Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

araba ile ilk kez uzun yola çıkmak

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

marksman said:

Geçen sene ilk arabamı aldım ve bir gün sonra uzun yola çıktık, muhabbet ede ede gidelim uykumuz gelmesin diyorduk baktım 4-5 saat sonra herkes uyumus.

Otoban boş yol düz 120 ile gidiyoruz. Git git ben de dalmışım gözümü bir açtım sol şeritten bariyerlere doğru tatlı tatlı kayiyoruz, hafif dokundum direksiyona şerite girdik,

Noluyo diye uyandilar, gözlerim dehşet içinde sakince bişey yok yatın dedim yattılar, gözümü kırpmadan eve vardık.

ben bunu rock'n coke sonrası anadolu yakasına dönerken yaşadım ama göz kırpmama gibi bir şey yoktu baya trafik falan 50 kere uyuya kalıp nasıl olduysa bariyere 3cm kala uyanıp frene bastım hep
Sosyal ağlarda paylaş

İzmir-Aydın otobanından sonrasını sevmiyorum ben. Benim de ilk uzun yolum İstanbul-Bodrum olmuştu (: Sonra 3-5 kez daha yaptım. Artık çekilir yolmuş gibi gelmiyor bana.

Bodrum'a geldiğinde Torba kavşağından hemen önce (barınağın orada) polis kontrol noktası var. Tek şeride düşüyorsun orada. Muhtemelen yarın orası felç olacak. Bodrum'a ulaştığında da muhtemelen sağa sola giderken park problemi yaşayacaksın fazlaca...

2 yıldır burada yaşıyorum. Bayram günleri zerg oynadığım zamanları hatırlatıyor bana..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...