Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ethereum (ETH)

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

eğer gönlünüz varsa ilk olarak trade eden aracılarda hesap açıp, verification olayını girin. o zaten haftalar sürüyor. ben kraken e başvuralı 1 hafta oldu tık yok. btc-e hesabını açtırmaya çalışıyorum, 1 haftayı geçti tık yok.
bittrex hesabi actigim aybi saat icinde enhanced olarak onaylandi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vladimir Putin’den bitcoin’in rakibi ethereum’a özel ilgi

Son dönemde bitcoin’den daha hızlı büyüme gösteren ethereum, Rusya’da devlet desteğini arkasına almaya başladı. Ethereum’un arkasındaki isim olan Vitalik Buterin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile özel bir görüşme yaptı.

http://webrazzi.com/2017/06/13/vladimir-putin-ethereum/
Sosyal ağlarda paylaş

büyük firmaların eth yatırımları, ülkelerin eth yatırımları bu kadar arttırıyor zaten.

bu yatırımlar da eth'ın farkı

benden daha iyi hesap kitap yapıyolardır diye tahmin ediyorum

arap ülkeleri dışında, özellikle uzakdoğu ve avrupada bir sürü devlet btc'ye giriyordu zaten, btc'den sonra girdikleri ilk yer oldu eth.

ytd tabi ama daha artar bu
Sosyal ağlarda paylaş

Yedirmezler Osmaaaaaaan sfdsfs
Şaka maka 10 tane rx 480-580 kartı farma bıraksan , 1. aydan sonra ev geçindirirsin.Gerçi difficulty hayvan gibi artıyordur herhalde, konu ile alakasız adamlar ev araba satıp buna girişiyorlar. Birde üstüne değer kaybederse tüm yatırımın çöp olabilir.

Mağara adamı seviyesindeki bilgimle bu sonuçları çıkardım sfdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
denalir said:

eski phenom black editiona 2-3 tane r9 280x taksam nasıl olur ya bu iş ? şöle quicky netten hesaplama sitelerine baktım elektrik fiyatı fln hesapladım basic 500- 650 dolares akıyo, ne diyosunuz ? sen bilmezsin keko hiç girme diyor musunuz?

Piyasada ekran kartı bulabilirsen bence denemeye değer, açıkçası benimde aynı niyetim var. Her gün kontrol ediyorum ama bildiğin hiç bir yerde AMD yok :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...