Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Red said:

bence carole linnes ligi götürür ya. takım iyiyken tolga bile gol atıyorsa carole'da belki değişir.

Yok abi. İyi takım kurunca 1-2 pozisyonda defolu adam da oluversin diyoruz ama özellikle savunmada ise bu adamlar sezonda en az 2-3 maçını satıyor. Homojen sağlam kadro lazım. Linnes falan idare eder yedek, ama Carole müthiş el bombası arkasına atılan toplarda

Hani sol kanat alınmasın Gary falan oynasın deseler ok ama sol bek sağlam olsun. Hatta Maicon'un yanına geliyorsa Vida da gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Olm o diil de dun bi haber vardi "yerli Monchi , Cenk Ergun" diye.

Bi amk salagi da sormuyo 6 milyona 32 yasinda gomisi , 8 milyona belhandayi getirmek neyin monchiligi diye

Goren de 200k lik adami 28m a chelseaya satti sanir

Önceki idari menajer 5 milyon Eren'e, 3 milyon Donk'a 2 Cavanda'ya saçınca bu yerli Monçi oluyor sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Dursun feci sıçacak başarı gelmezse. Başarı dediğimiz de taraftarı doyuracak 3 senede 2 şampiyonluk, CL çeyrek falan. Başarı gelse de ekonomiye çeviremez bu bakkal.

Mayıs'a kadar sahada işler tökezlerse şike falan bile yapar durumu kurtarmak için, gerçi bu basiretsiz herif şikeyi yaptığı hafta yakalanır
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Ya biz arazileri satıp futbolcu alacaksak neden Ünal ı bir ton eleştirdiler. Keşke Ünal devam etseydi

cunku Unal Aysal ile biz her sene bu besiktasin aldigi sadece bonus olan 33 milyon euroyu aliyorduk ustune gruplardan cikip, ligde de sampiyon olup inanilmaz bir gelir elde ediyorduk. (senede 70m euro falan)

bunun disinda aldigi adamlarin satilmasi sayesinde kuruldu suanki kadro da.

birilerinin isine gelmedi demek ki veya gercekten kafasi basmayan gs taraftari var fener medyasini okuyup.

real madridin rakibi 10 milyonluk kadroyla olunmuyor, bak besiktas bile ligde ne kadar ustun olmasina ve ne kadar guzel yonetilmesine ragmen uefa'da nereye kadar gidebildi? bu sene de farkli olmayacak, isteyen hayal kursun ama basgan donemi Galatasaray'ini bir daha zor goruruz.

suanki kadro eglendiriyor gerci.
Sosyal ağlarda paylaş

abi elin barcelonası manchesterı 2017 model real madridle başedemiyor, gs yazın kurulmuş gladyatör karması zaten, daha bir ligde oynasınlar

sabri çıkıyor BÖNÖ JÖBÖLÖ YÖPTÖRMÖDÖLÖR GSDE falan diyor daha hala, 3-4 ayda bir teknik direktörün değişir, sülük yerlilerin her hafta cıngar çıkarır, taraftar mutsuz umutsuz
o fazı atlatıp gsnin belini doğrultabilmesi bile büyük bişey
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

real madridin rakibi 10 milyonluk kadroyla olunmuyor, bak besiktas bile ligde ne kadar ustun olmasina ve ne kadar guzel yonetilmesine ragmen uefa'da nereye kadar gidebildi? .

ya bide o BJK taraftarı GS real den 6 tane yiyince ne dalga geçmişlerdi .çok geçmedi 2 sezon sonra sen git CL nin en kötü takımlarından birinden 6 tane ye gel :) FB de yarı final oynadı UEFA da. hemde aykutla :)

Şu istanbul takımlarının taraftarı olmak gerçekten zor iş ha! yaşanan kötü bir maç ve skor ile dalga geçiyorsun bir sonraki sene daha beteri kendi başına geliyor asdsadasd :D
Sosyal ağlarda paylaş

http://img-fanatik.mncdn.com/mnresize/980/565/images/16x9/2017/08/23/5193910.jpg

said:
Futbol yaşantısını Barcelona'da sürdüren ve Galatasaray'a transferi gündemde olan Arda Turan, Sarı-Kırmızılı ekipteki geleceği tartışma konusu olan takım kaptanı Selçuk İnan hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu.

Instagram hesabında bir paylaşım yapan milli oyuncu, yakın ardakaşı olan Selçuk için şu ifadeleri kullandı:

"Bak kardeşim konu ben değilim... Gerçi ben takımı karıştırdım, grupçuluk yaptım, özel hayat, bir de takımı yavaşlatma meselesi var... Basın dedi ya biz de o saygıdan bir şey demedik, inanın söyleyin...

Asıl konuya gelelim... Bu fotoğrafta gördüğünüz adamla bu konuları hiç konuşmadım. O benim gibi değil, üzülünce susar. Ama benim hatırladığım, Avrupa'ya geldiğim günden beri bütün mazide bu adam var... Bize gelirken ona nasıl yalvardığımı unuttum bile. Onu sevmeyebilirsin; kötü mü oynadı, evet! Bence de biraz ama kardeşim ne oluyor ya, ne olmuş bize (Şu 4. yıldızı ilk biz takalım diyen biz değil miydik?) Son 10 kupayı bize kim kaldırdı, kimdi mimarlarından biri, ne oldu bizim vefamıza, biz hep kazanınca mı Galatasaraylıyız bak!

Onu kalbimizden, hayatımızdan, formamızdan atacaksak bile saygıyla yapalım, hak ettiği bu... Sadece birazcık saygı... Sanane deme bana, senin gibi Galatasaray taraftarıyım, hakkım var... Senin bize küfür etmeye hakkın olduğu gibi. (Paşa iyi ki varsın, iyi ki kaptanımız oldun...) Ben Galatasaray taraftarıyım ve önünde hep saygıyla eğileceğim Selçuk İnan. (Yine kaşındım ama ne yapayım bu benim, hissetiğimi söylemezsem ölürüm)

King Regards
Arda Turan

:-)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...