Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızlarım

fenn

Öne çıkan mesajlar

nasıl anlatayım lan aklıma gelmiyor tabirler, ama anladıklarınız da ayrıca başka bir olay :)

nasıl diyelim, hani bir birini çok sevemeyen çiftlerde, eşlerine göstermedikleri duygusal sevgiyi çocuklar üzerinden ilerletirler falan

bu örnek için demiyorum ama genel olarak anlatmaya çalıştığım durum böyle bir şey

ve evet, çocuk gelişimi için iyi bir şey olmaması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

bu çocuk işi bilemiyorum ben, ne desem doğru olmaz ama geçen çocuğunu (18 yaşında) auuu tşklarını yerim senin diye seven bir anne gördüm. daha önce bu kadar yanlış bir şey duyduğumu hatırlamıyorum. abi o öyle değil diye bir açıklama yapacak evlat sahibi yada pedagoji uzmanı varsa savunmasını dinlerim. : ı
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

cocuk dogana kadar herkes pedagoglardan yana zaten, ben cocugumun eline tablet vermeeeeeem diye dolaniyor, bebe dogduktan 6 ay sonra telefondan miribi irkidisliiirrr esliginde mama yiyor

beyaz yakali paradoks

ahaha şu çok doğru ya
çok benzerine de şahit oldum
kişi hamile olmadan önce ay ne öyle anniş bebiş vıcık vıcık kelimeler asla yapmam diyordu
hamileyken babiş ve göbüş ile geziyoz diye selfie atıldı
çocuk olunca da ayy bizimki de çok zeki telefona bakmadan yemek yemiyor dendi
...

tam beyaz yaka annesi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

ne güzel dünya ya. birinin taşşağını yer, diğerinin başını kapatıp eve tıkar, 17-18inde de satar gibi evlendirir.

sonra 18inde evlenen de bu döngüyü devam ettirir. bazen insanların beyinsizliklerinde anlam aramaya çalışmak quantumdan daha kafa yakıcı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...