Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Niye üzüleceklermiş? Sabaha kadar hatta düzelteyim, sezon bitene kadar billur geçmeliler. Hatta önümüzdeki sezonlarda da cıvıtmadan billur geçmeye devam etmeliler.

Ülke puanıymış. Banane ülke puanından! Ligi şampiyon bitirirsin, Avrupa'da ön elemelerde öştüroşundz takımına elenmezsin rakiplerinle dalga geçmeye de devam edersin.

"OMO OLKO POONO" diye ucuz milliyetçilik yapa yapa on yılda bir başarı sağlayan ülke olduk.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Bu kadar sene üzülünce öğrenilmiş çaresizliğe dönüyor olay. Merak etmeyin. Beşiktaş toparlar yine ortalığı.

wat? hiç mi utanmıyorsun şunu söylerken. yazık lan.
yıllardır galatasaray toparlıyordu, uefa şampiyonu olup süper kupayı alınca 1.direkt olarak gitmeye başladı. size fazla mı geldi bu lüks? ne çabuk unuttunuz maziyi yine.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

vaperon said:

Bu kadar sene üzülünce öğrenilmiş çaresizliğe dönüyor olay. Merak etmeyin. Beşiktaş toparlar yine ortalığı.

wat? hiç mi utanmıyorsun şunu söylerken. yazık lan.
yıllardır galatasaray toparlıyordu, uefa şampiyonu olup süper kupayı alınca 1.direkt olarak gitmeye başladı. size fazla mı geldi bu lüks? ne çabuk unuttunuz maziyi yine.

Kupanın bu sene celbi geliyor. Yapma...
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

escape 2005 doğumlu falan galiba, hem yazım tarzından hem de şuan uygulanan şl grup sisteminin 2003 yılında uygulamaya geçtiğini bilmeyip öyle bir şey ortaya attığından falan.

edit:

ben yazarken ikinci postu da sallamış. 2005'i 2008'e çekiyorum.

ülke puanı sisteminin 2003 yılından sonra uygulanmaya başladığını ispatlamazsan adam değilsin. türkçe kaynak olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

bu ülkede uluslararası anlamda futbolda bir başarı getirecekse sadece 2 kulüp getirir. Galatasaray ve Fenerbahçe. Kusura bakmayın beşiktaş'ın havası ülke dışına çıkamaz. bunu buraya yazıyorum, not alsın biri, şampiyonlar ligi grup maçları sonunda tekrar atarsınız.

Ah ya... Takımlarımız doğrudan gidiyorsa bu sene de bunun sebebi Beşiktaş be escape.

Buyur incele. Bak bakalım ne yapmışsınız son zamanlarda...
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

ben ülke puanından bahsetmiyordum. konu o değil zaten asdfadsasd

escape said:

uefa şampiyonu olup süper kupayı alınca 1.direkt olarak gitmeye başladı. size fazla mı geldi bu lüks? ne çabuk unuttunuz maziyi yine.

şu tamamen havadan, alakası yok çünkü süper kupa ile olayın. en ufak bağlantısı bile yok adsfads yine tuttuğum takımı ekstra büyük ve önemli göstermeliyim çabası boşa.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

escape said:

bu ülkede uluslararası anlamda futbolda bir başarı getirecekse sadece 2 kulüp getirir. Galatasaray ve Fenerbahçe. Kusura bakmayın beşiktaş'ın havası ülke dışına çıkamaz. bunu buraya yazıyorum, not alsın biri, şampiyonlar ligi grup maçları sonunda tekrar atarsınız.

Ah ya... Takımlarımız doğrudan gidiyorsa bu sene de bunun sebebi Beşiktaş be escape.

Buyur incele. Bak bakalım ne yapmışsınız son zamanlarda...

mevcut puanlarının yarısı seneye gidiyor bu sene neredeyse 0 ahahaha ulan çok tatlı resim be
Sosyal ağlarda paylaş

Birileri bayragi devralacak tabii ki Avrupa'da. Hic bir zaman 2-3 takimimiz cok ilerleyemedi zaten.

Ama daha Besiktas icin konusmak erken. Henuz elle tutulur bir basarisi var diyemeyiz, ama onumuzdeki 2-3 sene gelmesi kuvvetle muhtemel. Gruptan cikma + ceyrek gorecektir diyorum CL'de.

Goremezse 4-5 yil sampiyon olup, basarisiz olmus deriz. TR'de dominasyonun disarda karsiligi olmali.

Ama Avrupa ile ilgili GS ile dalga gecmek sacma. Tarihsel olarak elbette GS en basarili oldu bu ulkede, 2-3 sene onceki basarisi dahi su an yaklasan/uzerine cikan yok.

Ama iste futbolda tarih filan hikaye. Yok efendim Ostersund un tarihi yokmus filan. Abi 11 tane adam cikiyor sahaya mazihiyle beraber ekstra bir XP ile gelmiyor bu adamlar. Catir catir ciktilar bizim ezik topculari sildiler.

Carole Linnes Selcuk Tolga Yasin Sinan ile olmayacak gibi. Maicon verilen paraya gore rezil bir transfer gibi duruyor. Gomis muhtemelen hayal kirikligi olacak.
Sikinti buyuk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...