Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS 11

GERGE

Öne çıkan mesajlar

şirketiniz falan varsa apple ın bir programı var, senelik 1000 lira mı ne, joint venture diye. böyle bir rahatlık yok, aldırabiliyorsanız şirketinize falan aldırın. randevu derdi yok, gittiğin an alabiliyorsun randevuyu, kendi garip indirimleri var. ( ekranını patlatttığım iphone 7 yi ücretsiz tamir ettiler, hatta bir süre niye ücret çıkmıyor diye kendileri de şaşırdılar. imac 27 0 ekranı ücretsiz yenilediler? )

apple dakiler de bile bilmiyor bunu, bug gibi. berlin app store a randevu almıştım, ilk kurumsal müşterimizsiniz dedi?

ben de çok yayılmasın diye kimseye söylemiyorum. eşeği kaybedip tekrar bulduk, sağol apple <3
Sosyal ağlarda paylaş

cihaz sayısı 35 olabiliyordu hatırladığım kadarıyla. üstü için farklı bir fiyat çıkarıyorlar. bunu da sorun çıktıkça ürün kaydettirirsiniz dedi. 7 kullanıcının 5 ürününe hizmet veriyor. işleme aldıktan sonra, ürün senin adına kayıtlı oluyor. bi arayüzü var basit, randevu vs aldığın. büyük şirketler kullanıyormuş, çok öyle kobilerin girdiği bir şey değil sanırım. doğuş kullanıyor demişti satın alırken. şirket eğitimleri ve apple ın ürün tanıtımları gibi bir şeyler de var ama o tarafa hiç bakmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim iPhone çöktü. bildiğin çöktü. hiç bir şekilde açılmıyor. sürekli restart atıyor. şimdi bi tane program warezledim dr.fone diye onunla denicem iTunes hiç bir şekilde işe yaramıyor çünkü. telefon sürekli kendini kapayıp açtığı için restore da olmuyor. gelişmeleri bildiririm.

daha önce böyle bişey yaşayan varmı bu arada? iPhone error 4013 sorun bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...