Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Gomis

Ribery Belhanda Feghouli

NDiae Fernando

Asamoah Maicon Serdar Mariano

Muslera

Eray
Ahmet Ç.
Linnes
Tolga
Sinan
Arda
Eren

Arda Ribery ve Asamoah da geliyor olsa da ,hala stoperde eksik var, yabancı hakkımız da kalmıyor :P

Şaka bi yana Dursun galiba level atlamış, yeni ability gelmiş, ortaya başka isimler atıp karıştırarak ikna yoluna gidiyo. Ndiae tıkanınca 2-3 isim çıkmıştı piyasaya, hoş yine servet döküldü. Şimdi de Feghouli'de falan problem var heralde, Arda'lar Ribery'ler havada uçuşuyor, sol bekte de 4 tane isim atıldı iki günde.
Sosyal ağlarda paylaş

TD iyi olsa çift haneli farkla şampiyon olacak kadro da, işte Tudor zaten takımın tek iyi yapabildiği şey olan set hücumlarını da geriye götürdü, üstüne defansa da çare olamadı. Tabii 2 senedir yaşanan başarısızlıkta bekler ve orta sahadaki rezillik de etkili. Şu an bu bölgeler fazlasıyla upgrade edildi.

Asamoah olayını ben çok anlamadım ama ben bu adamı FM'de sol kanat diye oynatıyordum bundan birkaç sene önce, olmadı orta saha merkez oynuyordu. Sol bek'e mi evrildi? Safkan bir sol bek bulmak lazım bence
Sosyal ağlarda paylaş

asamoah geldi mi cidden? neden gs'ye geliyor cidden anlam veremedim lel dursun başgan cidden çıldırdı aldıkça alıyor valla

işin garibi muslera hariç ilk 11 full değişiyor ve 11 yabancı + kenarda 7 türk şeklinde olacak kadro, kenar full çöp ve yeni transfer edilenlerden tribünde oturan olacak (+3 yeni kontenjan yüksek ihtimal genç türk futbolculara veriliyor)

net şekilde doldur kadroyu ffp cezası gelince transfer yapabilmek için oyuncu satabilelim taktiği. kadronun ahenk yakalaması zor ama olur da yakalarsa şampiyonluğun en büyük adaylarından biri gs.
Sosyal ağlarda paylaş

Tek stoper de eski kalıyor.

Yedeklere bakınca Yasin, Sinan (kafasını toplarsa), Eren ve artık takımda düşünülmese de Hakan Balta iyi yedekler. Tolga da idare eder. Serdar Aziz neden ilk 11 başlamadı bilmiyorum sakat falan mı ama heralde o ilk 11de ikinci stoper olacak şu anki kadroda mantıken.

Geriye kalanlar sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Asamoah olayını ben çok anlamadım ama ben bu adamı FM'de sol kanat diye oynatıyordum bundan birkaç sene önce, olmadı orta saha merkez oynuyordu. Sol bek'e mi evrildi?

Merak ettim transfermarkt'a baktım senin yazıyı görünce

http://i.imgur.com/NM8TOMU.png

böyle göstermiş
https://www.transfermarkt.com/kwadwo-asamoah/profil/spieler/63531

Hmm milli takımda Apiah ile değişmeli MC oynamış, Hiç solda görev almamış.
Sosyal ağlarda paylaş

transfermarkt'ın haritasına direkt bakmayın, son bilmem kaç maçını baz alıyor. medel'i de stoper gösteriyor mesela ama detaylı bakınca kariyerinin 3/4'ünde falan ön libero oynadığını görürsünüz asdfads

edit:

https://i.hizliresim.com/XX1365.png

Şöyle işte Asamoah'ın detaylısı da, performans ekranına girip totalden bakın daha iyi sonuç alırsınız araştırma yaparken.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...