Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

tamer tuna ile ne ilgisi var ya

kadroda doymuşluk var, başta talisca olmak üzere babel ve quaresma şl'de çok farklı, tr'de çok farklı oynuyorlar ligi sallamıyorlar şg de dahil buna
pepe hariç yeni transferlerin 2 aydır takıma oturmaması başka bir sorun
bekler yalan yine adriano / gg sakat olduğu için, takım sağ beksiz oynuyor solda caner oyuna uyum sağlamıyor ısrarla top şişirip duruyor
tandem iyi oldu ama tosiç özellikle takım konsantrasyon kaybettiğinde hata yapmaya meyilli bir arkadaş

bunların üzerine iki yıldır şampiyon olduğu için spor camiasından baskı çok fazla. fb maçını hakem alıyor resmen olay hakemdir hata yapar oluyor, dünkü gs maçındaki ofsayt hoş görülüyor vs. bjk lehine en ufak tartışmalı kararda hakemler 2 senedir bjk kolluyor deniyor

avrupa'dan elenene kadar böyle gider bjk ligde 3-4 sıralarda takılır, şu ortamda biraz geride kalmak daha iyi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

tamer hoca'nın bjk sonrası ilk macerasında puan tablosu bu, ne ara kötülenmiş olabilir ki?

https://i.imgur.com/yavHwBh.png

adam gayet iyi. aksine takip edenler yazında göztepe'nin çok iyi iş yaptığını, planlı ve düzenli gittiğinin farkındaydı.

ha kimse bu kadrodan bu kadar büyük çıkış beklemiyordu, orası da övülmeyi hak ediyor. şuan göztepe kapasitesinin 5 katı falan iş yapıyor bence elbet devam etmez ama şu takıma zor bi fikstürdeki en zor fikstür açık ara göztepe'nin, bunu yaptırmak net büyük başarı.

hoca bariz çok geliştirmiş kendini yardımcılık döneminde ve geliştirmeye devam ediyor. rakibe göre taktikle vs. çıkıyor falan.

kalsın uzunca bir süre göztepe'de, bu yönetim ile rahat rahat gider. sonra bize gelsin 1-2 sene sonra işte. en temiz iş olur.

sergen gibi falan götü kalkık da değil. röportajlarını vs. izlerseniz hep haddini bilip, hep doğruları söylüyor ve hiç ağlamıyor. 10 numara karakter. başarısız olacaksak da böyle adamlarla olalım.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ugur-meleke/fikstur-bizimle-alay-ediyor-40518299

Bu arada Göztepe'nin fikstür neden en zoru, sezon başlamadan Uğur Meleke yazmıştı. Buraya koymuştuk, konuşmuştuk hatta da hatırlatmakta fayda var.

Göztepe'nin olduğu yer şans falan değil yani, bariz çalışma ve disiplinin ürünü.
Sosyal ağlarda paylaş

kayseri yenilgisi sonrasi olmasi lazim. veya kupa maci. ben o yorumlari kaale aldigimdan degil. fakat o yonde, kisa surede yargilayanlar gormustum. belki basin degil de taraftar yorumudur. yoksa farkindayim o streakin, kuponlarimda var zaten sdfg.

bu arada bu adam ayrilirken yonetim senol'a sana ayni kalibrede yeni yardimci bulalim demisti. senol gerekmez demisti. takim yerini cok iyi doldurmusa benziyor. :P
Sosyal ağlarda paylaş

ben sövmüştüm o maç göztepe'ye, 350TL göztepe gol atar'a bağlamıştım 1.34 orandan. bu sezon 2'den az attıkları tek maç sanırım ki onda da gol atamadılar zaten asdfsdafsda

edit:

aynı gün bir de lazio - spal maçında lazio ms vardı yine 200Tl civarında bağladığım kombinede, o da patlamıştı 0-0. 22 gol pozisyonu vardı lazio'nun atamamışlardı.

hırslıydım :(
Sosyal ağlarda paylaş

son 1 aydır rolling yapıyorum ben de artık. 25TL atıp büyütüyorum. geçen hafta içi en yüksek kasaya ulaştım bu sistemde işte 195TL, o da single BJK MS'den gitti Cuma işte asdfadsasd

Bu oyun bana yaramıyor artık, son 6 ayda yatırdığımın anca 1/5'ini falan geri çekmişimdir. Eğitim başladığından beri takibi bıraktık 1 yıldır normal gerçi :(
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

evet elestirelim senolu, tameri de ovelim ama o kadar degil...

