Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bence mevcut kadro korunup sadece net bi defans transferi yeni sezona fazlasıyla yeterli olur. Geçen sezon kiralık gönderdiğimiz ve 18e giremeyen oyunculardan gelen bonservis fiyatları rahatlıkla defans transferi için yeterli olur diye düşünüyorum. Rhodolfo 1,5 m a satılmış sanırım. Boyko, milosevic, franco, sismanoglu vsvs bu oyunculardan min 5m gelir elde edilir. 6-7m bandında da rahat rahat net bir stoper alınabilir. Ama tabii abubakar tekrar kiralanamazsa yeni gelecek forvet için kaynak yaratma adına takım baya bi değişir gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten sıkıntı forvette. bugüne kadar caner alındı talisca uzatıldı ve 2,75m içeride bütçe. rhodolfo 1,6m'a gitti, başka giden yok şu an için. ömer sözleşmesini tamamladı; ersan, atınç, ba ve kara incimiz geri dönecek takımlarına. boyko, tolga, miloseviç, franco, veli, aras ve pektemek satış listesinde. ancak 5m gelir buradan, satış yapmadan bütçe 4m felan yani.

duruma bu şekilde bakınca lens ancak quaresma satılırsa gelir. bu fiyata forvet alamazsın, burak ya da aboubakar tekrar kiralanır gibi. stoperin iyisini keza alamazsın, en fazla kiev'e boyko + 4m felan teklif edersen vida'yı alabilirsin.

o yüzden satış şart. fiko her sezon sağlam okuttu birini, bu sezon quaresma ya da cenk bekliyorum ben şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun Festivali 10 Haziran’da Vodafone Arena’da!

Chapter 5: Espor ve Oyun Festivali'nde neler mi olacak?
- Sennheiser Türkiye CS:GO Ligi Finali
- Samsung Türkiye FIFA Ligi Finali
- Tribünde oturup Vodafone Arena’nın atmosferiyle eSpor finallerimizi izleme keyfi

https://www.twitch.tv/multiplayer

Royal Bandits - Space Soldiers maçı var şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...