Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mist (Dizi)

masa

Öne çıkan mesajlar

said:
Stephen King'in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, zarasız görünen sis dalgasının küçük bir kasabayı korkunç bir yere çevirmesini anlatıyor.

http://www.imdb.com/title/tt5639976/

İlk bölümü izledim. Çok bir olayı yok gibi. Filmin hatrına bir bölüm daha şans vereceğim. Başka izleyen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

said:
Stephen King'in aynı isimli romanından uyarlanan dizi, zarasız görünen sis dalgasının küçük bir kasabayı korkunç bir yere çevirmesini anlatıyor.

http://www.imdb.com/title/tt5639976/

İlk bölümü izledim. Çok bir olayı yok gibi. Filmin hatrına bir bölüm daha şans vereceğim. Başka izleyen var mı?

İkinci ve üçüncü bölümü daha iyi buldum. Fakat anca "biraz daha şans vereyim" noktasındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

İkinci bölümü izledim. The wire daki "shiiitttt" diyen zenciyi görünce biraz sevindim.

Ama başka bir sahnede soğudum. 3. bölümü izleyip son kararımı vereceğim.

diziden soğutan sahne

Şimdi film istediği kadar ejderhalı, uzaylı olsun tek beklediğim şey kendi içinde tutarlı olması. Gayet iyi gidiyordu şu tutarlı olma meselesi açısından. Sırtında dövme olan çocuğun kulağına giren böcek sahnesi bitirdi tüm diziyi. Ufacık kulaktan giren böcek, nasıl saniyeler içerisinde öyle kocaman büyüyüp kanat çıkardı. Ayrıca bir tane böcek girdi saniyeler içerisinde onlarca böcek çıkıverdi adamın ağzından.
O böcek tek başına adamın kulağına girip adamı öldürse daha mantıklı olurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

filmin sonunda çalan müzik ve sahne dün gibi aklımda ya
pek hatırlamıyorum ne olup bittiğini filmde ama verdiği his epey iyi kalmış zihnimde.

dizi nası şimdi gideri var mı izleyek mi?

dead can dance-host of seraphim parcanin ismi klibinde baraka adli belgeselden göruntuler var.parca ayri klibi ayri intihar sebebi.filmin sonuna cuk oturmus.filmi izledikden sonra aglamamak icin kendimi zor tutmustum.
Sosyal ağlarda paylaş

film

abi kitabı okumadım, zaten stephen king'in bi kaç kitabını okudum sadece, iyi yazardır falan filan da bana çok hitap etmediydi.

filmin sonuna gelecek olursak güzeldi bence. hani öyle bi kötü son yazılacaksa aha yaptık biz bakın gibi. gezerken sisin range inin baya geniş olduğunu farketmeleri, adamın silahta kurşun olmadığını bilmesine rağmen kendine sıkmaya çalışmasındaki çaresizlik, sonra gelen askerler falan. dayı da iyi oynamış yani. kitapta nasıl bilmiyorum ama filmdeki güzeldi.

bi de yaratık olsun daştan olsun. ilk encounter anındaki kaos falan çokzel dfsdf. cloverfield gibi bişi bulsam yapışacam direk ya.

dizi nasıl lan harbi, izlenir mi?
Sosyal ağlarda paylaş

masa said:

İkinci bölümü izledim. The wire daki "shiiitttt" diyen zenciyi görünce biraz sevindim.

Ama başka bir sahnede soğudum. 3. bölümü izleyip son kararımı vereceğim.

diziden soğutan sahne

Şimdi film istediği kadar ejderhalı, uzaylı olsun tek beklediğim şey kendi içinde tutarlı olması. Gayet iyi gidiyordu şu tutarlı olma meselesi açısından. Sırtında dövme olan çocuğun kulağına giren böcek sahnesi bitirdi tüm diziyi. Ufacık kulaktan giren böcek, nasıl saniyeler içerisinde öyle kocaman büyüyüp kanat çıkardı. Ayrıca bir tane böcek girdi saniyeler içerisinde onlarca böcek çıkıverdi adamın ağzından.
O böcek tek başına adamın kulağına girip adamı öldürse daha mantıklı olurdu.

shieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeet
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

yav said:

filmin sonunda çalan müzik ve sahne dün gibi aklımda ya
pek hatırlamıyorum ne olup bittiğini filmde ama verdiği his epey iyi kalmış zihnimde.

dizi nası şimdi gideri var mı izleyek mi?

dead can dance-host of seraphim parcanin ismi klibinde baraka adli belgeselden göruntuler var.parca ayri klibi ayri intihar sebebi.filmin sonuna cuk oturmus.filmi izledikden sonra aglamamak icin kendimi zor tutmustum.

abi önce baraka izliyorsun, sonra açıp samsara izliyorsun, 20 senede bir arpa boyu yol gitmemiş insanlık böyle, sefil hala sefil, tüketim ve yokediş daha bile hızlı falan.

ne güzel işler bunlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...