Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

ya bu aniplex ne kadar gerizekalı bir şirket, böyle şap şap tokatlamak lazım bu aptallıkları düşünenleri.

verin işte 30sqyu herkese, arıza mısınız ahmak herifler ya. bir bunlara bak bir de cygamese. aynı evrende değiller.

login de olamıyor oyun zaten, kızdım bak şimdi. işin yoksa babili rushla şimdi meh. pislik herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

Babylon half ap, rushlicaz cunki solomon raidi de timed raid. Hani bitirmene engel degilde guzel mat dilan gelio

Mash ile sakurayi kiyaslayan denoyu sallayin bide, boktan olmasi gereken bir mobil oyun larakteri tek singularityde sakura denen garibanin 600 bolum arti milyor fillerda yapamadigi karakter gelisimini gosterdi. Ha bide deno oynayamaz bunu cunki gizli mazosistik egilimleri olmayanlar icin degil bu oyun, her gil&enkidu bannerini gordugumde aci cekiyorum..

Best kouhai

https://i.imgur.com/1qkGo60.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury kesin yetisirsin, zaten oyun golden apple siciyor su an. Birde Babylonia o kadar zor degil combat olarak(bir tek evil veya balanced karakterli ekip isteyen bir combat var, o da zor degil ama benim eldeki servantlari cogu good mus meger:), onun harici zorlamadi bile). Camelot combatlari daha spesifik ekip istiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Apple problem değil, zaten 200 tane filan birikti de çok zaman harcatıyor diye üşeniyorum. Çok fazla chapter var bir de.
Alignment ta problem değil, en iyi servantlarım evil zaten.

Bu arada JP2018 New Year welfare servantı da Quetzelcoatl olmuş Ruler class. Bütün skillseti crit setup, bayağı güçlü olmuş. 2 sene beklemesin bize de gelsin, acilen lazım bana.
Ama servantları niye 4 chapter birden atlamışlar ki? Medea Loli/Arturia Boobs/Thot Queen filan diye gitmesi lazımdı serinin.
Sosyal ağlarda paylaş

samba santa title'ı, o bakımdan gayet uygun tasarım, iyi de çizim. normal halinden daha başarılı olmuş bence.

bir de bradamante'yi wishlist'e aldım, sasuga saitom.
https://vignette.wikia.nocookie.net/typemoon/images/6/64/LancerBradamanteStage3.jpg
said:
Lancer's True Name is Bradamante (ブラダマンテ, Buradamante?), one of the Twelve Paladins of Charlemagne. She is the cousin of Roland. After Astolfo fought through several battles with his lance Trap of Argalia, he entrusted it to Bradamante.[1]

(:P)
Sosyal ağlarda paylaş

merlin & musashi disinda bisi beklemiyorum ben son bi 100 dolares atip 2019u kapatirim artik.
GSSR de bir cilginlik yapip berserku rollayabilirim.

Merlin allah tier mordred arturia setupa koyunca dick wizard hakkini verdi 150-160k overcharged vuran
rhongomyniad 225-250k bandina cikti.

bi yandanda dantes shishou quick combosu cok goz kirpiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Dantes asıl Caster Shishou gelince coşacak, Gil tieri geçti JP tier listte. Gerçi öyle SS tiere koyacak ne özelliği var pek anlamadım ama belki skillsetini gerektiren bosslar filan vardır ignore invincibility, NP delay filan gibi.

Quetz tasarım değil de skillset olarak çok iyi. Ama evet Umu Santa verseler de Padoru'ya doysak daha iyi olurdu.
Nero gelmesine imkan yok diyordum, hep chapter bosslarına göre sırayla gidiyordu ama bu sene sıralamada 4 chapter birden atladılar Babylonia'ya geçtiler. Belki comboyu kırmak istemişlerdir sonraki senelerde Nero Santa getirebilmek için. En azından öyle umuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

atillayı atlayabilsek keşke gelecek yılki, iki yıl sonranın charlarını beklemek çok kötü ya. 2020 yazına kadar beklediğim birşey yok resmen darth saber harici. bedava charlara baktım da, her yıl 5 tane vermişler şimdiye dek. 4 yılda 20 tane, bozdur bozdur harca. neyse bedava bir ruler vermişler sonunda nihayet.

dantes tanrı olsa gene roll atmam şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

haa sahi bu yaz geliyordu o. bakalım onda bir şansımı denerim belki. gerçi %0.7 ile bir yıl yetecek mi sq toplamak sonra jeanne gelene kadar lmao. arturia çıkmadı çünkü bu yaz 100 drawla. 2020 yazına 300'le filan girsem ancak. neyse yaza kadar düşünürüm artık. bonkörleşmezse şirket zor.

gerçi nero banner 2020'ye tekrarlanır, jeanne garanti çıktığında da tekrar rollayabilirim o da bir seçenek.
Sosyal ağlarda paylaş

https://forum.paticik.com/thumbnails/bf1/709/8bb/9f7/32f/1de/2ad/acc/2f7/ed9/ac_450xNULL.png
neyse ki gbf'deki event geçen yıldan son kısmı hariç, collab'ı da bitirdim de babil'e abanabileceğim şimdi. 8'deydim en son, 22 varmış.

feh'te de önceki gün book 3 geldi ama neyse ki onun hikayesi chapter başına 50 satır filan. sıra sende e babil!
https://www.youtube.com/watch?v=umMoYinwH7Q
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...