Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quake Champions

Tridz

Öne çıkan mesajlar

ya ilk charı kafadan thanos vermek yerine seçtirse zaten eyvallah da sevmediğin charla oynatması şu oyunların bir tane alana kadar hatalı bence. sarmasını sabote ediyor oyunun. tuto 200k verdi neyse ki, yoksa çekilecek eziyet değil.

kira sistemini görünce şaşırdım, öyleyken zaten uninstall edermişim. tonla f2p oyun var artık yani eskisi gibi tek değil öyle kira filanla kastıracak.
Sosyal ağlarda paylaş

ama sen yeni sistemden hesaplamışsın, zaten satın alınmıyodu eskiden,10k mı ne veriyodun 24 saatligine kiralıyodun,
hepsini kutudan cıkarmış eleman yani.

sırayla söyliyim ben herzaman iş yapan karakterler
galena
visor
doom

scale zaten bedava geldi galiba herkese şimdi, üstüne BJ fln alabilirsiniz. ranger zaten acık ara en iyi karakter oyundaki , insta kill atıyor maximum 28 saniyede bir, korkunç op
Sosyal ağlarda paylaş

hepsini kutudan çıkadıysa başka tabii, bana çıkmadı henüz. galena alayım dedim de neyse 230k filan oldu, şimdilik rotasyondaki keel ile oynuyorum face nade iş yapıyor. :p

halihazırda kutudan char çıkarmalı oyunlara biraz ara verip bunlara bakayım dedim de bütün oyunlar böyle char unlocklu olmuş lol. neyse gene bu bir derece de kira olayı faciaymış.
Sosyal ağlarda paylaş

overwatch gibi degil ama, biriyle iyi oynuyosan geneliylede aynı oynuyosun (slash hariç) 1-2 karakter hariç basic movement aynı

kutudanda champ cıkması fiyasko baya, şu işi en güzel fortnite yaptı hem bedava hem hiçbişey almana gerek yok skinden oluşuyo herşey, katrilyon para kaldırdılar epic

şu irenç botlardan kurtulabilecezmi acaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...