Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en iyi vpn? (biraz acil)

mokoko

Öne çıkan mesajlar

digitalocean falan diyorlarsa abi bunlar kesin kullanmak icin once evde

"kara renklitavuk kesip, ayikladigin legen kemiklerinin ustune, nisanin ilk yagmurunda yikanmis boz basak budgaylarini yakarak elde ettigin komur tozu ile pentagram isareti yapip sonra bilgisayarin cd surucusune takman gerekiyor" gibi uzun ve garip bir suru islem yapman falan gerekiyordur ha.

GERGE, digital ocean vpn dedigin, click click finished... gibi basit bir sey mi?

konsol falan acip, gidip bilmem nereden bilmem ne programi indirip, tavuk falan kesmemiz gerekiyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

BANA SORSANA OLM HAYRET BISEY

hotspot shield alıcaksın abi burda çok iyi o, ayrıca 5 alete kadar destekliyor. Cillop.
İyi yolculuklar, daha 6 gun burdayım, bişeye ihtiyaç olursa yaz burdan
mokoko said:

selamlar gençler bu akşam iran'a yolcuğum var ve bir vpn ihtiyacım var oraya gittiğimde kullanmak için. fiyat / performans açısından ne önerirsiniz? ne alıyım hemen hızlıca

aciliyetin sebebi saat 5te havalimanına yola çıkacağım o yüzden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

BANA SORSANA OLM HAYRET BISEY

hotspot shield alıcaksın abi burda çok iyi o, ayrıca 5 alete kadar destekliyor. Cillop.
İyi yolculuklar, daha 6 gun burdayım, bişeye ihtiyaç olursa yaz burdan
mokoko said:

selamlar gençler bu akşam iran'a yolcuğum var ve bir vpn ihtiyacım var oraya gittiğimde kullanmak için. fiyat / performans açısından ne önerirsiniz? ne alıyım hemen hızlıca

aciliyetin sebebi saat 5te havalimanına yola çıkacağım o yüzden :D

ahahaha sende görürsün diye yazmıştım. neyse pazartesi gittim perşembe döndüm. ağustostan itibaren her hafta 4 gün gidicem sürekli. tahran güzelmiş abi. yemekleri ama çok dandik. pilav falan hiçbişiye benzemiyo. bide bu safran fetişi nedir onu çözemedim. bi olayıda yok yani. boş yapıyolar ondan bu kadar kasıyolar heralde.

bide abi burda hatunlar neden yiyecekmiş gibi bakıyor? valla başım belaya girmesin abi sora afdasdfas
Sosyal ağlarda paylaş

abi en yakın arkadaşlarım bile cahil çıktılar. kara çarşaflı, peçeli falan düşünüyo insanlar. kadınlarla erkekler aynı arabaya binebiliyo mu diye soran bile oldu afsafdsadf

suark'tan paticik bayrağını devralıp, paticik iran temsilciliğini devam ettireceğim bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...