Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Oynadınız?

Lemmy

Öne çıkan mesajlar

knox said:

Bone said:

cicibeybe said:

Bana al senin butcen 17k bilgisayar topla bu paraya ulassin desen basaramam herhalde

aslında o kadar da zor değil. 1 dolar'ın 3.6 lira olması sağolsun, bi de vergiler...

https://i.imgur.com/PXNa2R7.png

ssd'nin fiyati gorunce kalp krizi gecirdim

34binlik de olsa pc, windowsa para vermeyen bir ecdadın torunlarıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

knox said:

Bone said:

cicibeybe said:

Bana al senin butcen 17k bilgisayar topla bu paraya ulassin desen basaramam herhalde

aslında o kadar da zor değil. 1 dolar'ın 3.6 lira olması sağolsun, bi de vergiler...

https://i.imgur.com/PXNa2R7.png

ssd'nin fiyati gorunce kalp krizi gecirdim

34binlik de olsa pc, windowsa para vermeyen bir ecdadın torunlarıyız.

bu en pahalı donanımı seç kaç lira tutucak pcsi olmuş zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Buna başladım terraforming olayı çok hoşuma gitti, ancak alanı düzleye bildim 2 kere üstümden rus guild'di geçti ben de üzerindeyken anvil forge kiln ne varsa yıktılar yılmadım, etrafımı duvar çevirince pek sorun kalmıyacak server boşken girip duvar yapıyorum şimdilik..
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

F1 sevenler icin doyurucu sayilir , konsept guzel ama daha cok detay lazim , umarim devami gelir.

geçmişte ea in gayet basit bi f1 manager oyunu vardı onu oynayıp seven biri olarak buna bayıldım

uzun zamandır böyle bi oyun bakıyodum çıkalı da olmuş biraz bu nası gözden kaçırmışım ya
Sosyal ağlarda paylaş

gözüme batan tek şey grafikleriydi aslında. ister istemez kafa wolfteam'e kayıyor asdba. idle sistemi falan var artık afk farming yok. matchmaking de güzel gibi 2v8 falan gelmedim hiç öyle bi duruma. grafik gözüme batıyo ama, stilize grafik olsa cellshade cartoon daha iyi olacak. direk raw 3d takılmışlar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.f1fanatic.co.uk/wp-content/uploads/2016/11/motorsport-manager.jpg

motor sport manager steamde ücretsiz haftasonunda denedim gittim küreklisini indirdim sonra.

f1-2-3 ve wrc gibi klaslardan birini seçip yönetici oluyorsunuz.

Pilotların kaprislerini çekiyor mühendislerinizi tasarım ve geliştirme için sabahlatıyor yarış sırasında pilotların pitstoplarına kadar yönetim stratejilerini belirtiyorsunuz.

Fena değil güzel vakit geçirmelik.

Tabi birde başınızda chairman var para kazanmayınca böbreğinizi alacağını sürekli mail ile belirten bir tip.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

gözüme batan tek şey grafikleriydi aslında. ister istemez kafa wolfteam'e kayıyor asdba. idle sistemi falan var artık afk farming yok. matchmaking de güzel gibi 2v8 falan gelmedim hiç öyle bi duruma. grafik gözüme batıyo ama, stilize grafik olsa cellshade cartoon daha iyi olacak. direk raw 3d takılmışlar gibi.

valla indirdim bi kaç maç attım gündüz değişik değişik eklemeler yapmışlar yeni agent silahlar falan çerezlik oynanır ya iyi oldu unutmuşum gitmişim paz la bi aktım rahatladım ara ara girilir akılır
Sosyal ağlarda paylaş

Borderlands 2 oynadım.

gaige açtım. Hoplaya zıplaya (tf2 deki scout gibi) oynuyordum. Lvl 51 oldum ve "Ultimate Vault hunter" a geçtim. Hayallerim yıkıldı.
Meğer 50 lvl den sonra haritalar benim seviyeme geliyormuş (yaratıklar hep benden yüksek). Ayrıca canları 4kat fazla ve canları çarpışmada canları doluyor. Tüm hayallerim yıkıldı. Böyle oynayabileceğimi sanmıştım.. (öldürdükçe shield doluyorduda.. Öldüremeyince bişey dolmuyor haliyle :D)

edit: "community patch" diye birşey buldum. (balane patch). Onu yükleyeceğimde, steam exe dosyasını geri düzeltiyormuş sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Life is Feudal: Forest Village

https://www.megadev.info/images/gameCovers/full/Life-is-Feudal---Forest-Village_3_1000.png

çok beğendim, ilaçlısına baktım ama alıcam direkt büyük emek var. AAA oyunlardan farkı yok, helal olsun yapımcıya grafiklerden oynanabilirliğe detaylara falan acaip hoşuma gitti. ilk bugün oynadım belki sonra sıkar sandbox olduğu için ama yine de basıp alıcam.

ayrıca Life is Feudal: Your Own'u da kesin deneyeceğim bakalım o da tam sevdiğim tarza benziyo. Dwarf fortress'ın single ilerlemelisi ya da IVAN tarzı bir oyuna benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Life is Feudal: Your Own tam benlik bi oyun çıktı ilk olarak çok zaman ve emek istiyor bunu yapamıyacak hiç düşünmesin bile oyunu.

Normalde kesinliklikle tek başına oynancak bir oyun değil, Ben skill cap 3000 olan bir sunucuda oynuyorum normali 400 yani 4 skill'i gm yapabiliyosun ben istediğimi geliştiriyorum şuan. combat skiil cap ayrı o da extra 400.

Oyunun genel gidişat kesitinden bir örnek vereyim, deri lazım elinde sapanla tavşan avına çıkıyosun avlıyosun yüzüp derisini alıyosun bunları tahtaya geriyosun kuruyolar süresi var kuruyunca tanning tub'e atıyosun bir süre sonra oluyor deriler hazır.

Tabi kendine tavşan üretme yeri kurarsan işler çok kolaylaşıyor önce tuzak yapıp kuruyosun canlı yakalıyosun coop yapıyosun içine atıyosun orda ürüyolar yaşlanıyolar kesiyosun hem et hem deri, yaptığın binalar göstermelik değil hepsi işlevsel

Sadece deri örneği verdim koca kaleler yapılan bir oyun bu düşünün artık.

Guild ile oynancak bir oyun varsa o da budur bence her şeyi real time yapıyosun bir kılıç mı yaptın oh diyosun artık bir kılıçım var, hiç bir şey o kadar kolay değil ve değerli

Life is Feudal: MMO çıkacak birde 21x21 km haritası bu oynadığımız 3x3 km
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...