Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

Sneijder yerine Sinan + Semih satarak parayı denkleştirdiler heralde.

Hala ortasahaya iki (en en en azından bir) beke bir transfer şart ama.

Bu arada kadroyu da iyice daralttık Sinan'ın da gidişiyle.

Ortasahada 2 pozisyon için üç adam dönüşümlü sadece şu anda, beklerde yedek yok (yarım yamalak sağ bek oynayan Semih de gitti deniyor), Kanatlarda Rodriguez Ve Yasin var sadece, Belhanda belki sağa çekilebilir eski pozisyonu olarak.

18 kişilik kadroyu bile kiradan dönenlerle anca dolduruyoruz gibi bir durum var.
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetim hatadan mı döndü ? Yönetim adamı ikna edip yollamayı bile beceremedi.

Belhanda'ya dünyanın parasını ve 10 numarayı verdiler Sneijder'i yollayacaklar diye, 5m EUR'luk liability den kaçamayınca geri bastılar.

Bence kalması iyi haber, Wesley'i izlemeyi kim istemez, ama yönetim ölçtü, biçti doğru kararı aldı diyemeyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

4 gun once se ndegil miydin sneijder gitsin de gitsin diyen sdfg

valequenta said:

Sinooooo

Wesley pasaa

Yönetim büyük bir hatadan döndü. Taraftarın etkisi büyük. Çok sevindim. Bazilari da fantastik hayallere girmişti ya ahahah çok komik ulan sneijder kim bizim takım ne diye sormaz mı insan?
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane yüklü transfer yaptılar, en az iki tane daha lazım.

Öte yandan takımdan gidenin de haddi hesabı yok. Şimdi hepsi aranacak iyi adamlar demiyorum ama giden adam sayısı olarak dikkat çekmek için yazıyorum

Podolski
Bruma
Chedjou
Semih (iddiaya göre, kesin kaynak bulamadım)
Cavanda
Sinan (iddiaya göre, kesin kaynak bulamadım)
De Jong
Cenk Gönen

Şimdi böyle bakınca toplamda iyi bir maaş yükü azaltmış oluyorsun, ama öte yandan da takımın rotasyon şansını bayağı düşürüyorsun. Gelen Donk, Koray Günter ve random sağ beki de pek kullanmayacağını varsayarsak şu anda bekler ve ortasaha göbeği çok sağlam sıkıntıda, kanatlar bi tık aşağıda ama hala çok problemli, forvette bile üçüncü bir alternatif yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

4 gun once se ndegil miydin sneijder gitsin de gitsin diyen sdfg

valequenta said:

Sinooooo

Wesley pasaa

Yönetim büyük bir hatadan döndü. Taraftarın etkisi büyük. Çok sevindim. Bazilari da fantastik hayallere girmişti ya ahahah çok komik ulan sneijder kim bizim takım ne diye sormaz mı insan?

Nerde dedim
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

http://www.sporx.com/belhanda-instagram-hesabini-kapatti-SXHBQ639348SXQ

gerizekalı yönetim birde taraftarın önüne yeni transferi attı. formanın eski sahibini de yeni sahibinide küstürmeyi başardılar abv dursun

ya allasen yönetimle ne ilgisi var.

allahın mal apaçileri 10 numaralı formayı giydi diye yeni transfere tepki gösteriyorsa bu yönetimin suçu değil.

sneijder çıkar der "ben verdim 10 numarayı sorun değil" diye çözülür veya belhanda çıkar aynısını der. nedir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

yönetimin sneijder'e yaptığı mobbing'in içinde yer alıyordu şu olay. belhanda gelip direk 10 numara pls mi dedi, yönetim al bu forman bu da numarası diyip verdi işte.

sneijder bi lincoln gibi sadece görüntüde değil, 10 numaranın hakkını fazlasıyla verdi. artık simgeleşen 10 numaralardan oldu. ülkedeki iq ortalaması belli. böyle tepkiler şaşırtmasın. idiot taraftarı suçlayıp bi çözüm bulamazsın. böyle leş bi hareket yaparsan, leş bi tepki alırsan şaşırmayacaksın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

belhanda transferi çok gereksizdi. de jong'un küstürülmesi saçma. eboue gibi paf takıma mı gönderecekler sdf.

hani adamın elinde kalma ihtimaline karşılık küstürmemek lazım. hemen kadro dışı yapıyorlar. hadi cavanda'yı salla. ama de jong yerine gidip donk'u mu oynatacaklar ?

bi de de jong yerine adam alınırsa yine onun gibi birini alacaklar. fazlası olmaz eksiği olur bi de kesin. geçen seneki performanslar baz alınmamalı. de jong 1 sene daha oynardı bence.

selçuk yerine bi topçu alsalar de jong sneijder ve transfer 3'lüsü göbekte yeterdi.

koskoca galatasaray sneijder'in performansı artsın diye değil selçuk iyi kadroda kaynasın diye transferlerini şekillendiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...