Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bu ceza 3-4'e iner ki o da fazla olabilir. Iste her seferinde emsal teskil edecek karar! kafasinda olduklarindan boyle oluyor. Standarti filan yok bu isin tabii.

Tribun konusunda ise o tribunun tamamen girememesi lazim zaten yapilan bu degil miydi? Devretme varsa sacma tabii ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de su var. Genelde verilen cezalar kisinin sicilinden bagimsiz olmuyor. Besiktas'tan bagimsiz dusunursek, atiyorum sunlari Oguzhan yapsaydi 6 mac olmazdi, iste Caner olunca hem konusuluyor hem de bu kadar ustunde duruluyor. Bunun dogru/yanlis oldugunu soylemiyorum tabii ki ama kendini su duruma getiren de Caner malidir.

Federasyon zaten les, bu kararlar oy birligi ile alinmiyor mu. Icinde Besiktasli delegeler de vardir. Oylama isi nasil oluyor cok merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

her seferinde emsal temsil edecek kararlar hep bjk'ye oluyor sorun o zaten.

aynı gol sevincini üstte söylemişler gs'li topçu da yaptı ceza felan almadı mesela.

başakşehirliler gazeteci linç etti kırmızı kart cezası gibi 1-2 maç oynamadılar bitti gitti.

rakip futbolcunun kafasında su patlatmak ve yan hakemin kafasını yarmayı cezasız geçirip bjk'li futbolcuya emsal karar çıkartamazsın yani öyle bir dünya yok.

bir şeye emsal olacağı da yok zaten bu sene volkan da küfür etti bir ton emre de etti, hala da edecekler onlara bu ceza verilmeyecek kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

GS'ye saglam ceza gelmesi lazim zaten de ben orada tribun kapatma diye biliyorum su anki yonetmelikte. O tribun full bos olacak mesela kac macsa artik.

Simdi Caner'in cezasi cok abarti. Bu biraz da dedigim gibi sicilden geldi gibi geliyor. Mesela Maicon demissiniz ben gol sevincini hatirlayamadim, cok konusulmamis demek ki. Bu biraz da isin Caner olmasindan kaynakli gibi. Adin cikar 10'a inmez dokuza hesabi.

Su oylama isinde kimler var TFF'de bilebiliyor muyuz. Cunku kararlar bu tarz aliniyor di mi baya merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

oy çokluğuyla alınıyordur oy birliğiyle karar çıkaramazlar o kuruldan.

maicon'un olayı bu arada, caner'in 4 maç yediği "hareketi" yaparken hakeme bile bakmıyordu

caner'e 6 maç ceza verip EMSAL derken şu rezilliklere gözünü çeviremezsin yani

hele sene başı bjk ile alakası olmayan olaylarda bjk sahasını kapatmışken

Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=TGm58JDj-T4

Maicon u tam bulamadim da Sinan Engin versiyonunu koydum. Tam Canerinki gibi diyemem ama ceza verilebilir gayet.

sdfd Caner bakmiyor da girdi yapiyor, neyse bunlar tartisilacak seyler degil.

Burada bir standart olmasi lazim.

Mesela 2 mac ceza oybirligi ile gelmis, 4 mac ceza oy coklugu ile..

Kim veriyor su oylari bilen var mi. Bu is mesela kuralina gore mi yapiliyor ust alt bant nasil belirleniyor. Standardini merak ettim isin. Yoksa adamlar iyi 10 mac veriyoruz dese 10 mu olacak. 2-3 kisinin keyfine mi bakiyor bu is.
Sosyal ağlarda paylaş

küfürden ziyade, küfürü göstere göstere ekranlara, tribünlere oynayıp, hakem otoritesini ezecek şekilde yapması yüzünden 4 maç ceza geldi. +2 maç da el hareketine. yoksa şenol gibi ardını dönüp sayıklansa da kamera yakalasa, 1-2 maç belki hiç ceza almazdı. işte emsal teşkil etsin de bokunu çıkmasınlar diye. 3-4 maça düşer zaten tahkimde.
Sosyal ağlarda paylaş

ne farkı var abi görüntüden küfre ceza veriyorsan ikisinin arasında fdsadfsa

göstere göstere yaptıysa, taraftarı gaza getirdiyse rapora yazarsın. rapora yazmıyorsan o gözlemciyi dikmenin olayı ne?

O zaman ihaleyi ona keseceksin işini doğru yap diye.

neyse bi yandan iyi de oluyor. caner'e tekrar bi ayar çekmek gerekiyordu. zamanında küfretmediği halde atıldığından beri fenerde daha beni atamazlar mı diyordu ne diyordu bilmiyorum ama her maç deil küfrediyordu. önce fenerde, sonra bjk, hatta milli takım.

ben misal sürekli küfretmesinden bi şekilde atılacka bu hep beklentisindeydim de sonunda böyle oldu.

emsal karar olacağını bilsem ve bundan sonra benzerlerinin de ceza alacağına inansam yani sesim hiç çıkmaz da işte bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...