Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

valla gençler çatır çatır yendi. ne yere yatıp zaman geçirdiler ne de çirkefleştiler. ders niteliğinde maç oldu. quaresmasız bjk max 4.lüğe falan oynar. lig de büyük ölçüde bitti bu maçtan sonra. tabi gs bu hafta puan kaybederse o zaman işler değişebilir. bir de canerin sol çaprazdan attığı aşırtma gol olsa baya ii gol olcaktı ya yazık oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

adam topa vurmaya çalıştı da pozisyon direk kırmızı kart. ben aslında adamın kafasını kırmak istememiştim yanlışlıkla oldu diye bi kavram yok sanırım kurallarda. olay 90+da olduğu için çok gündem olmaz gerçi. zaten kırmızı verse ne vermese ne maçı kaybetmişiz.
Sosyal ağlarda paylaş

enrique said:

hakem pepe'ye sarı kart vermedi eline çarptığı pozisyonda. bir de okay son adamken talisca'yı düşürdü ordada sarı kart vermedi( top talisca'nın kontrolünde değildi). bunlar dışında hakemlik bişey olmadı pek. talisca'nın pozisyonunda kart çıkaran adamın lisansını net yırtarlar, adam şut çekecekken araya tsli oyuncu bi anda ayağını soktu talihsiz bi pozisyondu.

Hic fark yok enrique. Ikisinde de niyet yok. Ya ikiside kirmizi ya ikisi de degil. Ortasi yok.

Kaldi ki Besiktas'li futbolcu taca atabilir, baska yere surebilir, ustune suruyor direk. Bence o an durdurmasi lazim o ayri da.
Sosyal ağlarda paylaş

Alakasiz degil. Ikisinde de rakibe fiziksel olarak direk darbe var, niyetsiz olarak. Ikisinde de amac rakibi sakatlamak vs degil. Birinde adam yerde talihsiz bir sekilde ayak ona geliyor, digerinde de topa vuracakken adam geliyor. Birinin kafaya olmasi onu kirmizi oburunu sari yapmiyor, ikisi de kirmizi olmali.

Su mudahele normal mudahele mi simdi?

https://www.youtube.com/watch?v=hTvFhxRKRA0
Sosyal ağlarda paylaş

Yerde yatan adamin olmasi talihsizlik ki. Adamin hamlesi ona bile degil. Hic fark goremiyorum acikcasi. Ortadaki topa hamle yapmaya calisan adam sizin deyiminizle

Futbolcu sagligini dusunmeyen hakem malligi bu.

Ornegimiz tutarlilik apple, ben Gomis ile ilgili birsey dedim mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...