Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2017-2018 Sezonu Genel Tartışma

valequenta

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

benim söylediğim başka bir şey, öyle ya da böyle bu adam gs'yi kendine araç seçmiş, nasıl bazı kurumları kuruluşları, bankaları falan filan araç seçip onların üstünden servet elde ediyorsa benzer ilişkiyi özellikle arif ve hakan üzerinden gs ile de kurmuş..

Buna dair tek bir tane kanıtın var mı? Futbolcu ziyaretlerinin bireysel olmadığını (kendin de diyorsun her takımda destekçisi var zaten ona lafım yok diye), destekledikleri adamı ziyaret etmeyip sistematik olarak GS üstünden araç seçtiğine dair sadece tek bir bağlantın tek bir kanıtın var mı?

Ha kaldı ki Hakan kim, Arif kim, bu adamlar üstünden ne etki kuracak, en fazla bireysel servetlerini harcayabilirler bunda, ya da şike yapar maçlarda kötü oynarlar ki o olmadı.

Sadece iddianı destekleyecek en ufak bir kanıt göstermeni bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

applev0dka said:

benim söylediğim başka bir şey, öyle ya da böyle bu adam gs'yi kendine araç seçmiş, nasıl bazı kurumları kuruluşları, bankaları falan filan araç seçip onların üstünden servet elde ediyorsa benzer ilişkiyi özellikle arif ve hakan üzerinden gs ile de kurmuş..

Buna dair tek bir tane kanıtın var mı? Futbolcu ziyaretlerinin bireysel olmadığını (kendin de diyorsun her takımda destekçisi var zaten ona lafım yok diye), destekledikleri adamı ziyaret etmeyip sistematik olarak GS üstünden araç seçtiğine dair sadece tek bir bağlantın tek bir kanıtın var mı?

Ha kaldı ki Hakan kim, Arif kim, bu adamlar üstünden ne etki kuracak, en fazla bireysel servetlerini harcayabilirler bunda, ya da şike yapar maçlarda kötü oynarlar ki o olmadı.

Sadece iddianı destekleyecek en ufak bir kanıt göstermeni bekliyorum.

kanıt olsa turuncu/yeşil temalı paticik isimli forumda yazmazdım sanırım ? başka mecralarda paylaşıyor olurdum.

cihan demiş işte amerikada takım kamp yapıyordu, izinli günde arif bizi götürdü diye, benzer şekilde daha önce çıkan 13215421 tane gsli futbolcu arif-hakan bizi götürüyordu falan filan gibi benzer açıklamalar yaptı, bu 2si yönetmiş işi işte.

ha şike yapmışlardır, oturup sadece maklube yiyip havadan sudan konuşmuşlardır orasını bilmem, sadece olmamış diyemem işte.
Sosyal ağlarda paylaş

E tamam, onu diyoruz zaten bireysel yönlendirme var.

Buradan "GS'yi Fetö kullandı bankalar gibi" sonucuna nasıl varıyorsun? Varacak arada bir göstergen yok.

Futbolculardan bireysel olarak bağış topladığını zaten futbolcular da açıkladı.

Ha, ben o zaman da rahatsızdım, şimdi de rahatsızım durumdan. Muhtemelen sen de rahatsızdın. O zaman rahatsız olduğumuz için bize laf edenler şimdi bizden daha düşmanmış gibi davranıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla takımdan şundan bundan bağımsız türk insanını tanıyorum ve bir şey yoktur diyemiyorum işte.

daha çok bağış gelsin diye, oyuncular daha çok prim alsın diye gs daha başarılı olsun istemiş olabilirler.

elbet ortada fact bir şey yok. zaten olsa yer yerinden oynardı da, işte tertemiz olduğuna da inanamıyorum dediğim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bununla ilgili elli defa yazdim heralde, elmayla armutu karistirmayin.

O mantikla Turkiye'yi dunya 3.su yapan da feto, UEFA'yi aldiran da feto.

Hakan Sukur'un fetocu olmasi TR tarihinin en cok gol atan futbolcusu oldugu gercegini degistirmiyor. Kaldi ki bu adami fetocu diye sevmeyen tonla GS'li yonetici/insan vardi. Ama o zamanlar feto bireysel bir olusumdu adamda yakinlik duyuyordu, ne yapabilirsin?

Ayni mantik herkes icin gecerli degil mi? 1998 yilinda kimi Fetocu diye isten cikarabilirdin? (diyelim ki isini de iyi yapan birini)

Ruzgar degisti diye gecmisteki herseyi birbirine karistirmamak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ha, ben o zaman da rahatsızdım, şimdi de rahatsızım durumdan. Muhtemelen sen de rahatsızdın. O zaman rahatsız olduğumuz için bize laf edenler şimdi bizden daha düşmanmış gibi davranıyorlar.

