Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

şu an mesela caster takımına backline premium celi assassin koydum backlinea, +12 ass coin bonusla bir kerede neredeyse 300 coin çıktı bitterdan. öbür türlü olacak gibi değildi ama sadece rate up üzerinden oynanınca combat bayağı kolaylaşıyor, trilyon hp ve mixed class yok çünkü neyse ki.

bu arada çikolata celeri çok iyi ya, en çok oriona güldüm.

HELP
https://vignette.wikia.nocookie.net/fategrandorder/images/8/8b/HELP.png
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Daha ilk katta banal geldi ya sorma, kendimi zor tuttum skiplememek için. Animede uyumuştum zaten bu binayı gezerlerken.

Ama şikayetim ona değil, mission sistemi hadi neyse de düşen token bonusu yetmezmiş gibi bir de mob rate ce, kırk tane ce var resmen clusterfuck. Bu kadar gereksiz çetrefillilik olabilirdi. Hiçbirşey de kattığı yok ne gameplay ne story olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mob rate CE ler beleş, progressle shopla filan alınıyor. Grind CE leri yine klasik tabi, ama bu event item/point grindden çok missionlar üzerine, o yüzden farm CEleri o kadar kritik değil.
Eventte daha çok ilerlemedim ama gelebildiğim kadarıyla daha güzel bence.

@Spyro:
QooApp kullanmanı tavsiye ederim, oyun çok sık update ediliyor her event geldiğinde yeniden yüklemek bayabilir (yaklaşık 2 haftada 1 filan)
Oyunu silip tekrar yüklemek biraz problemli QooApp le normal playstore dan indirir gibi update edebiliyorsun. Yalnız Çin/Japon versiyonları filan da var orada, doğru versiyonu seçmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 60 mission tamam yag gibi gidiyor event :D shiki assasin yokken ilac gibi geldi, fapping arm hassan kasmama gerek kalmadi :3

cok basit aslinda

water drop CE kullan -> summer CE kas -> limit break kasmis support varsa extra mob icin onlari kullan drop CE yerine

aynisini diger ce lere uygula

onun disinda grind iste, tek node u 20 kere yaptimi yeterli oluyor cogu mission icin

6. kat bitti benim, apple yakmadan gittim. tek hesabim eksik 1k mana prismi alip mona lisa LB lemek

shop cok onemli diil CE ler disinda, alicak bisi kalmio
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Benim de gördüğüm en düzgünleri onlar zaten. Event o kadar karışık ki rehberi de normal öyle olması. :p her odada tekrar ce değiştirmek gerekiyor aynı takımlara.

Ahahahah aynen. Guide olmadan kafayı yerdim şu eventi yapmaya çalışsam.

Ben de farklı takımlar oluşturuyorum işte servantlar aynı CEleri farklı sırf.
Bir takımda Ghost Spawn Rate ve Mineral Water CEleri var, birinde Vengeful Spawn ve Cat CEsi var işte farmlayacağım queste göre takım kaydırıyorum. Support ta tabi genelde LB Spawn Rate CElerini summonluyorum. Bayağı kolay farmlanıyor.

Laurelin said:

valla 60 mission tamam yag gibi gidiyor event :D shiki assasin yokken ilac gibi geldi, fapping arm hassan kasmama gerek kalmadi :3

cok basit aslinda

water drop CE kullan -> summer CE kas -> limit break kasmis support varsa extra mob icin onlari kullan drop CE yerine

aynisini diger ce lere uygula

onun disinda grind iste, tek node u 20 kere yaptimi yeterli oluyor cogu mission icin

6. kat bitti benim, apple yakmadan gittim. tek hesabim eksik 1k mana prismi alip mona lisa LB lemek

shop cok onemli diil CE ler disinda, alicak bisi kalmio

Evet event çok iyi, Shiki de çok iyi... de fullemek bayağı kasacak gibi gözüküyor. Daha anca 1. Shiki ve 2x Ascension alabildim.
Osbirciye o kadar mat ve card gömmüştüm düşük starlar da iş yapıyor laflarına kanıp, birkaç defa kullandım bir daha dokunmadım. Shiki olmasa bile kasma yani, değmiyor.

