Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kan verin la

calimero

Öne çıkan mesajlar

sinera said:

Hayatımda 1 kere kan verdim. Oda hastanede hastam vardı biride acil kan arıyor sağa sola soruyor falan, dedim ben vereyim. Verdikten sonra hastahanenin süs havuzunun kenarında uyandım. Ondan sonra kan vermekten tırsar oldum.

O_O böbrek hizasında kesik var mıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

benim de kanı bi ölçtürmem lâzım ya. kansız mıyım neyim bilmiyorum.
kan tahlili için aldıklarında bile bayılıyorum direkt. 6 tüp verince kapanıyor benim sistem.
ki bu 6 tüp, 1 ünitenin anca çeyreği falan ediyordu yamulmuyorsam.

önce kan alınan kol uyuşmaya başlıyor, sonra kulaklarda giderek artan çınlama, soğuk terleme, giderek kayan gözler, istiklâl marşı ve kapanış.
birkaç dakika sonra ağzımda kesme şekerle uyanıyorum sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Aynen dana, bikaç ay bi süresi yok muydu onun? esrar için diyorum. Serbest denetimlikte ay ay kontrol çağrılmıyor muydu?

fazla film seyretmeyin..

oradaki animasyon esrar maddesinin atilip temizlenmesi vs degil insanlarin genellikle uyusturucu ,uyarici madde aldiktan sonra rahat durmamalari..supheli cinsel iliskiler escinsel iliskiler vs vs..

yeme icme konusunda ise kan bagisi tok karnina yapilir yemek yedikten sonra 1 saat kadar sonra makuldur..

kinja kac cc aldiklarina bagli..4 luk 6 lik 8 lik -cc ml- tupler var..genelde kan tetkikleri icin 2 ser cc -ml kan yeterli olur..6 tup aldirsan 12 cc ..kan torbasi 460 550 cc arasi degisiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...