Bir tek Şenol değil ki bak Sergenin yardımcısı olduğu zaman SERGEN HOCA DEHA falan denen dönemlerde hep yardımcısı Tamer. Ayni deha hoca başka nereye gitse zortladı.

Şenol hoca kulüp bulamıyordu. BJK şans verdi. Yardımcısı Tamer Tuna iki sezon şampiyon oldu. Tamer hoca ayrıldı BJK'nın gazı kaçtı baya bir.

inceden bir korelasyon yok mu sence?
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

son 1 aydır rolling yapıyorum ben de artık. 25TL atıp büyütüyorum. geçen hafta içi en yüksek kasaya ulaştım bu sistemde işte 195TL, o da single BJK MS'den gitti Cuma işte asdfadsasd

Bu oyun bana yaramıyor artık, son 6 ayda yatırdığımın anca 1/5'ini falan geri çekmişimdir. Eğitim başladığından beri takibi bıraktık 1 yıldır normal gerçi :(

1 haftada fenerbahçe euroleague son maç kalıp son periyotta 10 fark önde girip yenilerek 650TL, bjk cuma son maça kalıp 1100TL, bugün ts son maç 930TL kaybettirdi. (kaybettirdi derken gelecek miktarlar yatırdığım değil =) )

bundan sonra her hafta gs'ye tek maç yapıp küme yollayacağım adamları. =)
Sosyal ağlarda paylaş

şu tabloya baktıkça yine şg'ye kızıyorum ak, takım şl'de muazzam oynuyor ve bambaşka bir seviyeye çıkıyor ama içeride gençlerbirliği'ne yeniliyor, içeride...

bu kadar laubalilik ve egoistlik bir kez daha tiksindirdi beni.

bi yandan deli seviyorum, diğer yandan aklıma geldikçe çıldırıyorum şu gençler ve ts maçları. bildiğin hocanın, takımın sattığı maçlar başka bir şey değil.

seneye AL'de oynarsın bu maçları satarsan böyle, ŞL'yi alma ihtimalin olmadığı gerçeğini kavradığında...

ha buradan bjk gider yine şampiyon olur daha ligin başı ayrı konuda lig sonunda şu 3 puan yüzünden gidersek o zaman hesabını kim verecek...
Sosyal ağlarda paylaş

neyse içeride dışarı fark etmez abi, bahanesi yok.

en kötü mücadele görmek istiyorum ben maç satan oyuncu ve hoca topluluğu değil. şike davası açılsa bu sene ilk bu maçtan incelemeye başlarlar o kadar rezil bir beşiktaş vardı.

koy o zaman mitrovic, orkan, medel falan işte negredo'yu hemen çıkarmada kendini kanıtlamaya çalışan adamları izleyelim. ya da hocalık yap mücadele etsin adamların...

ŞL'ye gitmek için şampiyon olmak gerektiğinin farkında ama bu sezon en az 4 maç ligde 1 farklı skora yattı bu takım. böyle gitmiyor, gitmeyecek...
Sosyal ağlarda paylaş

hocanın en büyük hatası yorgun gelen ozzy-cenk ile başlamak..

onun dışında sahadaki rezillik oyunculara da yazar hocaya da..

ben kasımpaşa maçını hocaya
fener maçını hakeme
ts maçını hocaya
gençler maçını 11'de hoca devamında oyunculara yazdım.

yeni bir hata yapmayacaktır.

pepe de çok mantıklı konuşumş aç oku bak. durumun farkındayız burda olmak için şampiyon olmalıyız sakin olacağız falan filan tam reyiz mode on

şaklaban bile olayın bilincinde, tüm futbolculardan lige asılacağız mesajı geliyor.

anlaşılan gençler maçından sonra gündem oyuncuların maç seçmesi olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

Ne geceydi beeee. Neyse lige dönelim.

Fener önceki sene kupa maçında yenebilseydi GS'ı bu sene de cezalılardı. Stres katsayımız çok daha az olacaktı. 3 maçta 3 galibiyet almışsın, hayvan gibi klup puanı gelmiş, seneye UEFA'ya kalıp 1. torba takımı olsan ne yazar, bütün emeklerin çöp.

8 puan fark çok ama derbi beraberliği, bir de iç sahada GS'yı yenersek 3 puana düşüyor. Lig uzun. Bir de GS sezonu erken açtığı için 2. yarı pili azalabilir. Ama çok sağlam seri yapmamız lazım önümüzdeki 5-6 maç.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...