Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Oyunun uzun süre oynayınca tekdüze yanları olumsuz 1-2 yanı da var ama bi şekilde bağladı beni. Bir de işte dünyanın dört tarafına dağılmış arkadaşlarla ortak platform oynuyoruz, sırf bir ortak iletişim mhuabbet platformu olarak güzel yeri var. Dün gece Raid'de saçma sapan wipe'lar yerken dahi çok eğlendik mesela. O bakımdan bayağı keyifle oynuyorum. Artık (hele şu son dönem) oyun oynamaya çok az vaktim var zaten, o vaktin de tamamını Destiny yiyor.

abi biz şunu fifa 18 pro club'da yaptık. 1 amerika 1 arabistan 3 tr 1 hindistan oynuyoruz sadfdasdfsad
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

abi biz şunu fifa 18 pro club'da yaptık. 1 amerika 1 arabistan 3 tr 1 hindistan oynuyoruz sadfdasdfsad

Amerika'yla Hindistan'ı aynı anda uyanık yakalıyorsanız iyiymiş, bizde saat farkı bile iyi problem oluyor. Türkiye - Hollanda arasında fark 2 saate çıkınca bile homurdandılar. Bi de çoluk çocuk sahibi adamlar, öyle höt deyince gelemiyorlar falan oyy ki ne oy :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

mokoko said:

Amerika'yla Hindistan'ı aynı anda uyanık yakalıyorsanız iyiymiş, bizde saat farkı bile iyi problem oluyor. Türkiye - Hollanda arasında fark 2 saate çıkınca bile homurdandılar. Bi de çoluk çocuk sahibi adamlar, öyle höt deyince gelemiyorlar falan oyy ki ne oy :)

işten geldiğimizde amerikada ki arkadaş yeni kalkmış oluyo. hindistandakide 1 2 saate katılıyo.

zipzip said:

mokoko said:

dur şu sub'ı iptal ediyim ozmnda ordan gelen parayla alırım

Ya sen baya cimrisin ya gasdf

AMA CANIM BURAK İÇİN HER ŞEYE DEĞER.

okadar yayıncı adamsın bi key ayarlasan ölür müsün? az yesin de verdiğim harçlıklardan alsın asfdsafd
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun daha çıkmadan 3 ay önce ilk exp pack'in noel dönemi geleceği belliydi, yeni gelişme değil bu, planlı programlı yapılmış hareket.

Campaign zaten online oyun için fazlasıyla iyi.

Belki daha önceden de bellidir, son üç ay ben preorder edip detaylı takip etmeye başladım, o sırada belliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

campaign niye sicmis ki? gayet guzeldi bence :D
60 euroyu basmasa miydim derken campaigni bitirdigimde dedim hak etmisler.
diger yandan, multisinden hala bi haz alamadim campaigni coop oynaybilmek haricinde ki direk multiplayer pvpye yonlenen bi insanimdir, campaignli oyun oynamayali yillar oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Para yedirme var mı bilemem ama olmak zorunda değil. Çünkü ilk hafta içerisinde kısıtlı gözlemle puan vermek zorunda olan biri için 85 makul bir puan. Çünkü oyun başta gerçekten çok iyi, uzun bir süredir bir MMO'da hissetmediğim "carrot on stick" modu çok tatlı gidiyor. Sonra belirli bir ilvl'da (light? / power?) yapabilecekleriniz azalıp "salıdan salıya" oynanılır bir hale gelebiliyor.
Muhtemelen "para yemeden" ilk hafta inceleyenlerin bir kısmının bunu ön görme fırsatları olmadığı için yüksek puan verdi (Auto-aim olayından dolayı da puan kırılmış mı diye baktım ama konsol puanı da benzer).
Yine de ben oyundan keyif alıyorum fakat uzun süre oyunda tutacak bir şey bulamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fpsye bagli olmayan bi stutter basladi bugun sdfg.

bi patch geldi galiba ondan sonra olmaya basladi.

boyle oyuna girince de yapmiyo yaklasi k1-2 saat oynuyosun sonra basliyo. googlelayinca sorunu klan algoritmasinda bi memory leak oldugunu dusunmusler.klandan cikinca duzeliyomus guya ama bazisi da alakasi yok diyo sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...