Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

şenol güneş bursadayken volkan şen'e 15-20 gol attırmış bi adam. belli ki kendi oyun tarzına çok uyuyor. burak da öyle mesela. adamın daha önce çalıştırıp yıldızlaştırdığı oyuncuları almak istemesi çok normal. şunun nesi anlaşılamıyor çok ilginç. mourinho bile porto'dan sonra gittiği her takıma carvalho'yu da götürdü. bazı teknik direktörler böyledir, kendi oyun mentalitesine uygun oyunculardan kolay kolay kopamazlar.

bizim taraftar kulübün geleceğindeki en büyük engel ya. x çok orta açıyor, y çok çomar, z köylü vsvsvs. takımın kesinlikle bi küme düşüp geri gelmesi lazım ki şu garip taraftar profilinden arınsın kulüp iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 yıl öncesi oynadığı mı aklında? herif benim izlediğim 1-2 maça sonradan girdi bu sene, halı saha ayarında bile oynayamıyor şu an. 5 maç sahaya çıkmamıştır bu sene, futbolla alakası kalmamış halde. benzer şekilde yusuf erdoğan çöp bursa'nın rotasyonuna bile giremiyor.

bu iki adamı beşiktaş'a istemek net şekilde köylülüktür. türk futbolcuya lafımız yok yusuf istesin abdulkadir istesin berke istesin. gidip sadece çomarları istiyor, yönetim de transferi kendi yapmakla çok doğru yapıyor.

enrique said:

şenol güneş bursadayken volkan şen'e 15-20 gol attırmış bi adam. belli ki kendi oyun tarzına çok uyuyor. burak da öyle mesela. adamın daha önce çalıştırıp yıldızlaştırdığı oyuncuları almak istemesi çok normal. şunun nesi anlaşılamıyor çok ilginç. mourinho bile porto'dan sonra gittiği her takıma carvalho'yu da götürdü. bazı teknik direktörler böyledir, kendi oyun mentalitesine uygun oyunculardan kolay kolay kopamazlar.

bizim taraftar kulübün geleceğindeki en büyük engel ya. x çok orta açıyor, y çok çomar, z köylü vsvsvs. takımın kesinlikle bi küme düşüp geri gelmesi lazım ki şu garip taraftar profilinden arınsın kulüp iyice.
Sosyal ağlarda paylaş

bence de aşırı saçmalık ikisinin karşılaştırılması. birisi kümde düşen antep'in oynatmadığı yedek, diğeri defalarca üst düzey maçlarda oynamış tecrübeli bi oyuncu. hani cengiz ünder gibi parlamış adam falan olsa anlarım da konu müzmin yedek, süper yetenek orkan olunca işler komik bir hal alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

heh işte verirsin düşük profilli bi takıma oynatırlar orkan'ı gelişir. tabi küme düşen antep'in bile orkan'ı oynatmadığını da göz önüne almak lazım. senin de dediğin gibi quaresma-babel li falan takımda oynama şansı söz konusu bile değil. ben sene başından beri lens'in yerine volkan alınsaydı keşke falan diyordum. orkan-volkan şen kıyaslaması nerden çıktı bilmiyorum. orkan'ın volkan olabilmesi için bikaç fırın ekmek yemesi lazım adsdssa
Sosyal ağlarda paylaş

bayağıdır görüşülüyor onunla, bonservissiz almaya çalışıyorlardı. alırız umarım.

hatta cenk satılacak kesin olarak deniyor ki bugün the sun'a haber düştü. everton 20 milyon pound gömüyor diye.

sonra duyumcular ba bitti diye konuşuyor, bonservisiyle tekrar almışız. ba geliyorsa eğer larin ile birlikte üçlü harika bi rotasyon oluyor yine Negredo - Larin - Ba sırasıyla.

Larin kanatlarda da kullanabilirsin.

Onun sıkıntısı da mental gerçi, en son uyuşturucu kullanırken yakalanıp ceza almıştı MLS'te. Uyuşturucu derken ot falan da olsun işte sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...