Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playerunknown's Battlegrounds

sabonis

Öne çıkan mesajlar

zipzip said:

https://clips.twitch.tv/AmericanFunTroutTriHard

Fpslerde kolsuzun önde gideniyimdir, bu maçlık heyecan yaşıyalım diye sessiz gittim. 3'e 0 kille girdim. O kadar güzel ilerliyordum ki, sırf alandan yemeyim diye duvara konsantre oldum çok lag vardı. Ölüşe bak. Delirdim. Çocuğum ölse bu kadar üzülmezdim.

oha monitörün brightness'ı 10'du, ona rağmen gördüm adamı, napıyor bu diyorum. sen nası görmedin be :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi valla hayatımda gördüğüm en abuk sistem. önce sonteklif sitesine üye oluyorsun. arama kısmına droyun yazıp 49 tane 1.05 tl satın alıyorsun. 51tl ye geliyor. 2tl'si sonteklif'in komisyonuymuş.

sonteklif'te ürünü onaylıyorum diyip çıkıyorsun.

droyun'a gelip ödeme emri onaylama gibi bir şey var ona tıklıyorsun. oraya miktarı yine 49 tl giriyorsun. sonteklif kullanıcı adını yazıyorsun. onlar onaylıyor bakiyeyi.

sonra direkt oyunu satın al diyince alıyor bianda. ama droyun'a kayıtlı mailinize dikkat edin. direkt o mail üstündeki steam acc'ye gift ediliyor. sonra bi oyun için steam hesabı açmayın boşuna.

bu arada oyun güzel ama optimasyon yerlerde. nasıl düzelticekler bilmiyorum. sesler kötü. dayz gibi kalıcak bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

abi valla hayatımda gördüğüm en abuk sistem. önce sonteklif sitesine üye oluyorsun. arama kısmına droyun yazıp 49 tane 1.05 tl satın alıyorsun. 51tl ye geliyor. 2tl'si sonteklif'in komisyonuymuş.

sonteklif'te ürünü onaylıyorum diyip çıkıyorsun.

droyun'a gelip ödeme emri onaylama gibi bir şey var ona tıklıyorsun. oraya miktarı yine 49 tl giriyorsun. sonteklif kullanıcı adını yazıyorsun. onlar onaylıyor bakiyeyi.

sonra direkt oyunu satın al diyince alıyor bianda. ama droyun'a kayıtlı mailinize dikkat edin. direkt o mail üstündeki steam acc'ye gift ediliyor. sonra bi oyun için steam hesabı açmayın boşuna.

bu arada oyun güzel ama optimasyon yerlerde. nasıl düzelticekler bilmiyorum. sesler kötü. dayz gibi kalıcak bence.

Abi ben DrOyun'un sitesinde yazan banka hesap numarasına oyunun parasını havale ile gönderdim sonra da site üzerindeki sistem aracılığıyla ödeme yaptığımı belirtmiş oldum. Sonrasında site üzerinden oyunu seçerek alışverişi tamamla dedim ve bitti. Baya kolaydı aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

https://www.twitch.tv/videos/138896448?t=110m59s
squad'a tek başına girip kazandı lirik bugün. inanılmazdı. 22 mi 23 mü ne kill aldı shdfuhsadu. aksiyona girdiğinden itibaren veriyorum timestamp'i açın izleyin, efsane.

adam çok iyi oynamışta solo oyun daha zor değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

sabonis said:

https://www.twitch.tv/videos/138896448?t=110m59s
squad'a tek başına girip kazandı lirik bugün. inanılmazdı. 22 mi 23 mü ne kill aldı shdfuhsadu. aksiyona girdiğinden itibaren veriyorum timestamp'i açın izleyin, efsane.

adam çok iyi oynamışta solo oyun daha zor değil mi ?

solo niye daha zor olsun ki? yani bunda her karşılaştığını 1vs4, 1vs3, 1vs2 falan öldürmen gerekiyor sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...