Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quake Champions

Tridz

Öne çıkan mesajlar

sunlar how to play kafası ql için buna uyarla işte izlerken kafanda

https://www.youtube.com/playlist?list=PL37zHS9Suk9SQL1B0Ak29zvxuzZbEEDvW

2v2 eu maçları var bugun
https://www.twitch.tv/zlive

10-15 dk bakıver ögrenirsin herşeyi

2-3 macta 5k fln bi point geliyo onla 24 saatligine acabiliyorsun karakterleri. bi süre sonra o para bitmiyo zaten bugun ranger ile oyna, doom fln aç noobfriendly baya
Sosyal ağlarda paylaş

hala oyuna girme süreci epey yavaş. Fast paced oyun, hızlı bi oyun atayım istiyorum. Oyunun açılması, baştaki MMMMH BETTTHEESSSDAAAAAAA

MMMMMHHHH IIIIIDDDDD SOOOOOFFTTTWAAAAARREEEEEEEE MMMMMHHHHH

videolarını geçemiyor olmak, sonrasında menü açılana kadar achivementlar falan göstermesi, oyun bulmaya bastıktan sonra en az 2 dk bekletmesi, bulduktan sonra loading, preparing falan filan derken 1 oyun atmak için 5-10 dakika uğraştırıyor resmen. Hani betada insanların en çok şikayet ettiği şeydi oyunu oynamaya başlamak zor diye, birazcık düzeltmişler kalmış öyle sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
abi bu kötü patch üzerine (fps performans olarak-bide tribolt biraz op şu an) f2p oldu 15k gördü steam lol, bi o kadarda beth launcherdan giren vardır quake tarihinde bi ilk heralde bu kadar oyuncu.

bunu 1 önceki patchte yapsalar adam kaybetmezlerdi. haftaya gene 1k ya düşer oyuncu sayısı
Sosyal ağlarda paylaş

oh nooblar geldi diye sevindim ama
genede matchmaking bana cok uzun ya 5-10dk bekliyorum geceleri, clawzla cypherla base ile fln tdm giriyorum, hersene quakecona giden adamlar benim günahım ney anlamadım mk

bide solo-team search ekranını böyle yapmayın diye götünü yırttı milelt ama syncerror dinlermi hiç

syncerror ruining another quake game diye downvote bastım steamde gecen direk asd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...