Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Fark var aslinda yok degil, kendi kendine kufredersin kafani cevirir yurursun bu direk arkadan hatta pesinden kosarak el kol da sallayarak kotu bir bicimde saydirdi kameralar da cok net cekti. Bu artik sans mi yoksa dedigim gibi gecmis sicili yuzunden mi bilmiyorum ama aynisini baska futbolcu yapsaydi bu kadar ceza olmazdi. Caner oldugu icin boyle oldu biraz, ha ama bu noktaya getiren kendisi zaten. Soz konusu Caner oldu mu bir anlik sinirine yenildi hata yapti diyemiyorsun iste.

Bu arada Tayfun Bayindir'in random videosunu gordum nette. O iki maddenin alt sinirlarindan verildi ceza diyor. Madde 36 ve 41 gibi bisiy dedi. Kuralina gore islediyse lafim yok.

GS ile ilgili olarak da tek tek kamera ile tespit edilip ekstra islem yapilacakmis atanlar hakkinda hadi bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

biz van derpremi sonrası atkı attık diye ceza yemiştik..

bizimki de hayvanlık kardeşim, taş atacaksın, rakı şişesi atacaksın, içi idrar dolu su şişesi atacaksın...

çocuklar üşümesin diye atkı, mont atmak falan ne ya. 2 atkı atmıştım ben, 2 polar atan arkadaşım vardı, 6222 olsa o zamanlar baya mahkemelerde, adliye kapılarında sürünecektik :(
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha MİLAT ABİ EMSAL BU YEAA tayfası çıkmış yine tüm gazetelere

bu tayfa geçen sene başakşehir gazeteci linç ederken neredeydi, ya da daha bu hafta gs / fb'nin hakem / kaleci kafası yarıp herhangi bir ceza almamalarına bir şey demiyorlar elbette.

EMSAL ABİ grubu sezon başında da vardı, konya çomarları sahaya bıçak attı diye istanbul'daki bjk sahası 1 maç kapandı. herkes EMSAL YAHU dedi kimse ne alaka bjk neden ceza alıyor demedi.

o yüzden hiç kasmayın emsal felan muhabbetini, gs / fb / başakşehir ceza almaz benzer durumlarda. bjk tribününden bir hakeme ya da futbolcuya tek bir şey gelsin EMSAL grubu yine çıkar yönetmelikler felan alt üst edilip saha kapatılır.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın maç var caner konusunu kapatalım, biz ne kadar konuşursak konuşalım ülkedeki adaletsizliğe çare olamıyoruz.

hatta yarınki maç konusunu da kapatalım asıl olayımız CL :D

monaco maçı biletleri p.tesi 11'de çıkıyor.

Eski açık üst kombinem var, kız arkadaşımı maça götürcem şimdiden varsa maça gitmeyecek kombinesine/biletine talibim arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

rid1 neden hdp videolarının altına "iyi olmuş vurun kahbeye teföris orosbu" yazan ırkçılar seviyesinde "tease" postlar atıyorsun? hadi gsli olan meçzup, sen niye böylesin? futbol topiklerine girip yazan biri değilim ama dışarıdan bakınca benzer bir muamele hiç farkı yok. fenerlinin dişine kan deydi korkun.
Sosyal ağlarda paylaş

hani pozitif istatistiği yok ayrı konu ama dakika başına en verimli oynayan adamlardan biridir şu takımda negredo 25 dakika ortalamaya rağmen.

ŞG köyüne döndüğü an tekrar seri yakalarız. o kadar eminim şu takımla. herif belki de tr tarihinin gördüğü en iyi 5 kadrodan biriyle ligde bu kadar pasif, rezil bir oyun oynattırıyor ya yazık cidden...

şu kadar başarılı bir sezonda bile elenelim şl'den de seneye yine görelim en azından diyorum artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de arkadaş yazmış da ben unutmuştum tamamen, Gökhan Töre fuck off dediği içinde ceza alırken milat denmişti. üstüne skrteller mi demedi emre'ler mi demedi kimler demedi hiçbirine bir şey olmadı.

Milat olayına gerçekten olacaksa neyse de olmayacak yani. O yüzden beklentiye girmemek gerek.

Tahkimde 3 maça düşer ceza işte tamam susun gidin derler...
Sosyal ağlarda paylaş

babel yarın var. ama talisca olmasın mümkünse.

GG-Pepe-Tosic-Adriano
-----Atiba-Tolgay----
-Q7----Talisca---Babel
----Cenk----

yapacak hoca, ama ben olsam 4-4-2 çıkarım

GG-Pepe-Tosic-Adriano

Q7-Medel-Ozzy-Babel

Cenk-Negredo

hatta RM gibi diamond yaparsın

GG-Pepe-Tosic-Adriano
-------Medel-------
----Ozzy----Tolgay---
------Talisca------
--Cenk---Negredo----

şu son dizilişi yazarken ıslandım resmen :( ama hocanın bunu oynatması hayal
Sosyal ağlarda paylaş

bizim takımın şuana kadar ki en büyük sıkıntısı beklerden verim alamamak. geçen sezon falan oyun ortasahada sıkıştığı zaman adriano-gg falan çok iyi açıyordu oyunu. malum tr liginde genellikle takımlar 2 çapayla oynuyor ortasahada. rakip ortasahada kalabalık olunca ve beklerden destek alamayınca yıpranıyoruz göbekte. bir de defans paso ileri top şişirmek zorunda kalıyor bekler pasif kaldığı için. böyle olunca da talisca-cenk falan çok etkisiz kalıyor. adriano-gg fiziksel olarak toparlandığında baya form yakalarız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...