Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

oyun kendini tekrar ediyor mu ?

max lvl oldun main quest bitti. Gear kasarken hep aynı public eventler, aynı moblar, aynı instanceler mi ? çeşitlilik nasıl ?

dün pvp yaptım bu arada kardeşimin hesapla oynarken biraz, zevkli duruyor. Ben mesela 9 lvl girdim karşıda 20 vardı, scale oluyor mu damageler falan
Sosyal ağlarda paylaş

eger guzel legendaryler nedir gibi bir soruysa o

Sins of the Past
Uriel's Gift
Antiope-D
Better Devils
Nameless Midnight
Origin Story
Mida Mini-Tool

sunları cok kırmayın diyorlar (reddit'te falan)

daha uzun bir liste ve yorumlar icin yine

https://www.reddit.com/r/destiny2/comments/78vmn0/list_of_legendary_guns_to_keep_or_do_not/?utm_content=comments&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=destiny2

Aksam ve hafta sonu akarım ben baya hedef 285 sonra da nightfall strikelamak
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Miraul said:

baya midesiz farm lazim onun icin =(
oyle ne yazıkki ama 271 oldum artık bundan sonra hersey midesiz farmı ya da her hafta girip 3 5 sey yapıp cıkmaya donmem gerekir ki o daha sıkıcı.
benimde main 271 oldu =) ikinci 265 simdi 3. karakteri kasiorum sonra maine pvp abanmaca
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

eger guzel legendaryler nedir gibi bir soruysa o

Sins of the Past
Uriel's Gift
Antiope-D
Better Devils
Nameless Midnight
Origin Story
Mida Mini-Tool

sunları cok kırmayın diyorlar (reddit'te falan)

daha uzun bir liste ve yorumlar icin yine

https://www.reddit.com/r/destiny2/comments/78vmn0/list_of_legendary_guns_to_keep_or_do_not/?utm_content=comments&utm_medium=hot&utm_source=reddit&utm_name=destiny2

Aksam ve hafta sonu akarım ben baya hedef 285 sonra da nightfall strikelamak

Sins of the past'tan çok verim alamadım da diğerleri iyi. Mida minitool da smg olduğu için meh. Onun dışında Last Hope pvp yakın mesafede çok iddialı.

Uriel's Gift şu anda oyundaki en iyi pvp auto rifle, Origin Story ise en iyi pve autorifle gördüğüm kadarıyla.

Ha bi de listeye eklenecek Scatchelocke var, yine alışınca çok iyi autorifle'lardan. Bir del isteye Nightshade eklerdim ben.

Zaten ilk oyundaki gibi başlangıçta bi autorifle imba'lığı var şu anda. Benim gibi Hand Cannon sevdalısı adam bile auto'ya geçti (auto + mida multi).

Hand Cannon'da god roll HC yok daha oyundaki silahlar arasında, scout için mida auto için de saydığım ikili var duruma göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...