şurda dediklerin zaten fetocüler ?

fetoye laf ettiğin, ettiğim için. nasıl feto dersin fetullah gülen hoca efendi hazretleri diyeceksin diyen tipler şuan terörist feto diyor da.

bunun konumuzla alakası ne ? :D patide öyle birini göremiyorum ben
bana diyorsan da pis kırıldım :( sdsafas
Sosyal ağlarda paylaş

Edit: son mesajına ithafen hayır sana demiyorum, ama onu diyenler sadece fetöcüler değildi o zamanlar. Kim olduklarını yazmayayım şimdi buraya, belli bir kitle var, onun dışında liberallerin bir kısmı falan da diyordu, yetmez ama evetçilerden falan kesimler şunlar bunlar.

applev0dka said:

daha çok bağış gelsin diye, oyuncular daha çok prim alsın diye gs daha başarılı olsun istemiş olabilirler.

Adamın elinde holdingler, yönetim kurumları, bağış dernekleri, siyasi parti yetkilileri, milletvekilleri, sanatçılar var. Maça şike ayarlayana kadar höt dese topluyordu o parayı zaten. Futbol kulübünden gelen 3 kuruşa mı muhtaç? Paradan çok prestij, insanları etkileme, ağ genişletme, kitlelee yayılma aracı işte sporcular.
Sosyal ağlarda paylaş

bu da yazılmışı.

bu da dursun yazılmışı var önceden.
pattisliborek said:

bakın beyler. uefa falan demiyoruz. o hadi o dönem yakalanmış ve hiçbir kulübün şu ana kadar tekrar edemediği bir başarıydı diyorsunuz vs.

bilmem kaç yıldır devam eden lig tarihinde kafanıza vura vura 20 defa şampiyon olmuş takıma gelip de fetöcü topçu, hediye himmet şampiyonluk derseniz ağzını bırakır makata ile güler millet.

arenada sınayder zımbalarken de mi fetö vardı ya da aydın yılmaz vurdugunda cataldan ses getiren golde de mi fetö vardı playoff senesinde. zalad bize kurtaracakken kolombiya imamı cordoba devreye girdi de bir şampiyonluk da öyle aldık. bir diğer şampiyonlukta da gana imamı stephan appiah denizli'de bomboş kaleye son dakikalarda golü atamayarak bir şampiyonluk daha aldık. kalli sezonunda 2008'de de zaten son 6 hafta fenerbahcenin de icinde oldugu galibiyet serisi alarak (nonda.png) bir feto dokunusu daha ile sampiyonluk aldık. 96-2000 arası zaten şu anki türkiye futbolunun teknik patronlugunu yapan büyük fetocu terim ile destan yazdık, o kadronun 7-8 oyuncusunun banko oynadıgı türk milli takımı tarihinin en büyük başarısını aldı 2002'de. herhalde o takımın hocasıdı kallavi bir fetöcü imişki sağlam kollanmış kurada ve maçlarda fifa tarafından... asıl yapılanmayı ise ülkede futbol anlamında devrimsel yenilikler deneyen almanya imamı jupp derwall ile yaptık.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Edit: son mesajına ithafen hayır sana demiyorum, ama onu diyenler sadece fetöcüler değildi o zamanlar. Kim olduklarını yazmayayım şimdi buraya, belli bir kitle var, onun dışında liberallerin bir kısmı falan da diyordu, yetmez ama evetçilerden falan kesimler şunlar bunlar.

applev0dka said:

Adamın elinde holdingler, yönetim kurumları, bağış dernekleri, siyasi parti yetkilileri, milletvekilleri, sanatçılar var. Maça şike ayarlayana kadar höt dese topluyordu o parayı zaten. Futbol kulübünden gelen 3 kuruşa mı muhtaç? Paradan çok prestij, insanları etkileme, ağ genişletme, kitlelee yayılma aracı işte sporcular.

gsm şirketlerinin "3 kuruş" için şunu yaptığına inanıyorsun da.

https://forum.paticik.com/read.php?5,8738460,page=2#msg-8760514

feto'nun 3 kuruş için şike yapabileceğine mi imkansız diye bakıyorsun ??
Sosyal ağlarda paylaş

Saydığım kaynakların yüzde biri GSM şirketlerinde yok.

Dahası GSM şirketlerinin kasıtlı olarak bunu engellemekten kaçındığına dair pek çok vaka var, kendim de tecrübe ettim bir akrabama yardım etmeye çalışırken, teknik olarak önüne geçmenin basitliğini de biliyorum ve yapmadıklarını görüyorum. Fetö için bu yönde bir kanıt var mı diye sorunca hayır demiştin.

Demogojiye gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

şunu bırakayım yeter bu.

https://www.youtube.com/watch?v=RT3l7YUCLjc

yeni gördüm bizim taraftar 1-1'e zaten sevincek deil bide üstüne, gol yiyince bu macı satanın .. diye bagırmıslar. düşünün piskolojiyi

madem eski video bırakıyoruz o dönemleri unutlara söle bi kısa özet 3 tane bıraksam yeter heralde..

https://www.youtube.com/watch?v=K8MZG0usYic

https://www.youtube.com/watch?v=y4EzMPlD0T4

https://www.youtube.com/watch?v=cm3V8jspA6o
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Bununla ilgili elli defa yazdim heralde, elmayla armutu karistirmayin.

