Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurt ici yaz tatili mekanlari (2017)

di

Öne çıkan mesajlar

Ahali selam,

Kuzenim Agustos'un cehennem sicaginda evleniyomus, kacamaddik, haliyle yurt ici tatil mekani bakiyorum.

Iki kriterim var;

* Denizi guzel olsun, mumkunse turkuaz rengi tertemiz olanindan
* Sessiz sakin bi yer olsun. Ulasim cok dert degil, arabayla giderim ben kuytu kose her yere.

Nereleri tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

kaş harika bir yer görmediyseniz özellikle kaputaş ı mutlaka görün bir de scuba sevmeseniz bile deneme dalışı mutlaka yapın en azından kaputaşta bi gözlükle bakın

https://img-s1.onedio.com/id-556714f2501508bd4c7eaab4/rev-0/raw/s-a37c82b7c5a79cc1ace3e8cd820f4819713257d2.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

kalkan, kaş falan oralara git

ağustos sonuysa zeytinli rock fest var balıkesirde, çadır kurar, türkçe rock dinler, denize girersin. sessiz sakin olmaz

hem kalabalık hemde ipini koparan ergen 'off zeytinli moruk içiyoruz' demeye gidiyor oraya. güzel ortam olmaz hele tatil yapmak kafa dinlemek hiç olmaz. denizde ilk günden bok rengine dönüyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

++ Asos guzel epey..
orc_lord said:

Hiç gitmedim ama Asos için sessiz sakin denizi güzel diyorlar :)

Son üç yazdır mutlaka Sokakağzı'na gidiyoruz fakat hiç konaklamadık. Denizi harika, biraz soğuk tabi. Sessiz sakin, bakir bir alan. Günübirlik güzel. Yol üzerinde durup dinlenmek, bir iki gece geçirmek için ideal. Fazlası sıkabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...