Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny 2

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

Servera girerken bağlantı veya çok fazla karakter olduğu için performans problemi yaşıyorsun muhtemelen. PS'de de benzeri oluyor ara ara, yeterince bekleyince açılıyor ama. Özellikle oyun PC'de yeni çıktığı için herkes Farm'da, felaket kalabalık mekan, o yüzden zorluyodur.

Zamanında WoW'da eski bilgisayarımda asla Dalaran'da logout olamazdım. Ne zaman Dalaran'da tekrar login olmaya kalksam WoW çökerdi, arkadaşa telefon açardım, karakteri alıp başka sakin mekana bırakırdı orada login olurdum, ona benzettim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Servera girerken bağlantı veya çok fazla karakter olduğu için performans problemi yaşıyorsun muhtemelen. PS'de de benzeri oluyor ara ara, yeterince bekleyince açılıyor ama. Özellikle oyun PC'de yeni çıktığı için herkes Farm'da, felaket kalabalık mekan, o yüzden zorluyodur.

Zamanında WoW'da eski bilgisayarımda asla Dalaran'da logout olamazdım. Ne zaman Dalaran'da tekrar login olmaya kalksam WoW çökerdi, arkadaşa telefon açardım, karakteri alıp başka sakin mekana bırakırdı orada login olurdum, ona benzettim :D

yok şimdi diğer oyunlara da baktım onlarda da kapanıyor ekran, bir de ekran kartından fan sesi geliyor, dün bişi yoktu :( ekran kartıma mı bişi oldu acaba? dün farklı olarak sadece yeni driver ı kurdum ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

Destiny 1'de PS4 grafikleriyle bile kendimden geçiyordum ben. Sade grafik seviyesi değil atmosfer, çizimler, oluşturdukları ortam muhteşem.

Destiny 1'de "uydular" değil gezegenler vardı, Mars'ta kırmızı toz toprağı hakikaten hissediyordun, Ay atmosferi favorimdi, inanılmaz bir ortam. Sırf güzel ekran görüntüsü yakalamaya gezmeler, bunlar için reddit'te orada burada subtopicler, hatta birinin yakaladığı manzarayı kendisi görmeye gidenler falan vardı. En büyük isteğim D1 gezegenlerinin da D2'ye aktarılması. Haritalar hazır zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Scroll Wheel Kinectic & Energy Only, Mouse Click Heavy said:

So, a bunch of people i was playing with said they wanted this, and so i had a look around cvars.xml under (Normally) C:/Users/YOURUSERNAME/%appdata%/roaming/bungie/destinyPC/prefs

Loosely speaking you want to replace this chunk of text to the following

<cvar name="switch_weapons" value="mouse wheel up!mouse wheel down" />
<cvar name="next_weapon" value="unused!unused" />
<cvar name="previous_weapon" value="unused!unused" />
<cvar name="primary_weapon" value="unused!unused" />
<cvar name="special_weapon" value="unused!unused" />
<cvar name="heavy_weapon" value="middle mouse button!unused" />

What this will do, is it will set scrolling to swap between Kinetic and Energy, and pressing the middle mouse button will go to Power Weapons.

Reddit'ten. Faydalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

şu birkaç ay önce kardeşim bende kalırken başına gelmişti.

denemediğimiz şey kalmadı, cache, wtf sil şunu yap bunu yap, en son gm'e ticket açıp karakteri taşıtıyorduk sdafsa

gerçi benim pc patates olduğu için normal bir yerde quest yaparken fel rush falan attığında çat diye reset atıyordu makine.

lan çok kötü durumda pc'm :(

tüm parayı yemeğe-içmeye gezmeye harcamaktan aylardır birikim yapamıyorum pc değiştiremiyorum yine moralim bozuldu sabah sabah.

ben de destiny oynamak istiyorum emenike :(
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

max fov neyse onda oynayacaksin abi. bunun oylesi boylesi yok =P

tiLi said:

kaç fovda oynamak lazım? 95'e çektim ben
https://images.nvidia.com/geforce-com/international/images/destiny-2/destiny-2-field-of-view-performance-640px.png
edit: 105'e çektim

Max FOV nedir çılgın mısın, fish-eye effect mide bulantısı yapar

Fish-eye'dan rahatsız olunmayacak şekilde arttırılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

Esh said:

max fov neyse onda oynayacaksin abi. bunun oylesi boylesi yok =P

tiLi said:

kaç fovda oynamak lazım? 95'e çektim ben
https://images.nvidia.com/geforce-com/international/images/destiny-2/destiny-2-field-of-view-performance-640px.png
edit: 105'e çektim

Max FOV nedir çılgın mısın, fish-eye effect mide bulantısı yapar

Fish-eye'dan rahatsız olunmayacak şekilde arttırılabilir.

115 e kadar yolu var. quake 2 de 120 mi ne atiyoduk sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...