Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkey with Simon Reeve

Oski

Öne çıkan mesajlar

dun aksam yayinlandi ilk bolum. preview degil.

tr'den sadece preview clip'lere erisiliyo sanirim bbc'nin sayfasinda.

vpn veya torrent lazim

2. ve son bolum pazar.

bu arada Simon Reeve baya elestiri aldi, tayyip'i hic elestirmedin diye. o da 2. bolumu bekleyin cok pis kayicam dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

cabuk vpn ortada yok, bari patiye hizmet olsun; get-iplayer ile ındırıp re-upload yaptım; 14 gün filan duruyormus bu transfer.sh'da.

chrome'da kendi playerı sıkıntılı firefox ile deneyin. daha ıyı upload edecek bi yer bulursam oraya da koyarım.

https://transfer.sh/tZ21Z/1.mp4

cıkınca 2. bolumude atarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Yalniz koskoca BBC niye gidip Ali Agaogluyla roportaj yapmis - izleyemedim de contexti ne bu programin.

bbc nin koskocağı diye bir şey yok da

ülkenin fakirinden zenginine dokunup büyük resmi çıkartıyorlar işte.

ali ağaoğlunun da büyük ihtimal kafası güzel veya kime ne söylediğinin farkında değil. sidikliği birkaç adamın elinde olan adam ayık kafayla öyle konuşmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Ağaoğlu rahat çünkü ipleri onun elinde değil. Yani Ağaoğlu batarsa onla beraber batacak çok fazla insan var, çok çok fazla. Ağaoğlu bir yapının taşıyıcı bloklarından bir tanesi. Gevşekliği buradan geliyor. Cemaat neden ilk Ağaoğlu ile Sarraf'ı gözaltına aldı ? Laf olsun diye mi ? Ağaoğlu tüm bu olayları gayet şımarık bir şekilde kullanıyor, harcıyor ve keyfine bakıyor.

Ayrıca mülteci kampını detaylı bir şekilde ele alması güzeldi. Hükumet uluslararası kamuoyuna iyi gözükmek için hakikaten gayet başarılı bir kamp yapmış. Şunu Ümraniye, Fikirtepe, Osmangazi gibi mevkilerde izletirsen Suriyelilerin dükkanları yağmalanır, etraf ateşe verilir. Kapuçin maymunu deneyinin etkisini görürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam kullananlar malım diyor ona takıldınız, kuveyt prensesi geldi burayı istedi "s..git" dedim diyor kimse sallamamış :D. hatta "gitsin boklu Thames nehrinden ev alsın" falan demiş. Üstüne Rolls Royce benim sayemde ayakta, 10 tane aldım, bentley aldım, İngiltere bana dua etsin diyor, burada as bayrakları as mı yaptınız :D.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...