Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

https://www.youtube.com/watch?v=qaHC-vZTlQM

iki kere quartz yakıyorum her eventte.

zararlı olduğunu bildiğimiz halde, rahatsızlık hissetmediğimiz için her eventte çektik.

geç kalmışım biraz, cüzdan tamtakır olduktan sonra farketmişim.

şimdi bak başka oyun alamıyorum. iki wishliste bakıyorum tıkanıyorum.

gacha pişmanlıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

dayanamadim 40$ daha koydum ve hicbirsey cikmadi tabiki

yok benim yardima ihtiyacim var :( cidden butun butcemi yedim bu banner, accountu satmak istiyorum ve satamiyorum paypal yuzunden

issizlik, umutsuzluk ve insan pisliginden kacarak sigindigim bir limandi benim oyun oynamak, su loot boxti gacha idi icine etti butun zevkimin. ciddi ciddi hayati sorgulamama neden oldu su banner, ciksaydi sanirim umursamadan devam edicektimde artik bir dur demem lazim sanirim. millet tek rollada, ticketla filan rollarken insan zaafiyetinden yararlanarak "bak kacirirsan bir daha yok" kafasi ile blocklamak inanilmaz.

evet bol salt var belki ama ise yaradi agzim yaninca.

refund aldim bu arada apple a sikayet ettim
Sosyal ağlarda paylaş

itunes bakiye yukliom ben durmaplayden satin alip :(

cok kotu oldu ya, kufur eder gibi vlad cikti paid gachada, jeanne ciksaydi misal bu kadar hiddetlenmezdim

fire emblem oynarim bundan sonra bitek, verdigim her kurus helal olsun nintendoya yeminlen.

su oyuna iki gunde harcadigim paranin 1/5i ile filan su liste

https://i.imgur.com/DTtFVs4.png

https://i.imgur.com/vEchDl0.png

https://i.imgur.com/zX0UxWp.png

4starlari filan saymiyorum bile

adamlar thanksgiving serefine 2.0 major update yapiyor ve 5star pull rate %8 acikladilar ustune rate up olmayan butun herolar %0 kalicak

ustune bu aciklamadan sonra dagittiklari beles orblarla 20-25 pull yapabiliyorum

DW bokunda bogulsun asdfsfda
Sosyal ağlarda paylaş

Nintendo da kazık, bunlar da kazık. İkisine de para vermeyin benden uyarması. Cygames nonlimited olmayanları satıyor direkt 2-3 ayda bir, yok yandan yemiş iv, yok 1/5 np gibi şeyler de yok. 300 draw biriktirince limited bile garanti alınıyor hatta bedava. Eu bastırınca zaten bunlar da ileride değiştirmek sorunda kalacaklar herhalde. Franchise isminden faydalanan iki oyun bunlar, bedava çekerseniz ne ala ama kazık sistemleri.
Sosyal ağlarda paylaş

franchise olmasa ne yapiim zaten

mamiko noto nun seslendirdigi, takeuchinin sugoiface kontenjanindan soktugu char olmasa ne diye para cikariyim

neyse param iade gelsinde bulasmam daha

nintendoyu seviyorum cunki +merge ve full lvl3 inherit pesinde kosmadikca oluyor

simdi samimi sole sam su bendeki kadroyu fate gibi insafsiz bir oyunda yapmak istesem kac bin dolar giderdi :p

hectorun IV ler iyi degil belki ama goturuyor

sigurd +atk geldi kotu ama yaninda lyn, reinhardt ve 3. bir cavalary yanci (frederic, cecilia veya clarine) verdimi top tier horse emblem

hector, BK, amelia, effie ile sahane armor marchli armor team

ve gururum flier takimim

summer corrin - ranged nuke
tana - blue tank
cherche - green dps
elincia - red glass cannon

hani oyundaki en nadide takimlardan biri sadsadf

whale oyniyan +10 yapio belkide en azindan gameplay keyfimin icine etmiyor X karakteri cikaramamak

bide buna bak, 120 dolar harca ve medea lily bile cikmasin. varsa yoksa martha

defolup gitsin DW, IP cok iyi hikaye cok iyi ama pity rate olmayan gacha oyunu almiyim ben
Sosyal ağlarda paylaş

ya feh'teki sistem "ok çektin istediğini, hadi ağzına bir parmak bal ama aynı charın okkalısı pvp'de/lunatic'te ağzına çarptıkça hatırla" sistemi, bende de satır satır altın çerçeveler gidiyor yoksa. lakin aynı char karşı karşıya gelip biri diğerine double atabiliyor çünkü ahmaklar "5 spd difference" gibi ancak fixed stat sp oyunda borderline çalışan sistemi, stat varyasyonlu, voltran oluşturmalı, stat enflasyonlu mp bir oyuna aynen nakletmişler.

