Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

adam parasını alıyor, ineğini falan yetiştirip ağaçtan topladığı limonlarla limonata yapıp karısını besliyordur ak niye pişman olsun burada olmadığına harbi ya

herifin zaten ŞL'de oynama derdi olsaydı Werder'e Stuttgart'a gitmezdi Alman milli takımında banko oynuyorken sdfdsaasd

Bence en temizini kral yapıyor. Dünyalığını yaptı yatışa geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın 3 puan alalımda gerisi çözülür bişekilde

tosici çok sevsemde büyük maçlarda hata yapmaya acık bi oyuncu, vidayla replace denenmeli..

cenk aslında çapsız bi oyuncui ama aşırı istek, calısma sonucu bu sene %120 lik bi performans sergiledi bunun sürekli olucagını zannetmiyorum o yüzden yollanmalı

arka tarafı saglam tutup, kanatlarıda kullanırsak ki kullanıyoruz, forvete kimi koyarsan koy bişiler yapar, taliscanın yeri çok önemli oraya sosa tarzı biri olrsa süper olr

yarınki maçta topcuların motivasyonu cok onemli, istekli oynarlarsa anlarımki şampiyonluk %80, yok yine şl maçı onecsi sonrası gibi takılırlarsa 3. lük garanti. sene sonunda da hoca dahil herkez nasibini alır
Sosyal ağlarda paylaş

vida geldigine gore tosic'in satilmama ihtimali dusuk.

tosic her ne kadar kafasi pek calismayan, vasiflari limitli bir oyuncu olsa da, mac verdirecek hatalar yapabilse de sezonun geneline bakildiginda harika performans. bu formuyla takimdaki en yuksek randimanli oyunculardan. pepe ile saglam tandem oldular. cikip gol de atiyor. bu kadar teklif gelmesi sasirtici degil.

tosic'in devre arasi elden cikarilmasi halinde, vida'da en ufak bir performans sorunu oldugunda, hem onun alinmasi hem de mitrovic'e verilen paralar tekrar tartisilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

kac ay once haberi cikmadi mi abi

çıktı, hatta ben de söylemiştim asdf defalarca görüştük larin ile ki gelmek istiyor.

de abi işte resmen gerçekleşmeden hiçbir şeye atlamayın artık :( ben geçen senelerde kaç adamla görüşüldüğünü biliyorum, yazdım heyecanlanıp hemen de yarısının haberi bile çıkmadı adsfads artık atlamıyorum her söylenene somutlaşana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tosic bu sezon kariyerinin en iyi dönemi olan Werder ile finale çıktıları dönemden bile iyi ki o dönem sonrasında Gençlerbirliği'ne transfer olmuştu öyle düşünün.

Bonservis varsa mantıklı olanı yapıp satmak gerek. Tosic'in yerine şuan 3 tane iyi opsiyon var ki ŞG'nin Mitrovic'e göre daha çok sevdiği Atınç'ta geliyor ikinci yarı.

3-4 ne varsa satın, adam alırız başka yerlere.
Sosyal ağlarda paylaş

31 yaşına gelmiş tosic bedavanın üsttüne her bedele satılabilir, mantıklı. Pepe her topu topladıgı bütün kademelere girdigi için yanında ben oynasam "aktiftablet de kendini çok geliştirdi, hata yapmıyo" demeye başlarsınız zaten.

Yalnız Negredo Cenk seviyesine çıkamadı, kendi kalitesinden uzak. Bence Cenk sene sonuna kadar satılmamalı, sene sonu yine gelir teklifler nasılsa, kendini geliştirmeye devam eden genç santgrfor, tosic gibi fırsat satışı yanlış olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Bjk taraftarı bu sene şampiyonluğa inanıyor mu bu oyunla ve cl kurasının denk geldiği fikstür ile?
Bi kaç gün öncesine kadar önce favori fb, arkadan ibb geliyordu. Şimdi gs de tekrar oyuna dahil oldu. Bjk seneye hocayı kovar devre arasına doğru.
Tekrar 3-5 yıl bi toparlanma süreci yaşar. Başka bişi olacağı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bana kalırsa rahat bi şampiyonluk daha bizi bekliyor. bu kadar sıkışık bi ilk yarı fikstürüyle ilk yarıyı liderden max 3 puan geride kapayacağız gibi gözüküyor. fb-gs-ts bu avantajı iyi değerlendiremedi bence. ikinci yarı bayern'e %99 eleneceğimizi göz önüne alırsak, lige full konsantre bjk ligde en yakın rakibine min 8-9 puan fark atar gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...