Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2017 - 2018 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Belli ki Fiko'nun mezarcılığı üstünde, herkesi kafasındaki fiyattan aşağı satmam derken kimseyi satamayacak.

Ffp'den dolayı bu sene de kiralık adamlarla yola devam. Kar edicem diye futbolcu almaya kasmamak lazım. Vakit gecmeden buyuk takımlarda kendini gösterremeyenler veya kadroya giremeyen yaşlılardan gene iyi bir takım toplanabilir. Abouyla marceloyla taliscayla transferiyle vakit kaybetmemek lazım.

Fb ve Gs hatta paraları basıp şampiyonluk için sağlam yardıracak bu sene. Hatta başakşehir ve Trabzon da asılacak. Cl ve uefayı siktir edip direkt lige yönelik bir kadro kurmak lazım yine. Keza kadroya kendini ispatlamaya ihtiyacı olan gençler lazım. Seneye bu kadar dominant bjk imkansız bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

Belli ki Fiko'nun mezarcılığı üstünde, herkesi kafasındaki fiyattan aşağı satmam derken kimseyi satamayacak.

Ffp'den dolayı bu sene de kiralık adamlarla yola devam. Kar edicem diye futbolcu almaya kasmamak lazım. Vakit gecmeden buyuk takımlarda kendini gösterremeyenler veya kadroya giremeyen yaşlılardan gene iyi bir takım toplanabilir. Abouyla marceloyla taliscayla transferiyle vakit kaybetmemek lazım.

Fb ve Gs hatta paraları basıp şampiyonluk için sağlam yardıracak bu sene. Hatta başakşehir ve Trabzon da asılacak. Cl ve uefayı siktir edip direkt lige yönelik bir kadro kurmak lazım yine. Keza kadroya kendini ispatlamaya ihtiyacı olan gençler lazım. Seneye bu kadar dominant bjk imkansız bence.

abi satılacak adamlar var mesela adriano-quaresma-cenk tosun-fiyatı uygun olursa tolgay ve ozzy. bu adamlar satılırsa satılır, yerleri rahat doldurulur bahsedilen paralar doğruysa. bir tek ozzy'nin yeri doldurulamayabilir bir süre ama farklı bir oyuna geçeriz olmazsa yapacak bir şey yok. ama yani ozzy de 2 maç var 2 maç yok sahada. gerçekten büyük maçlarda etkinlik gösteremiyor falan filan. yine de takımın geleceği için önemli, eğer kendini geliştirecekse. 12-15 bandında da satılabilir.

ama adam satacağız diye de takımı dağıtmamak lazım. şu anda eldeki kadro hele aboubakar'ın yerine bir pivot santrafor gelse çok daha iyi iş yapar, ki geçen sene şans eseri cl'den elendik al'de de yarı final'i penaltılarla kaçırdık. keşke quaresma gitse lens gelse, tosun'un yüksek fiyatlı alıcısı varsa satılsa iyi bir santrfor alınsa. hatta ben bir tane de adam yiyen dmc isterim. stoper mevkiinde marcelo satılmadığı sürece stoperler idare eder. tandemli oyunda 2 stoperinden biri iyiyse en kolay şey stoper bulmak. sezon başı demiştim, takımın önceliği stoper değil diye, gördük tosic bile idare etti saçma sapan pasları vs dışında. vida falan gelse zaten aşılmaz duvar olur zaten orası.

edit: ha bi de dark, bak yine millete beyinsiz demişsin. diğer tarafta mal demişsin üstü kapalı. ben de quaresma'nın satılmasını savunsam da adabı var her şeyin, hele ki futboldaki görüşlere göre hakaret etmek güzel değil. bence düzelt tavrını.
Sosyal ağlarda paylaş

istenilen fiyatlar gelmiyor, o yüzden satmıyorlar
marcelo'ya gelen en yüksek taksitli 8m imiş, 4m bu sene bir işimize yaramayacağı için satılmaması daha iyi

ben size transferleri söyleyim bu seneki çoğu doğru çıkar

vermaelen (titi)
orkan çınar (yusuf erdoğan)
deniz türüç (kerem atakan keskin)
aboubakar (llorente)

uefa listesine transferler: atınç nukan, adem büyük

kiraya verilecekler / satılacaklar

boyko
pedro franco
miloseviç
veli
aras
töre
pektemek
Sosyal ağlarda paylaş

ffp kısıtlamamız varken kadroyu bozmak cok mantıksız. abu tekrar alınamıyorsa o zaman cenkle birlikte kiralanacak yeni bi fw lig için yeterli olur. ffp olayı varken avrupada başarı beklemek pek gerçekçi değil. Zaten garanti olan lig şampiyonlugu için sağa sola para saçıp, oturmuş kadroyu bozmaya hiç gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

edit: ha bi de dark, bak yine millete beyinsiz demişsin. diğer tarafta mal demişsin üstü kapalı. ben de quaresma'nın satılmasını savunsam da adabı var her şeyin, hele ki futboldaki görüşlere göre hakaret etmek güzel değil. bence düzelt tavrını.

