez. ki benim zaten 2.5 aylık bebeğim var, hanım hiç sevemedi köpeği.

akınızda olsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

uzak değil aslında. mecidiyeköyden 20 dakika sürüyor arabayla. trafik varsa işte ne yazık ki süre uzayabiliyor.

sardalya said:

fiyat bence de komik, ozellikle kopegin olmasini avantaj sayacak insanlar varken.

pitbull sevmem de golden olsa ekstra kira verebilirim eve.

1 ay oldu valla. kimse yok henüz. biz de öyle düşünüyorduk da. 2 kişi tamam dedi sonra vazgeçti falan. sıkıntı oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...