bunun üstüne bir de her charın birden fazla inherit etmesi lazım ki en broken ability'ler oyunda bir adet charda hep. roster şiştikçe bu charlar daha da enderleşiyor. güçlenmenin de 5* ender char draw hariç alternatifi yok oyunda çünkü o charlar 5* altı çıkmıyor.

kısacası benden söylemesi yani, bu iki oyuna para verilmez kesinlikle. hüsran sonucu, birisi daha sonra çıktığı için daha iyi gözbağcılığı var.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada tekrar soruyim: Mona Lisa CE si gerekli mi? Şimdilik QP sıkıntısına hiç girmedim, ileride QP bonus lazım olur mu? Max ascension için bile 3m istiyor en fazla, 20 küsür m birikti bende hiç Door farmlamadan sırf eventlerden filan.
Gerçi skill up lar çok kazık, onlar için gerekir tabii de o matları bulana kadar kendiliğinden o kadar QP toplamış olurum gibi geliyor :p
Sosyal ağlarda paylaş

Eventler bitmek bilmiyor, Arturia Santa Alter (Rider) eventi geliyormuş şimdi de. Gerçi iyi oldu, bana bi rider lazımdı zaten. Yalnız bonus servantlar çok kötü, Caesar Robin Martha Marie filan. Bunlarla event farmlamak bayağı eziyet haline gelecek.

Ayrıca Jack the Loli de geliyormuş, London chapterın çıkması gerekmiyor muydu önce?
Sosyal ağlarda paylaş

saatler kala free questleri rushlayarak grindladigim quartz ile shishou pesinde kosarken...

https://i.imgur.com/jY9vfwT.jpg

desire sensor is fuckin real, nede olsa en istedigim servant ilerde param olunca whalelarim en olmadi casteri icin kasarim diyordum

INSTANT HUSBANDO <3 <3 <3

birakicam oyunu, hesabi satma pesindeydim bide, oyundaki en cok istedigim servanti verdi asdf
Sosyal ağlarda paylaş

gz.
O Gil i hemen level90 olarak support listemde istiyorum :p

Desire sensor cidden var yalnız. Hatta doğrusu Greed sensor. Altera düşsün Okita düşsün diye umutlanıp basınca bi bok çıkmıyor, beklentileri sıfırlayıp göm quartzı gitsin ak diye basınca çatır çatır düşüyor. O yüzden elim kaydı bastım diyorum hatta. Whaleların zor göreceği partiyi tek kuruş harcamadan tamamen beleşe yaptım oradan biliyorum :p
(şu kesin 5* summonu için para basıyim dedim kabul ettiremedim ininal kartı da mobil ödemeyi de. son gün sanırım, androidde ödeme yapmanın bi yolu var mı?)
Sosyal ağlarda paylaş

gecici iosa aldim ben, surekli degisitiriom zaten ios-android arasi

bide ios sayesinde paypalin sitesinde tanimlayamadigim kredi kartini tanimlamayi becerdim, sirf o yuzden keyfim yerine geldi diyebilirim cok sinirliydim. para vermem bu saatten sonrada yeniden calisir bir paypala sahip olmak super bisi <3

ha paypal ne alaka? reroll hesap satiyorum itunes karti karsiligi zor oluyor diye o ise girdim, vergi numaram olsa xeske USde cok daha rahat olcak ole :(

elimde cok guzel okita + heracles starter hesap var, simdi onu okutmaya calisiyorum :p zararimi bi noktaya kadar telafi ettim sanirim scathach starterlarindan
Sosyal ağlarda paylaş

grats, en çok scathach seviyordun ama geçen gün, şimdi gil’e mi geri döndü ehu? (:P)
https://i.redd.it/ssmp8bki2noz.jpg
ShadowFury said:

(Seiyuusunun Sawashiro olması haricinde - ki yeterli olabilir:p

öyle zaten. (:P) ha bir de
https://vignette.wikia.nocookie.net/fategrandorder/images/4/47/Mordred4.png
Sosyal ağlarda paylaş

ya gil icin gecmistede kastim ve en cok benden kacan servant olabilir :p

ne figurunu alabildim gecmiste ne herhangi bir mechandiseini, hani E rank sansim oldugu icin zerre umidim yoktu top tier servanttan

paid gachada bile bastan "bu sansla kesin vlad cikicak" dedim, sonra vlad cikmasin diye totem yaptim ve vlad cikti tam bir israf

okita bannerda iste altin saber parladi ve artoria cikti filan, berbat sansim benim

120 orb biriktirmistim FE Heroes event icin, sadece oncelikli red ve green rolliycam. greende flier takimina spring camilla lazim, red de celica, ike ve ayra zaten uzun suredir bi turlu bana gelmeyen uniteler.

120 orb rolladim ve -spd hector disinda bisi cikmadi, %9 oldu pity rate ve sadece mavi ile colorless cikti. fuck dis shit diye colorlessa bastim spring xander korkusuyla:

https://i.imgur.com/Ud5ucfM.jpg

+atk/-res

hani yemin ediyorum kasitli pesine dussem 4 tane genny duserdi :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...