Benim önceliğim
1-Shiki 100%
2-Caster Skill Gem (a.k.a. Waver 100%)
3-Prism->Mona Lisa (3 oldu 2 kaldı)
Sosyal ağlarda paylaş

living corpselarda bittimi biticek benim, 100 tane kaldi. mona lisayidalimit breaklicem su missiondan 500 MP geldimi

ilac gibi geldi bu event, saber wars geldiginde seyehatteydim, eve geldim ev tasirken valentines geldi oda patladi iki eventi pass gectim :(

listemde manyak bole event CE leri LB kasan bir whale vardi atti beni direk :'(
Sosyal ağlarda paylaş

vay vefasız adam, o kadar offline olmuyordun ki.

baydım ben eventten, 60 mission ve ilk 6 katı yapıp bırakacağım. 59da filanım son odayı açmam lazım altıncı kattaki. ascension matlar, özellikle chaos claw lazımdı zaten onları da aldım. gbfde guild wars başladı zaten crew leader olarak onunla uğraşmam lazım bir hafta. onda endgame rakım ve ekipmanımı kurdum neyse ki, event harici farm kısmını bitirdim çok şükür, gear reset gelecek gerçi bu yıl ama neyse artık. bir yandan da god eater ve berseria aldım, onlara bakmak istiyorum. feh filan o da yordu zaten bu ara anniversary bonus vs derken.

şu uzakdoğunun kümülatif farming oyunlarında biriken işgücü toplansa japonya ve kore direkt siler aslında dünyayı lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Shiki bond point questleri biter mi ki ya? 5 e kadar kasmak lazımmış daha 3 olamadım. Ama diğer questlerde yavaş ama emin adımlarla gidiyorum ^^

Bir de Mona Lisa ya yetemedim, mission bitince bile son CE için 200 MP filan eksik kalıyorum.
1 haftada hem event hem MP farma yetişemem herhalde. Tekrar gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelecek?
Sosyal ağlarda paylaş

rare prism ile alirsin eksik olani ilerde, gelicek ama tarih belli diil.

shiki bond leveli tsundere oldugu icin reverse S gidiyor, bond 1-2 icin gereken xp, 2-5 den daha fazla

6,000 24,000 15,000 2,500 2,500

bond 4-5 goz acip kapayana kadar geliyor, panige gerek yok yeterki bond maxladiktan sonra second archive a sutlamayin :p

https://i.imgur.com/3ZNiMAM.png
Sosyal ağlarda paylaş

Rare prism için 4* üstü yakmak üzer ya diyecektim ki 2 tane prism reward varmış, farketmemişim. İyi oldu bu.
Eventi tamamlayabilirsem Mona Lisa'yı LBliyebiliyorum.
Yalnız questlerin biri locked ve ??, daha var herhalde ona gelmeme :p

Bond için Tsundere curve olduğunu da bilmiyordum iyiymiş ahah. 3 e geldim, gerisi çabuk biter o zaman.

I'm gonna kill you as soon as Kalafina starts singing ahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Eventi bitirebildim sonunda. Mission sistemi bayağı iyi düşünülmüş.
Yine grindy bi event, ama bayağı keyifli hale getirmişler öyle nonsense grind yok questleri takip etmek filan gerektiği için. Keşke bütün eventler böyle olsa, sevdim bayağı.

Shiki tamam, Assassin lazımdı ne zamandır, o eksiğimi kapattı. Jack haricinde başka assassine gerek yok.
Gerçi instakill düşündüğüm kadar iyi değilmiş. Servantlar neredeyse immune, instakill kullanırım diye düşündüğüm Demon ve Dragon minibossların da resisti bayağı yüksekmiş. Ama işte normal mobların boss versiyonlarını temizlemek için çok iyi yine de.
Instakill haricinde de bayağı güçlü zaten.

Mona Lisa LB de tamam. Bundan sonra 10% Bond CEsi gelecekmiş galiba, onun için biriktirmeye başlamak lazım şimdiden :p
Ne zaman gelecek bilmiyorum ama.

Waverın 2. skillini de maxladım, 1 tane kaldı geriye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...