Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

evren atmaz, sıkmaz. bayağı ünlü bir menejerin yardımcısı falan, benim tanıdık zaten apple falan biliyor. çoğu haberi ondan alırdım eskiden şimdilerde ünlü oldu :( biraz salaktır sadece, ben yüz yüze de görüştüm onunla biraz normal biri değil zaten de iyi adamdır temelde dsfasd

diyorsa %90 gerçekleşir bu olay. bayağı büyük tepki gelirse belki seker diyeceğim de o tepki gelmişti bile ona rağmen getiriyorlarsa kötü.

bir yandan iyi. demek ki ardına bi transfer patlatacaklar ona güveniyorlar, o yüzden getiriyorlar. stingray'in dediği gibi, yani buna inanalım.

onun dışında elinde aboubakar varken burak'a düşmek tekrardan vizyonsuzluk, plansızlık, çomarlığın ve 2 sene sonra şimdi ki gs'nin haline düşmek demek olacağından bayağı söveceğim de geldiğinde.

umarım oynar, iş yapar da nefretim diner biraz ne diyeyim...
Sosyal ağlarda paylaş

en saf halimle cenk'i 10m'a okutup aboubakar - burak - adem büyük rotasyonu yaparlar diye düşünüyorum :(

şg burak'ı kafasına vura vura oynatır gerçi gol kralı da yapar bence

hazır buralara girmişken instagram'da yürüyen reis'i de alaydık da hakemleri dansöz gibi oynatsaydı burak cenk arda caner gg grubu
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde bu transfer ile menejerleri galip getirecek fiko ve anç de istifa edecek tahminen sokarlar diyip.

2 sene sonra gs gibi düşer takım yine, maks üçüncülük görürüz bu kafa ile anç de giderse.

seni buraya getiren adamların hepsini küstürmeyi başarmak. fiko ciddi anlamda full time çomarmış ben artık iyice ikna oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

evren atmaz, sıkmaz. bayağı ünlü bir menejerin yardımcısı falan, benim tanıdık zaten apple falan biliyor. çoğu haberi ondan alırdım eskiden şimdilerde ünlü oldu :( biraz salaktır sadece, ben yüz yüze de görüştüm onunla biraz normal biri değil zaten de iyi adamdır temelde dsfasd

hangi menajerin yardımcısı abi bu? herif tüm dünya futbolundaki transferleri biliyor bjk gs fb'yi geçtim.
Sosyal ağlarda paylaş

marko kırdemir'indi ben tanıştığımda. geçen senede ona çalışıyordu, bruma haberlerini biz bundan alıyorduk whatsapp grubunda onlarındı bruma o zaman.

leipzig'e transferini ahmet bulut yapmış mesela, hiçbir şey yazmadı söylemedi onun hakkında bu yaz ellerinden çaldı ahmet bulut asdfasd

eskiden twitterda takipçisi vs. yoktu ama kimse iplemiyordu. altınsay'ın grubundaydı bu tayfa azılı fiko düşmanları esasen asdfds
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada pepe olma ihtimali bayağı düşükmüş, bitmeye en yakın isim Adil rami'ymiş. tahminen o gelir diyorlar.

Rami de normalde çok iyi adamdır da onda da sakatlık problemleri başlamıştı en son tendon kaynaklı. Tek riski o, yoksa Pepe kadar olmasa da gayet 8/10'luk transfer olur ki daha hesaplı olur.

Pepe için 10 milyona kadar çıkmış kulüp ama bayağı ekstra vs. istiyor ki 10+ iki teklif var masasında Pepe'nin diyorlar. Para yetmiyor yani ilk başta da dediğim gibi almaya.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

opta istatistiği vardı rami ile pepe kıyası. f/p olarak rami daha iyi dursa da, pepe'nin etkisi bambaşka olur ya.

Pepe sana tecrübe katar, takıma liderlik katar vs...

Rami'nin kattığı tecrübe Rhodolfo'dan daha ekstrem olmaz. Yani yaşamadı, görmedi diye değil ama böyle öne çıkma, liderlik gösterme işte sırtlama huyu yok. Tecrübesi işini kusursuz yapmayı sağlar, gerisini getirmez.

Ha bu adamlarında iyisi lazım. BJK'de son yıllardaki en iyi örneği Rhodolfo'ydu işte ama takımda onlardan çok olunca işte insan Pepe-vari, Gomez-vari bir tip istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...