Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Fiko 4ün üstüne asla çıkmaz diyordum, o yüzden hayal demiştim güzel göt oldum sdf.

Skertelin 4 aldığı ligde aşağısına gelmez zaten. 5 ve üzeri de bjk için lüks transfer bence.

Artık bizim de çirkefimiz var umuyorum emre belözoğlunu ve volkanı falan tekmeler ve dirsekler sezon içinde de içimizin yağları erir sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

tek adam o kadar fark etmez ama mitrovic ve atınç için harika oldu pepe'yi almak. yanında bayağı şey öğrenirler, gelişirler.

geçen sayfadaki ragnick'in dediği kaliteli idman olayını pepe ile çok rahat getirir takım her şeyden önce. yatmaya bile gelmiş olsa bu çocuklar onu değerlendirirse harbi büyük iş yaparlar.

cidden çok büyük iş. ve maliyet hesabı bile yaptığında geçen seneye + yazmıyoruz halen.

orkan çınar'ı aldık. ikisi birlikte abou ve rhodolfo'dan boşalan yeri dolduruyor.

pektemek, veli ve franco'dan kurtulup, milo'yu kiralarsa kulüp yine 3-3.5 ayarında maaşla kaliteli bir forvet daha katabilir ki geçen seneden zerre güç kaybetmeyip üstüne koymuş oluyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Fiko 4ün üstüne asla çıkmaz diyordum, o yüzden hayal demiştim güzel göt oldum sdf.

Skertelin 4 aldığı ligde aşağısına gelmez zaten. 5 ve üzeri de bjk için lüks transfer bence.

Artık bizim de çirkefimiz var umuyorum emre belözoğlunu ve volkanı falan tekmeler ve dirsekler sezon içinde de içimizin yağları erir sdfgh

Ben PSG ve Juve bırakmaz diye bekliyordum her şeyden önce de işte vergilendirme sağolsun şaka maka geldi ya.

Bu arada tahminen ŞAKLABAN'ın etkisi büyüktür bu transferde. Sırf bu yüzden artık küfretmeyeceğim, hakaret edeceğim sadece kendisine. aldığı sözleşmeyi de taraftar ağlamalarını susturuyor diye hak ediyor demiştim, bir de bu şekilde hak etsin artık asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Hele bi pepe yapsın tr de ona göre yaparsin yorumları.

O gülücüğün altındaki gözyaşlarını da yirim yirim.

Sweettears.gif

Ne gözyaşı yahu, defans oyuncusundan çekineceksek işimiz var. Yine dünyanın merkezinde takımınızı görmeye hayallerde yaşamaya başladınız.

Ha, hayallerde yaşamak derken taş gibi transfer zaten, sözüm oraya değil de, bir takım iyi transfer yaptı diye hemen kıskanacak veya üzülecek herkes varsayımında bulunup gözyaşı muhabbeti açmak işin hayal kısmı, yanlış anlaşılma olmasın. Dediğim laftan "ağladılar/gözyaşı başladı" gibi çıkarım yapmak da resmen çocuk muhabbeti bu arada, şurada iyi kötü güzel argümanlarla tartışan adamlara yakışmıyor. Lafım sadece bu mesaja değil, yerli yersiz her fırsatta "ağladınız ehi ehi" diyen her mesaja.

Ha bu arada şahsen herhangi bir rakip takım aynı transfer sezonunda Ronaldo ve Messi'yi transfer etse üzülecek/dertlenecek kadar umursamıyorum futbolu, şamatama bakıyorum, öyle gözyaşlık bi durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Stringray said:

şu doğruysa bedavaya kapatmışız yalnız

said:
Sözleşmenin detayları:
İmza parası= 3 M€
Garanti ücret = 3.3 M€
35+ maç =: 350.000 €
Şampiyonluk primi = 250.000 €
(NTV Spor)

Fanatik şöyle yazmış

http://www.fanatik.com.tr/2017/07/04/pepe-nin-besiktas-tan-alacagi-ucret-belli-oldu-iste-sozlesme-detaylari-1304746

İnş senin dediğin gibidir.
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Stringray said:

said:
Sözleşmenin detayları:
İmza parası= 3 M€
Garanti ücret = 3.3 M€
(NTV Spor)

Fanatik şöyle yazmış

http://www.fanatik.com.tr/2017/07/04/pepe-nin-besiktas-tan-alacagi-ucret-belli-oldu-iste-sozlesme-detaylari-1304746

imzayı yüksek alır bu yamyam, bırakmaz 1.5 - 4.5 şeklinde aynı para olsa da sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

Stringray said:

said:
Sözleşmenin detayları:
İmza parası= 3 M€
Garanti ücret = 3.3 M€
(NTV Spor)

Fanatik şöyle yazmış

İki yıl üzerinden hesaplayınca aşağı yukarı aynı paraya geliyor gibi.

3 + 3.3 x 2 + primler = 10-10,5M
1,5 + 4.5 x 2 + primler = 10,5-11M

+1 opsiyon kullanılırsa makas açılıyor tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...