Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quake Champions

Tridz

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Yeni izledim maçları, claws bütün oyunu herkezden daha iyi okumuş
cocugun 30 saat bile dueli yok qc de, coller rapha hatta voo bile ql gibi oynuyor oyunu. it gibi aim var yanlız

oyunda aircontrol karakterler varken armor farklarının olmaması (q1 cpm yada ut gibi), lite herolarda stack farkı gibi şeyler collar gibi adamları bitirmiş bence, harita kontrol eskisi gibi degil, pasif oynayarak biyere varamıyorsun
en azından su anki balancela böle görünüyor. anton dm6da hala telede kamp yapıyodu izledigimde lel.
collar twitchte rat game diyodu gecen aylar paso, 200 200 aircontrol sarloga 5 kere rail vuramıosun işte gelip çöküyo sana adam.

eskiler oyuna alışamamış bence yada bu aircontrol sandıgımdan cok negatif etkilemiş adamları.

red/yellow gelse 3 hero ve round sistemi degişse cok daha güzel olur oyun bence.

ama genede a-fps dönemi biteli 20 yıl oldu pubg varken sarmıyo kimseyi :d
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
daha once quake oynamadiysan yukleme cok net.

daha once quake oynamissin, RL kullanabiliyorsan yukle.

roket biraz avantajli bu oyunda diger oyunlara gore.

not:
cok fena herifler var
gecen sunla duel attim:

https://www.plusforward.net/player/8832/bukster/20/Quake-Champions/
https://www.youtube.com/watch?v=DQuvQ5H6sRY

genelde top50 baya aktif, o yuzden ben sacma saatlerde dm/tdm atiyorum genelde ki 1. olma sansim olsun :D
Sosyal ağlarda paylaş

gene max speed limit koymuşlar herolara son patchle
1 yıl oldu nerdeyse beta başlıyalı hala hangi yöne ilerliycekler fikirleri yok. aptal syncerror yeni mod getirene kadar classic duelde getirmiycez dedi discordda

şu an izlemesi ve oynamazı en zevkli 2v2 , rapha geceleri dahangla stream yapıyor merak ederseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

max speed patch'i asiri sacma, katiliyorum ama zaten fizik motoru da bana sacma geliyor...

roket radius, roket speed, hitbox.

diger quakelerden farkli geldi (quake live disindakileri baya oynadim)

cypher gibi elemanlarin asiri iyi aimi ve map control/timing'i fln var da dueldeki su 3/3 eliminasyon bence cok comp. bir mod degil.
Sosyal ağlarda paylaş

map control/timing dengesi tamamen bozuldu bu ligh-heavy karakter seçenekleriyle bunun üstüne bide round sistemini koyunca şöyle maçlar hayal oldu artık
crawlz cıktı aimbot gibi kim varsa devirdi gecen seneki turnuvada, aim map controlün önüne geçti bariz. ultiler cok güclü çünki insta kill alıyosun

2.map elder epic maçtı cidden
https://www.youtube.com/watch?v=DiujnShjAbk

live hiç sevmedim ama qc gelince anladım degerini yani, beterin beteri varmış

qcda beni umutlandıran şey aircontrol karakterlerin olmasıydı.
yani anarki koyuyosun oyuna speed limit var kafalar güzel heriflerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...