Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sinemia Kart

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Onu denedim, 3d secure icin mesaj gelmedi. Akbank sim karti kiliti var dedi. Servisiyle konustum Sinemia'nin mobil programinin icinde, ayarlari yaptik, 1-2 gun icinde banka gereken degisikligi yapacak dediler. Bekliyorum su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben çıktığı ilk günden (2014) beri kullanıyorum 39TL + %25 BKM indirimi ile baya stok yapmıştım her yerde kullandık hiç sorun yaşamadık eşim ve kardeşim ile birlikte.

Kullanımı şöyle oluyor sinemaya gidiyorsunuz uygulamadan check-in yapıp kasada bazen kart ile normal ödeme gibi ödeme yapıyorsunuz bazen de check-in yaptığınız sinemaya özel indirim kodu çıkıyor ekranda ve gişeye o kodu gösteriyorsunuz biletinizi alıyorsunuz. Bir ara marsclub kartları ile de bilet kazanılıyordu ve ikisi bir çalışıyordu para vermeden gittiğim sinemadan bir de sinema bileti kazanıyordum fln ama bunu kaldırdılar sonra. Aslında halen var ama marsclub kartınızı gişe görevlisi sinemia deyince gerek yok diyerek es geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

la ben kullandım dün sorunsuz bir şekilde telefonda çıkan kodu söyledim kasiyere
tak tak işlemi sonra fişişmi verdi geçtim oturdum izledim kartı bile istemedi..

ama şimdi fişte 7.5tl kesildi diyo bilette oradan bi tısrttım acaba kredi kartına mı yansıdı yoksa şirket anlaşması diye mi öyle yazıyor
Sosyal ağlarda paylaş

IMAX giriliyor mu fln diye soranlar olmuş ben logan vs gibi çoğu filmi bırak imax 4DX olarak izledim ki en kazık biletler onlar. Ilk çıktığında almıştım dediğim gibi o kadar para gömmüşüm ki daha 2 sene 5 ay daha var gözüküyor üyelik bitmesine :)

Istisnasız her hafta gittim sinemaya eşimle birlikte hatta face'de hava atıyordum beleş film diye sonra baktım bir anlamı yok çünkü her hafta gidince hava atmalık durumu kalmıyor :)

Ankara başta olmak üzere İzmir, İstanbul, Balıkesir'de de kullandım ve sorun çıkmadı. Her gün filme gitmek isteyenler varsa dikkat edilmesi gereken 24 saat geçmesi gerekiyor aldığın bir önceki biletin üzerinden bir ara sorin oluyordu belki düzelmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

İleri tarihli bilet aldım. Önce mobil uygulamadan onayladım günü ve saatini. Saat olarak seansın saatini yazdım. Sonra kart ile cinemaximum uygulamasından bileti satın aldım. Bilet bilgileri vs hem mail hem sms olarak cinemaximum tarafından gönderildi ama Sinemia uygulamasında check-in yapılacak zaman şukadar kaldı vs gibi bir bilgilendirme hatırlatma ve bekleyen işleminiz var gibi bir bilgi yer almıyor.

Ayrıca bu kartların bakiyelerini görebiliyor muyuz ? Çekim yapılmış mı nekadar yapılmış vs gibi.

Son olarak bu kartların bizim bilmemiz gereken bir pin kodu var mı yoksa cep telefonuna gelen şifreyi mi kullanıyoruz sadece gişede ödeme yaparken.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

biri şu ileri tarih olayına açıklık getirsin hakketen :)
ben de merak ediyorum

sitesinde check-in yapmazsan kredi kartından çekeriz diyor

anladığım kadarı işe bileti önceden alsanda
yine sanki o gün gidipte alıyormuşsun gibi işlem yapmalısın telefonundan..

yoksa direk bilet parasını kesiyorlar hesabından sonra üyeliğinde iptal oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bakiyesi yok ki. Eger 3 kerelik, 5 kerelik aldiysan sen hatirlayacaksin ama.

işte bakiye var diyorlar. ben aylık aldım 3 film.

Eski postlara bakıyorum internetten daha önceden galiba ininal kart ilarak veriyorlarmış bunu. İnsanlarda oradan bakiye kontrol edebiliyormuş kayıt ettirip. Sanki önce seans film sinema mekan vs seçince otomatik karta bakiye yükleniyor ve ön ödemeli olarak çekim yapılıyor satın alma işlemi sırasında.

Yoksa bu bildiğin kredi kartı. Mastercard alt yapısını kullanıyor. Filme gitme saçma sapan bir alışveriş yap yapamaz mısın ? Yaparsın gibime geliyor ön ödemeli olmazsa.

Ayrıca biletin tam olarak fotosunu çekmeni istiyorlarmış galiba. Mobil uygulamaya yüklüyormuşsun. Çok teferruatlı. Biraz daha basit ve pratik bir sistem yapabilirlerdi. Ben mesela kioskdan bileti bastırmayı tercih eden biriyim. Uyhuz oluyorum sıraya gidip koltuk seçmeye. Adam önünde sırası geliyor hangi filme gideceğine karar vermemiş iki saat onu bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...