adsdf niye üstüne alındın ki sen şimdi, nette gördüm hoşuma gitti koydum.

Abou N'castle normal. Daha sezon başı, hatta kötü günleirnde söylüyordum. Aboubakar fiziği ve oyun tarzındaki adamlara EPL takımlarının sapıklığı var. 10'a alırsın en kötü 12'ye satarsınız diye ve opsiyon vs. bile tam kullanılır diyordum da işte kaçtı gibi duruyor artık.

yaşı iyi forvet için, tekrar satabileceğin ve kar edebileceğin sen de tutmuş adama oynamak yerine yine kiralık oyuncuya girip seneye yine aynı ceremeyi çekmeye devam.

Yolu da açık olur, oradan yürür istikrar bulduğu sürece. yolu da açık olsun zaten gelemeyecekse de reyizin.
Sosyal ağlarda paylaş

aboubakar her türlü gider newcastle'a, kaç kere dedik 25 yaşındaki bu herifin şl'de 16 maç 9 gol performansı = 10m zaten. 3m etmez diyenler vardı lel. alıp bu sene de cl oynatsak rahat 15m'a okuturduk.

bu arada pepe psg ile anlaşamamış galiba, ahmet bulut devreye girmiş bizim için. bu adam yıllık 2m'a gelse marcelo'nun satılmasına içim yanmaz yeminle. şaklaban da aracı olsa bir işe yarasa ucundan tutsa bari.

ha tabi pepe'ye de yaşlı gelmesin diyen binlerce tinerci var twitter'da sdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

bu pepe ve kırmızı kart olayı nereden çıktı bu kadar? adamın kariyerinde 427 maçta 8 kırmızı var. şl'de bir kırmızı görmüş herkes onu hatırlayıp -ki ben de hatırlıyorum önemli bir maçtı galiba - çok kırmızı görür diyor.

bu adam profesyonel çirkef, tam buranın oyuncusu. fb / gs göz yaşları şimdiden gözümün önüne geliyor lel.
Sosyal ağlarda paylaş

pepe'nin gördüğü 3 kırmızı varsa görmediği 30 tane vardır. profesyonel sertliğin global temsilcisi safkan oç de işte herkes takımında ister ne olursa olsun.

yaşın tatavasının yapılmayacağı ender adamlardan avrupadaki resmen, 40 yaşında olsa yine gelir ki 34 yaşında olmasına rağmen seviyesi halen top class takımlar pepe'nin.

o yüzden bize pek gelmez. ahmet bulut menejerlik primi içi kastırıyor belli ki pek beklentiye girmeyin o yüzden. olursa müthiş olur apayrı konuda gider abd falan en kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zor zaten, ahmet bulut kitlemeye çalışmıştır büyük ihtimalde bizimkiler o paralara çıkamaz. zaten pepe niye gelsin buraya, adama halen psg, manu falan talip oralara gider bi avrupa kupası daha kovalar en kötü.

para derdiyse gider amerika'da 2 sene oynar emeklilik çeker gelir.

şuraya gelmesi için ekstra bir kontrat dışında hiçbir sebebi olmaz. onu da buradan kimse veremez.

gelirse harbi çok çok büyük iş ayrı, ama boşuna ümitlenmemek gerek. 1-2 hafta medya oyalar işte taraftar goygoy yapar sonra unutulur yine. tahminen kasten pompalanmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

gustavo gomez ile görüşülmüş mesela tekrar, marcelo satılsaydı o kiralansaydı opsiyonlu falan milan'dan mesela 10 numara iş olurdu. milan gözden çıkarıyor çünkü yeni yatırımlardan sonra.

hem yaş ortalamasını küçültürsün hem de potansiyele yatırım yapıp kar etme şansı yakalardın. geçti gitti artık bu da ama.

fb'de görüşmüş bir ihtimal oraya kiralık gidebilirmiş zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...