O mantikla Turkiye'yi dunya 3.su yapan da feto, UEFA'yi aldiran da feto.

Hakan Sukur'un fetocu olmasi TR tarihinin en cok gol atan futbolcusu oldugu gercegini degistirmiyor. Kaldi ki bu adami fetocu diye sevmeyen tonla GS'li yonetici/insan vardi. Ama o zamanlar feto bireysel bir olusumdu adamda yakinlik duyuyordu, ne yapabilirsin?

sporda/takım oyununda motivasyon çok etkili bi faktördür, gs yıllarca hiç takım içi kavga, moral bozukluğu çekmedi çok şükür

bunun yanında 4 sene oturmus iskelet kadronun fatih terim gazıyla eufayı almasına ben bile sevindim, tura çıktım ama bu hakan şükürü efsane golcu yapmaz.

top adamın ense köküne çarpıp gol oluyodu, bu kadar iyi topcu olsa italya transferinden sonra seriA da 44 maçta 9 gol atıp türkiye yolunu tutmazdı

bence elmayla armutu karısıtıran sensin

ayrıca iddaa ediyorum ertugrul sağlam Beşiktaş'ı yok etmek için fetö tarafından görevlendirilmiş tetikçidir.
bize geldi şampiyonlar liginde 8 gol yedirdi gitti sonra bursa şampiydıgfhjskdhfjsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Bos bos konusmanin anlami yok.

Ne alaka takim uyumu gazi bilmemnesi.

Elli defa yazdik. O takimda Hakan Arif de vardi ama Ergun Suat Tugay Tafarel de vardi. Takima fetocu demek bir kere buradan sacma zaten.

TR tarihinin en iyi jenerasyonu yakalandi basarilar geldi oturup anlamsiz tartismayacagim. Hakan Sukur Arifin fetocu olmasi kendi bilecekleri istir, kandirilip kandirilmama meselesine girmem. Bunlarin fetocu olduklarini biz cocukken biliyorduk yeni birsey degil. O zaman da sevmiyorduk simdi de sevmiyoruz, AKP milletvekili olunca da sevmiyorduk. Degisen birsey yok. Ha bu yine Hakan Sukur'un attigi golleri, Arifin Manchester'a attigi golu siliyor mu hayir, bunlar sporculuklarindan bagimsiz olaylar.

Hep ayni seyleri soyluyorum. Bugun Hakan Sukur Arif fetocudur GS fetocudur rahat rahat diyebiliyorken tonla resmi cikmis bakan/milletvekili icin bunlari yazabiliyor musun yazamiyor musun.

Tum olay bu.

Yani benim anlamadigim olay su: Feto hep kotuydu ve biz bunu hep biliyorduk. E sanki yeni birseymis gibi a bak bunlar fetocuymus demekki birsey var bu isin altinda dersen e sen de kisir donguden cikamiyorsun cunku bu senin 2 sene once Feto'nun kotu oldugunu dusunmedigini gosteriyor. Burada loop'a giriveriyorsun. Yani bu resimler yeni degilken senin algin degistiyse sadece demek ki sen de 20 sene feto kotu degilmis diyorsun, o zaman bu yine bu resimleri anlamsiz kiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hepsine fetocü diyorum benim sülalem rahat sotto ben kapsam dışıyım sanırım ? :D

ayrıca ben GS fetocü takımdır demiyorum, işin geyik kısmına yazılıyor arada öyle olmadığını biliyoruz.

ben sadece şunu diyorum. Bu organizasyon başbakanından bakanıa, banka ceolarından, medya kuruluşlarına her yere uzanabilmiş bir örgüt.

gs içerisinde de 3-5-15 neyse artık yandaşı var, ve şunu soruyorum sadece;
bu kadar her yere uzanan adamlar, hakemlere uzanmamış olabilir mi
Arif'e "X maçındaki hakem bizden, sen kendini sal penaltı çalacak" mesajı gidemez mi ??

bu fikirlerin gerçek olma ihtimali hiç uzak değil bunu biliyoruz değil mi ? Bu rahatsız ediyor işte beni.

yoksa geri kalanı geyik
Sosyal ağlarda paylaş

Bak yukarida yazdigim son paragraf gibi dusun. Bunlar yeni seyler degil ki. Bunu 20 sene once dile getirmeyip, simdi getiriyorsan o zaman sen de eskiden feto kotu degilmis diyorsun bir bakima, ya da biz boyle oldugunu bilmiyorduk diyorsun. E bilmiyorduysak onlar da bilmiyordu oluyor, e haliyle 15 Temmuz oncesini zaten suclayamiyorsun. Anlamsiz bir loop yani.
Ha sucluyorsan zaten isin icinden cikamiyorsun, cunku bu sefer bakanlar/milletvekilleri giriyor. E onlari suclayamayacagina gore..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...