Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

işid sever konyayıları sevindirmesek iyidi ama seviyeli atışmalar benim de hoşuma gidiyor ya.

alman takımları bunu çok çok iyi yapıyorlar, biz daha o anlayış seviyesinden çooook uzaktayız.

cevap gelirdi mesela bu olay alman takımları arasında falan olsa "gelin bizim müzemizde şu kadar kupa var" şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Kendilerinin alakası olmayan şeylerle ilgili yaparsa kızarsın, biz elenince kupa fotosu koymak en kibar şekilde ayıp

this..

zaten burada 2li mücadele var ve o 2 takım birbirine seviyeli göndermeler yapıyor, yapabilir.

CTB bu kadar gündemdeyken kupayı görmek için kam tu k*nya güzel bir mesaj.

bizde ondan çok var çeşit görmek için come to müze yapabilirsin.

gs çıkıp bizim üyefa kupamız var yaparsa burada laf söylenir tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

O da ayıp değil bana göre. Elenmeyle falan da ufak ufak seviyeli dalga geçilebilir, bir ayıp göremiyorum ben kupa resmi koymakta. Yine BJK GS maçında biri diğerini 5-0 yense mesela, o gece FB "Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" deyip 6-0'ı koysa yine yerinde olur.

Zaten bu galibiyetlerin PR'ını en az yapan GS. 5-1'lik FB kupa maçı ve sırf yerli kadroyla çıkıp 5-0'lık TSYD BJK maçını hiç böyle mimletemediler tarihe. İkisi de lig maçı olmadığı için aynı ağırlıkta değildi ama yine fark ciddi farktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi taraftar profili açısından ülke genelinde Fener'in, GS'nin 25, BJK'nin 17-18 milyon taraftarı var en az. Bu taraftar grupları içerisinde geçen goygoyların, atışmaların, zevzekliklerin hepsini bir tutamazsın; sokakta yüzüne bakmayacağın çomar seninle aynı takımı tutuyor mesela.

Burada tabii eleştirilmesi gereken nokta Galatasaray resmi hesabının BJK elenince UEFA kupası koyması; bu ülkede çok ayıplandı ama medeniyetler seviyesinin nabzını tutan ve örneklerini tebessüm ile paylaştığınız ülkelerde de bu böyle. Ezeli rakibini kim yenerse yensin mutlu olursun. Liverpool 2005'te CL'yi kazandığında Manchester United tebrik etmedi, siz önce EPL'yi kazanın artık dedi. Buna şu açıdan anti-tez getirebilirsiniz zaten bu takımlar domestik lig dışında avrupa liglerinde de birbirleri ile rekabet içindeler; bizim ülkede max. başarı 1 tane Kupa-2, bir de birkaç çeyrek final, yarı final; kısacası destek olmak lazım diye. Siz yine eleştirin 17 sene oldu ehe diye ama sonuç olarak tekrarlanamadı. Pek de kolay değilmiş sanırım Avrupa'da kupa almak
Sosyal ağlarda paylaş

Çok zor değil aslında artık UEFA'yı almak. Çoğu takım eskisine göre çok çok umursamıyor, kendi liglerini düşünüp yedek ağırlıklı falan çıkıyorlar ya da gençlere vitrin gözüyle bakıyorlar. Aynı takım iki sene üst üste tamamen farklı iki kadroyla alabiliyor biraz ağırlık verse. Birkaç sene önce GS yine gayet kötü kadrosuyla yürüyodu, Caner'in saçma sapan hataları yüzünden elenmese belki alacaktı da elendi. Biraz düzgün yönetim biraz ittirme biraz maddi yükle biraz da iyi kura ve şansla alınabilecek bir şey yani. Ama genel olarak Türk takımları gayet kötü, sıkıntı orada.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi o sene kadro baya iyiydi ya orta sahadaki BAM'a rağmen. Hücumda akıyordu takım; salak gibi Baros sakatlanınca eldeki tek forvet Nonda'yı yolladık bir de Jo'yu aldılar forvet, onu da UEFA'da listeye yazamadık. Caner'in o mallığı olmasa yürüyorduk gerçi ne güzel, Atletico kupayı aldı sanırım o sene.

Bunun dışında UEFA'da çeyrek final zaten asgari başarı olmalı, yarı final de gerçekçi hedef. Çok iyi takımlar olmuyor evet ama işte büyük takımlardan bir tanesi ligde geride kaldıysa garanti CL bileti olarak görüp saldırıyor kupaya
Sosyal ağlarda paylaş

Jeremain Marciano Lens'in transferi konusunda kulübü ve kendisi ile anlaşmaya varılmıştır.
Sunderland kulübüne 2017-2018 sezonu için net 1.500.000 Avro kiralama bedeli ödenecektir.
Oyuncuya,
2017-2018 Sezonu için 2.200.000 Avro garanti ücret ödenecektir.
Ayrıca puan başı 4.000 Avro ödenecektir.
Oyuncu 25 veya daha fazla resmi maçta (Türkiye Kupası hariç) oynadığında 100.000 Avro bonus
35 veya daha fazla resmi maçta (Türkiye Kupası hariç) oynadığında 50.000 Avro ilave bonus ödenecektir.
Ayrıca UEFA şampiyonluğunda 200.000 Avro bonus ödenecektir.
Oyuncunun transfer haklarının nihai satın alma opsiyonu 4.089.000 Avro olup şirketimize aittir.
Şirketimiz satın alma opsiyonunu kullandığı takdirde oyuncuya
2018-2019 Sezonu için 2.250.000 Avro
2019-2020 Sezonu için 2.300.000 Avro
2020-2021 Sezonu için 1.950.000 Avro
2021-2022 Sezonu için 1.800.000 Avro garanti ücret ödenecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

O da ayıp değil bana göre. Elenmeyle falan da ufak ufak seviyeli dalga geçilebilir, bir ayıp göremiyorum ben kupa resmi koymakta. Yine BJK GS maçında biri diğerini 5-0 yense mesela, o gece FB "Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" deyip 6-0'ı koysa yine yerinde olur.

Zaten bu galibiyetlerin PR'ını en az yapan GS. 5-1'lik FB kupa maçı ve sırf yerli kadroyla çıkıp 5-0'lık TSYD BJK maçını hiç böyle mimletemediler tarihe. İkisi de lig maçı olmadığı için aynı ağırlıkta değildi ama yine fark ciddi farktı.

dalga geçme demiyorum hobi olarak yine geç..

ama 30 puan gerisinde kaldığın rakip,senin cezalı olduğun için gidemediğin avrupadan 8. penaltılar sonunda falan elenince paylaşırsan tepki de toplarsın, komik duruma da düşersin.

kimse gs'nin başarısını küçümsemiyor ama östersafdsafawfaw oluyorsun sonra işte
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...