Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 22. Hafta | Galatasaray - Beşiktaş | 27 Şubat Pazartesi - 20.00

Llama

Öne çıkan mesajlar

Hakemlik birsey yok yok ya abartmayin. GS tarihinde iceride bu kadar kotu az derbi oynamistir ki aslinda Besiktas da kotuydu. Oguzhan'i suta kadar duymadik mesela. O frikik olmasa net 0-0 biterdi gibime geliyor ki devrede yazmistim. Fakat bu zaten Besiktasin zaten istedigi birseydi. Besiktas istese 10 dakika filan top cevirebilirdi bizimkilerin basacak hali yoktu.
Takimin fizik gucu dusuk + yasli ve dinamik olmayan oyunculardan kurulu zaten. Bu takim 2. sampiyonluktan sonra yenilecekti ama enkaza donustu. Enkazin icinde bir tek inci gibi parlayan Bruma var tek basina birseyler yapmaya calisan.
Tudor ne yapabilir diyorsun pek de birsey yapamazdi zaten diyorum. Sneijderin ayakta duracak hali yok Selcuka deginmiyorum bile.
Sabri niye bu takimda 15 yildir oynuyor diye soruyor ya insanlar iste sadece kosabildigi icin. Oburleri onu da yapamiyor cunku ayakta duramiyor.
Besiktas cok iyi ama GS-FB de inanilmaz kotu. Normalde bu kadar fark olacak kadar iyi oynamadi Besiktas derbilerde veya buyuk maclarda ama birsey yapmasina da gerek yok acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

oldun said:

Tudor sacmaladı degişiklerle son 20dk çöp etti resmen gs orta sahadan orta falan yapıyor hadi size güle güle bundan sonra rakibiniz fener ama sanslısınız puan farkını cok actınız

2 puan yok mu abi nereye cok actılar?
Hadi ya ne bilim canım o kadar asagıdakiler burdan bakınca farkı secemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

tunch said:

escape said:

Abi 2-3 yıl önce kulüplerinin önüne haciz kamyonu gelen adamlara bak hele ya hahaha
2 yıldızlı, YILLARDIR başarı yüzü görmeyen adamlara bakın hele heuhuehu

O halden bu hale gelmisiz, O haldeki takima eziliyorsunuz iki senedir. Yazik size kiyamam

Tamam eyvallah tebrikler ben ona bir şey demiyorum ama dalga geçtiğiniz takım da Türkiye'nin futbolda dünya markası ve en başarılı kulübü GALATASARAY yani. Biraz saygı.

+rep

Boyle adamlarla paticik futbol forumu dolsun tassin

Dalga gecilicek hale.dusurenler uyansin sizi ama :(
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

escape said:

Abi 2-3 yıl önce kulüplerinin önüne haciz kamyonu gelen adamlara bak hele ya hahaha
2 yıldızlı, YILLARDIR başarı yüzü görmeyen adamlara bakın hele heuhuehu

Sirf buyuzden bugun gs yi hallac pamugu gibi attik siye üzüldüm aglayarak eve donuyorum sdsfsfs

hallaç pamuğu gibi falan atmadın :) maçın %70'inde neredeyse tek kale oynayan GS vardı sahada. Ayrıca attığın golün şekilsizliğini de hatırlatırım. 0-0 bitecek maç bizim kolsuzlar yüzünden bu geldi. Ben hakeme falan bahane bulmuyorum. iki taraflı batırdı çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

tudor bu kafayla maç kazanamayabilir ha sene sonuna kadar. Bu kadar kritik bi maçta gram risk almadı gs. Çok tecrübesiz hoca inş uzun süre kontrat yapmamışlardır. Tek çare fatih terim o da beşiktaşın başında şenol güneş varken gelmeye çekinir bence.

Bu maç sayesinde uefaya da iyice yoğunlaşabiliriz artık. uefa maçları arasındaki lig maçlarında rahat rahat rotasyon yapılabilir. O yüzden çok önemli bi galibiyetti.

Ha bu arada fb ve gs bu sezon çok kötü o yüzden bjk şampiahuauhhusda
Sosyal ağlarda paylaş

Attıgımız gol balık onu belli zaten ama %70 bizim sahada oynamanız sadece skor yüzünden ve o sürede sneiderin olmadıgı süre içinde yani 75den sonraki 20dk sadece ileriye sisirme top attınız.Nolcak 90 dk atsanız ne olacak en fazla kendi kalenizde gol olarak döner.Ama dedigin gibi macın gidişatı beraberlikti.Bu bile gs için kötü bir durum.Yani aslında oyun hep besiktasın istedigi gibi gitti.Mesela siz boyle bir gol atsaydınız biz boyle hucum etmezdık cok daha mantıklı hücumlar seyrederdik bknz ilk yarıdaki mac.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf derbi diye 2. yarıyı izliyim dedim ne iğrenç maçtı abi bu. doğru dürüst bi şey de olmadı herkes hakem hakem diye ağlıyor ayrıca onu da anlamış değilim her şey ilk yarıda mı oldu..

bu kadar iğrenç bi ligi nasıl izleyebilip üstüne sayfalarca tartışabiliyorsunuz lan valla enerjinize hayranım.

