Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Peregrin said:

[Dark]

dogrudur fikret baskan genelde odeme yaparken cok surunduruyormus 'ne kadar gec odersem o kadar kardayim' diye etrafina soyluyormus hatta.

icerde en cok konusulan konu bu

duyumlar

duyum aldim, icerde de bu konusuluyo. hatta benim calistigim firmanin ceo'su geldi bizim alacagi one aldirabilir misin dedi

bi abi var o soyledi

[/Dark]

HAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

salı deplasmanda monaco var, bu maç bayağı rotasyon gelir gibi.

gg düşük güç modunda oynamalı, monaco maçına tam performans çıkmalı, adriano dinlensin monaco maçına caner çıksın 11

stoperler zaten pepe - tosiç; ortada atiba - tolgay oynar, oğuzhan dinlensin

lens zaten 11 oynar quaresma cezalı değil mi halen? diğer tarafta babel oynasın temposunu ayarlıyor o zaten maçta

talisca oynar, cenk de monaco maçında oynasın bu maç negredo 90dk oynamalı ve gol atmalı artık
Sosyal ağlarda paylaş

@Stringray
@Aceace
Simdi bu adam ben basin aciklamasi yapiyorum dese sadece bir tane kanal gitse ve bunu canli yayindan verse adam ayni kelimeleri soylese o zaman bu mantikla gene suc olmasi gerekiyor gazetenin yada kanalin yaptigi. Peki ornek olsun diye soyluyorum.Aziz yildirim gs strum graz macinda sike yapti dedi. Simdi o macta sike olmadigi ortada ee tum kanallar bunu yayinladi. Kimse bu aciklamayi gsa sormadiki hani diceksin bu canli yayindi ee ertesi gunde catir catir tum kanallar tekrar gosterdi. Haberin iceriginde bahsedilen seylerin dogrulugu yanlisligi gazetenin isi degilki gazete birisi bir aciklama yaparsa yayinlar.Soylenen seylerin yalan yada dogrulugu soyleyeni baglar. Adamin soylediginin dogrulunun pesinde kosmak zorunda oldugunu sanmiyorum yada dur bakalim muhattapi ne dicek bir de onu ogreneyim diye ugrasmak zorunda da degil muhattap fizandaysa fizana mi gitcek ama ayni zamanda bilmiyorumda yasa da bunun olmasini gerektiren madde falan varsa ok ama o zaman haber yapmak imkansiz olur gibime geliyor.

@mac
Maca az kalmis bence tam rotasyonluk mac gencleri full yedek kadro ile bile yenebilmemiz lazim.Yenemiyorsak lige havlu atalim zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...