Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fate/Grand Order - Turn-Based Mobil RPG (with Salt)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

FormalCraft ta var, çok önemli!!!
Ben olsam formalcraftı atladın diye accountu geri vermem mesela :p

ShadowFury said:

Bu ay için geri kalan şans rezervlerim tükendi kesin, o yüzden bu haftayı sağ atlatamayabilirim ama yine de mutluyum, gururluyum.

Şunun için de kusura bakmayın, bu kadar şans sömüreceğimi tahmin edememiştim.
İstanbula AoE attım resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

yetistirirsin, cok hizli level geliyor 30ap questi somurunce. onemli olan materiallar zaten

accountta kalici bi bug oldu sanirim, recover ettiler gene ayni hata oldu. bu defa ipadden telefona gecirdim oyunu ordan oyniyorum :( attan inip essege bindik ama ipadde 2 defa ayni hata olunca event sonuna kadar ugrasmam hani riske atmam
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben Altera'ya aşık oldum resmen, oyundaki en iyi servant olabilir mi bu?
3. slota support olarak damage seçiyorum, en iyi diye hep Vlad summonluyordum, bi tane Alterya denk geldim onu summonladım hayran kaldım.
NP boost skill i ve atk boost skill i var ve sanırım stackleniyorlar, çünkü o ikisini + master atk boost kullanıp sonra NP çakınca Vlad in single target NP dmg ini 3 servanta birden vuruyor hayvan.

Vlad, Gil, Saber filan istemiyorum, Altera düşsün bana.
(Vlad, Gil, Saber'a da itirazım yok tabi, onlar da düşebilir)
Sosyal ağlarda paylaş

summon ticketlar geldi shoptan.

2 key ile basladim, tam soverken once ikinci heavens feel geldi son tickettanda formalcraft geldi lel

altera gelseydi itiraz etmezdimde Im OK with this, elimdeki servantlari levelliyamiyorum zaten ve np2 oldugu icin nero ve martha yerine koyabilicegim bisi yok, emiya en iyi zaten, heracles/lancelot sayesinde CabukFARMa bagladim zaten ve mat yetismiyor hicbirine, np2 atalanta nin yuzune bakmadim, elizabeth desen oda ole kaldi kenarda

iyi iyi, scathatch gelene kadar quartz yakmam kesinlikle, fire emblem gibi boktanda diil gachasi SSR olmadanda oynanabiliyor bu, en kotu arkadasindan odunc aliyorsun lazim olunca :P unit kaybetmeden lunatic yapma questleri 5* boyle asiri optimize party olmadan imkansiz FEH da, elinde olsada bi boka yaramiyor birde, sanaki cikti iste glass cannon lunaticta weapon advantage varken bile one turn yiyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ugrastigim halde ilk gun hesap kitli oldugu icin yetisemedim. Silver medallarla aldim karti, butun matleri aldim bi crystallized lore eksik kaldi

Final zordu baya, supporttan lvl90 jannu aldigim ve setupim iyi oldugu halde yetmedi reiju yu bastim mecbur :( matler cok iyi oldu ama, zaten oyunun ana esprisi mat farmmis onu anlamis oldum :p plume farmliyorum bugunde, allahsizlar elma verin plox :(
Sosyal ağlarda paylaş

Finalleri zar zor da olsa command harcamadan kestim^^
Ama şans işi bayağı.

Yalnız event 3 final benim en kolayıma gelen farm yeri oldu. Supporta bi Altera bulmuştum, zaten 2 phase fight ilki lancer class dragon, omu keserken alteranın NP yi fulleyip 2. phase te bütün buffları kullanıp lazeri çakınca phase 2nin tamamı tek turnde iniyordu.

Store u boşaltamadım ama. Bi kart aldım(ki yeterli, pek bi işe yaramayacak herhalde).
Bi crystallized lore alıcaktım alamadım (neyse ki umu dan düştü)
Eternal Gear ve Forbidden page lazımdı Waver için, neyse ki onları topladım (ama caster monument lazım tabi şimdi)
Kalan medallerle de homunculus baby ye harcadım, hangi servanta lazım bilmiyorum bakmadım ama elbet lazım olur, sonradan pişman olmamak lazım.
Ama bu eventte asıl class piece/monument vermeleri lazımmış ya, en eziyet farming o, onu yapmamışlar. Piece veya monument düşüren event gelir mi yoksa dailylerden farmlamaya mecbur mu kalıcaz?
Sosyal ağlarda paylaş

Friend listle başım belada.

Millet eklemek istedikçe kabul ediyorum bi faydam olsun keratalara diye (yok lan summonlasınlar da FP gelsin diye)
Ama bu sefer de questlerde lvl80 vladlerin alteraların gözükme şansı düştü, paso lvl30 mashed potatolarla doldu support listem. Her quest için 3-4 defa refreshlemem gerekiyor.
Bunun bi çaresi var mıdır? Bak bu zibidi senin servantları 1 haftadır summonlamamış sil gitsin diye bi gösterge olabilir, bi friendi favorite liste almak filan olabilir her seferinde o mutlaka çıksın diye, göstermeye en yüksek leveldan başla filan olabilir yeter ki bi çözüm bulunsun şunlara.
Var mı böyle bişey?

Ha bir de Nero saber monument gömmeye değecek bi servantmı yoksa 5*lara mı saklıyim?
Sosyal ağlarda paylaş

nero saber graillanicak servant :p

saka maka alternatif 4* saber yok su anda oyunda, saber alter nerodan kotu baya ve 4* olarak gelicek bi lancelot bi rama var iyi

neronun olayi farkli zaten, backline a atican boss fightlarda filan, 3. skill acildimi baya iyi sololiyor guts ile. self buffi biraz daha reliable olsa sahane olucak ama sololarken def de iyi atk da vs vs

uzun donemde iyi yatirim tabi okita cekicek sansin yoksa :p
Sosyal ağlarda paylaş

rank e luck :( dusmuyor waver icin statue, 13 zerker, 12 rider, 15 assasin oldu ama 5. caster dusmuyor dusmuyor dusmuyor

orion degmez, sadece erkek servantlara karsi is yapiyor oda boyle waifu simulator oyunda baya non-existent bisi :P

bikac ay sonra nobunobu gelicek beles servant, oriondan bin kat iyi o. ticket ve quartz harcamaya degmez oriona
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda pek fazla caster servant yok diye o. last boss olarak eşit şans sanırım da shadow servantlarda caster en az olanı. Dolayısıyla piece/monument sayısı da ona göre rezalet.

Saber da tam tersine dehşet düşüyor mesela, lancer ve archer az. Jeanne için kasarken 5 monumenti topladım, diğerleri nasıl olsa daha eksik diye Umu yu 70 ledim, tekrar 5 monumenti topladım üstüne hala archer düşsün lancer düşsün diye kasıyordum.

Nobunobu 4* değil mi, Orion 5*, Nobu 4* lara göre mi iyi, yoksa Orion a göre genel olarak mı daha iyi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...