geçmiş olsun galatasaraylılara. valequenta hariç sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

bala göte gole coşmuşlar, ki coşsunlar haklarıdır. bok gibi oynadık abi yine. bizim bu sene şampiyon olma ihtimalimiz yok zaten. şu koduğumun dursun'u gitmeli derhal birinci olarak. ikincisi, liseli walking dead tayfa bırakmalı veya ölmeliler. ulan ölmüyorlar da şaka gibi, hepsi 106 sene yaşıyor en az.

tudor'a laf etmenin bi anlamı yok zaten, ikinci maçta ateş mi ettirecekti abi kötüyüz bu sene, yapacak bişi yok. en azından fener değil rakip, beşiktaş, galatasaray olmadan 6 sene daha şampiyon olursa yakalar fdsfd.

ha beşiktaş da bok gibi top oynadı orası ayrı tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

kaleye gelemediğiniz kupa maçında bala göte penaltılar ile kazanınca coşmadınız mı ?

burda değeri 60 kat fazla olan lig şampiyonluğu için 10 puan fark attık, bunu yaparken gs tehlike bile yaratamadı.

son 2 senede 4 derbide 3 galibiyet 1 beraberlik, ne yapmamızı bekliyorsunuz ?

şunu siz yaşaınca "para komidinin üstünde" pankartları açıyordunuz, bizim sizden üstün takımız sözlyemimiz ile çıldırıyorsunuz.

bence aynaya bakın, iyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

kaleye gelemediğiniz kupa maçında bala göte penaltılar ile kazanınca coşmadınız mı ?

burda değeri 60 kat fazla olan lig şampiyonluğu için 10 puan fark attık, bunu yaparken gs tehlike bile yaratamadı.

son 2 senede 4 derbide 3 galibiyet 1 beraberlik, ne yapmamızı bekliyorsunuz ?

şunu siz yaşaınca "para komidinin üstünde" pankartları açıyordunuz, bizim sizden üstün takımız sözlyemimiz ile çıldırıyorsunuz.

bence aynaya bakın, iyi forumlar

cok zorlama abi adamları uefa kupası atıvercekler simdi kafana :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi biz şampiyonluğa oynuyoruz, berabere kalsak en yakın rakip başakşehir ile 2, gs ile 7 fenerle 10 puan fark olacak arada.

e rakip kötü oyun istiyorsa sen de o oyuna ayak uydurursun, fazla bastırmazsın arkada açıklar vermezsin arada da bir tane tıkıştırırsan işte ballı kaymak, öyle de oldu.

şenol güneş elbette bugünümüzün mimarı saygımız sonsuz da benim en sinir olduğum şey otomatik cm değişiklikleri yapan td. son birkaç maçtır şg'de ben görüyorum bunu. bugün mesela oğuzhan 15 dakika yoktu ya sahada, resmen oğuzhan yoktu yani bildiğin adını duymadık 15 dakika falan, e defansif anlamda zaten yok. talisca, gs bizim üzerimize gelecekken ileri uzun ve isabetli pas atabilecek tek adam. napıyo şg, oğuzhan kayıpları yokları oynarken hop talisca'yı al yerine tolgay'ı al. fix değişiklik birkaç maçta daha yaptı bunu öndeyken. e abicim o dakikadan sonra işte dan dun ileri top vurduk her vurduğumuz top, geri döndü yeni atak verdik. allahtan karşımızda beceriksiz gs vardı, yoksa son 10 dakika 2-1 verirdik maçı. bak tiksiniyorum gökhan inler'den yani adam 10 numara gibi hareket ediyo maçta adamı dm olarak alsan da, ama talisca'yı alıyosan oyundan mc olarak gökhan inler'i alırsın yerine, kanatlara ve cenk'e uzun isabetli servisler yapar. tolgay'ı almazsın yani, tolgay'ı alacaksan oyuna da talisca'yı değil oğuzhan'ı çıkartırsın. seviyoruz tabi şg'yi ama saçmalıyor bazen beşiktaş kanseri yaşatıyor, ona rağmen seviyoruz.

Utku sana da alıcam oğlum quaresma'yı kafanı yorma, hollanda'da yasal sıkıntı da yok ;P
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Artık hakemler bizi ne kadar daha yokedebilir merak ediyorum. Penaltı + talisca kırmı kart mac bitecekken kırmızı gormesi gereken herifin aldıgı faulden ve yine onun ayagından gol yememiz tam bir harikalar diyarı.ız

https://twitter.com/HbrKarakartal/status/836266262074384385

şu pozisyondan bahsediliyor değil mi?

eğer doğru pozisyon buysa, lütfen bu pozisyona kırmızı isteyen kişiler oto ban alsın ya şu bölümden. allah aşkına, taraflı bakmanın, dünyayı sarı-kırmızı veya siyah beyaz veya sarı lacivert görmenin falan da bir sınırı var, yoksa da bir sınır olmalı.

sarı bile değil, hatta muhtemelen faul bile değil pozisyon.

evet tehlikeli pozisyon, evet her şey ters gitse rakibin futbol hayatı bile bitebilir. ama ne kasıt var ne bişi. top kontrolü talisca'da, selçuk ayağını sokuyor ve talisca topa vurduktan sonra şansa talisca'nın ayağını indirdiği yerde buluşuyorlar. yapacak bişi yok yani, şanssızlık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...